Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyen fiúk mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk mellett tudnátok elképzelni magatokat hosszabb ideig? (rendhagyó kérdés)

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk most el a magasság/súly dolgoktól, tegyük fel, hogy adott egy néhány évvel idősebb egyetemista fiú, aki első látásra nem rossz, kiderül, hogy nincs barátnője és ismerkedtek, aztán össze is jöttök.


Megjelenés és jellemzők:


- Milyen megjelenésű fiúkhoz vonzódsz? Egyszerű elegánsabb, vagy esetleg ez a bő pólós-piros magasszárú cipős fiatalosabb? Borosta tetszik, vagy borotválkozzon? Milyen frizurák tetszenek?

- Mire kapod fel a fejed, ha beszélgettek, és érdeklődik valami iránt? Anime? Kocsik? Pszichológia? Vízvezeték-szerelés? Bármit írhattok, kíváncsi vagyok.

- Mennyire nézitek el, ha iszik? Nyilván nem minden nap, hanem pl.: hétvégén, és nem rosszullétig.

- Mennyire legyen kimozdulós? Jó az, ha minden hétvégén több helyre is mentek, vagy inkább az együttalvás, közös sorozatnézés tetszik?


Viselkedés a kapcsolatban:


- Mennyire legyen érzelmes, ragaszkodó, bújós? (Ésszerű keretek között értem, tehát amikor a pénztárnál fizetsz nem hajol be közéd és a kasszás közé, hogy megcsókoljon.)

- Mennyit beszélhet az érzéseiről, hogy még férfiként tudjatok rá nézni? Hogyan fogadnátok, ha NEM manipulatív céllal, de sírna, ha rosszul érzi magát (elkeseredettnek, magányosnak, meg nem értettnek)?

- Milyen viselkedés keltené bennetek azt az érzést, hogy "igen, őt soha nem fogom elhagyni"?

- Hogyan fogadnátok egy olyan problémáját, ami már "felnőttesebb", pl.: munkahelyi nézeteltérés? Annak ellenére, hogy nem értitek teljesen, meghallganátok, megpróbálnátok megérteni, vagy ezzel már hagyjon békén?

- Hogyan kezelje, ha beszól neked az utcán egy két-háromfős társaság? Tegyük fel, kés van náluk, és mondjuk odaszól, hogy "de nagy bulád van, csaje!" Mi a megfelelő reakció a sráctól?

- Mennyire számít az, hogy milyen helyen él? WC, fürdőszoba, fűtés, sütő, ágy, internet, tető, zárható szoba van. Ezeken kívül.

- Hogy álltok a tárgyi ajándékokkal? Lepjen meg néha-néha egy csokor virággal, vagy inkább a hétköznapi, pénzben nem mérhető, átélhető dolgokat tudjátok értékelni? Nyilván ha elmentek valahová, alap, hogy ő fizet. Ajándékozásról van most szó.

- Mennyire lennétek türelmesek, ha az első néhány alkalommal nehezen menne neki a szex? Mindig állna neki, kivéve akkor amikor kellene, stresszes, izgul stb. Ráunnátok 8-10 próbálkozás után, vagy bíznátok benne, hogy ha szeretitek egymást akkor később akár a Holdra is fellő titeket, olyan jó lesz vele?


Előre is köszönöm a tartalmas, részletes válaszokat!



2017. jan. 24. 22:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Egyszerubb oltozkodes, nem a szaggatott farmer, V nyaku polo, hanem igenyesen, egyszeru farmer, egyszeru polo, pulcsik, szoros kapucnis kabat meg johet, bakancsok, szolid sotetebb szinu edzo cipok.


Borotvalkozhat, de szeretem a borostat es a sima pofit is. Inkabb 2 napos borosta parti vagyok, de ra bizom melyik tetszik neki.


Kocsik, pszichologia, pc jatekok, sport, edzes, egeszseges eletmod


Felolem ihat, de csak mertekkel es a tarsasagomban :)


Ez is, az is. Legyenek kimozdulos programok pl turazas, varosnezes stb, de az osszebujos hetvegeket is szeresse.


Tetszik, ha erzelmes es kimutatja az erzeseit. Puszik, olelesek, csokok a megfelelo idoben.


Beszeljen az erzeseirol, mert el is varom tole ezt. Mondja el mi nyomja a lelket, akar jo, akar rossz. Sirjon is nyugodtan, engem nem zavar, hiszen neki is lehetnek rossz napjai, ettol meg ferfi marad a szememben, hiszen o is emberbol van :)


Ha ereznem, hogy na most O az igazi! Nem tudom leirni, szerintem megeri az ember, akit soha nem akar elhagyni.


Meghallgatnam a munkahelyi problemait. Elmodnom a velemenyem es probalok segiteni, de ha nem akarja, akkor hagyom, hogy kibeszelje magabol.


Ne szoljon vissza es ne kotekedjen. Hagyja rajuk es menjunk tovabb. Mas se hianyzik, mint hogy belekossenek es baja legyen belole.


Legyen rendezett es tiszta a szobaja, haza, ahol el.


Orulok targyi dolgoknak is. Egy csoki, csokor virag, de egy finom vacsinak is orulnek, amikor a kedvencemet fozne. Egy varatlan puszi, vagy csak eljon elem a suliba, munkaba vagy egyutt zuhanyzunk es ilyesmik :)


Teljesen megertenem es nem kezdenek hisztizni. Egyutt megoldanank a problemat, hogy ne izguljon a szex miatt. Turelmes lennek es probalkoznank, amig nem sikerul. Mindig batoritanam, hogy mennyire ugyes es nem hagynam, hogy ez miatt elmenjen a kedve. Biznek benne, ha o is bizik bennem.

20 éves lány

Bocsi az ekezetek miatt, igy gyorsabb volt leirni.

2017. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
92%

Helló. A rizst csak le kell fedned és várni amíg puhára nem fő. Remélem segítettem.

17/F btw

2017. febr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
95%
Párolni kell a rizst édes fiam, ez nagyon fontos. A btw-nek írtam. Amúgy minden tiszteletem a válaszoló hölgyeknek, tényleg. Bízom benne engem is megáld egy ilyen tüneménnyel, aki így gondolkozik. De gyakorlatba rohadtul vagy el vagytok bújva, vagy az elkorcsosult világ miatt ti sem mertek úgy gondolkozni, olyan fiút találni aki ezeknek megfelel, mert általában az ilyen srácok mindig a szinglik. Na de sohase hagyjon el benneteket a remény...
2017. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
89%
#23 Nekem anyukám azt mondta hogy előtte pirítani sem árt. Igaz ez?
2017. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Igen az is kell. Kis olajon pár percig, amíg el nem kezd sercegni, utána a víz és ha felforr, akkor le kell venni kis lángra és párolni. A konyhavadász legújabb adását hallhatták.
2017. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
89%

#25 Köszi, jó fej vagy :)

Már csak a rántottával akadnak gondjaim.. Mikor is kell felverni pontosan? Kanállal is jó, ugye?

2017. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Megsütöd a tojást és utána vered fel. Ilyen egyszerű :)
2017. febr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
A humoros válaszokat is köszönöm, de zöldet sajnos nem tudok adni rájuk. :)
2017. febr. 22. 18:46
 29/49 anonim ***** válasza:
#28 Szívtelen :(
2017. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
94%
Bizony szivtelen vagy. Pedig ez is segitseg, egy ferfi tudjon fozni. :( zold kezen mult a karrierem...
2017. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!