Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyen fiúk mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk mellett tudnátok elképzelni magatokat hosszabb ideig? (rendhagyó kérdés)

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk most el a magasság/súly dolgoktól, tegyük fel, hogy adott egy néhány évvel idősebb egyetemista fiú, aki első látásra nem rossz, kiderül, hogy nincs barátnője és ismerkedtek, aztán össze is jöttök.


Megjelenés és jellemzők:


- Milyen megjelenésű fiúkhoz vonzódsz? Egyszerű elegánsabb, vagy esetleg ez a bő pólós-piros magasszárú cipős fiatalosabb? Borosta tetszik, vagy borotválkozzon? Milyen frizurák tetszenek?

- Mire kapod fel a fejed, ha beszélgettek, és érdeklődik valami iránt? Anime? Kocsik? Pszichológia? Vízvezeték-szerelés? Bármit írhattok, kíváncsi vagyok.

- Mennyire nézitek el, ha iszik? Nyilván nem minden nap, hanem pl.: hétvégén, és nem rosszullétig.

- Mennyire legyen kimozdulós? Jó az, ha minden hétvégén több helyre is mentek, vagy inkább az együttalvás, közös sorozatnézés tetszik?


Viselkedés a kapcsolatban:


- Mennyire legyen érzelmes, ragaszkodó, bújós? (Ésszerű keretek között értem, tehát amikor a pénztárnál fizetsz nem hajol be közéd és a kasszás közé, hogy megcsókoljon.)

- Mennyit beszélhet az érzéseiről, hogy még férfiként tudjatok rá nézni? Hogyan fogadnátok, ha NEM manipulatív céllal, de sírna, ha rosszul érzi magát (elkeseredettnek, magányosnak, meg nem értettnek)?

- Milyen viselkedés keltené bennetek azt az érzést, hogy "igen, őt soha nem fogom elhagyni"?

- Hogyan fogadnátok egy olyan problémáját, ami már "felnőttesebb", pl.: munkahelyi nézeteltérés? Annak ellenére, hogy nem értitek teljesen, meghallganátok, megpróbálnátok megérteni, vagy ezzel már hagyjon békén?

- Hogyan kezelje, ha beszól neked az utcán egy két-háromfős társaság? Tegyük fel, kés van náluk, és mondjuk odaszól, hogy "de nagy bulád van, csaje!" Mi a megfelelő reakció a sráctól?

- Mennyire számít az, hogy milyen helyen él? WC, fürdőszoba, fűtés, sütő, ágy, internet, tető, zárható szoba van. Ezeken kívül.

- Hogy álltok a tárgyi ajándékokkal? Lepjen meg néha-néha egy csokor virággal, vagy inkább a hétköznapi, pénzben nem mérhető, átélhető dolgokat tudjátok értékelni? Nyilván ha elmentek valahová, alap, hogy ő fizet. Ajándékozásról van most szó.

- Mennyire lennétek türelmesek, ha az első néhány alkalommal nehezen menne neki a szex? Mindig állna neki, kivéve akkor amikor kellene, stresszes, izgul stb. Ráunnátok 8-10 próbálkozás után, vagy bíznátok benne, hogy ha szeretitek egymást akkor később akár a Holdra is fellő titeket, olyan jó lesz vele?


Előre is köszönöm a tartalmas, részletes válaszokat!



2017. jan. 24. 22:01
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Ahh en nem ertem h miert hiszik azt a fiuk h gazos ha sirnak... ha eggyütt jarsz egy lannyal aki szeret es viszont stereted hidd el telhesen nornalis ga sirsz soot ettol latszol teljes embernek! Ne rejtsd el az erzeeid mert szegyenled:) szerintem az a jo ha kicsit minden temaban beszelgettek es megismeritek a masikat. Aztan meg szerintem az a normális emberi dolog ha meghallgatjuk a masik bajat es tamogatjuk segitunk neki mert tamasz nélkül a kapcsolat nem kapcsolat 17/l
2017. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Meg annyi h elnezest a sok hibáért
2017. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

(Erre a kérdésre úgy válaszolok, mintha évezredekkel idősebb lennék, remélem, hogy nem probléma :P)


Nyugodtan hordjon olyan ruhákat, amikben jól érzi magát, de elvárnám, hogy ez ne merüljön ki a mackónadrágban és a tíz számmal nagyobb felsőkben. Legyen egy kis stílusa, de ne vigye túlzásba, ne az aktuális divat követése legyen a prioritása. A borosta annyira nem tetszik, a nagyon rövid hajat pedig nem kedvelem. Persze, ha jól mutat az arcához, akkor lényegtelen. =^-^=


Az általam leginkább kedvelt, és megunhatatlan beszédtémák: Zene (ha bármiben is hasonlít a zenei ízlésünk, valószínűleg élete végéig zaklatni fogom a saját kedvenceimmel :P), animék (lélektani, dráma, lightosabb horror), bűnügyi rejtélyek, világegyetem, reinkarnáció, a Földön kívűli élet, más országok kultúrája, könyvek


Az alkoholfogyasztást csak akkor nézném jó szemmel, ha nem fordul ki önmagából miatta, nem látszik rajta, hogy ivott. Szerintem kiábrándító és ijesztő, ha valaki már egy doboz sörtől is elveszíti az eszét. >.< A lényeg, hogy ne dohányozzon, mert szó szerint rosszul vagyok a füstjétől, fuldoklom tőle.


Mivel én inkább otthonülős, beszélgetős, pihizős típus vagyok, jobban örülnék az utóbbi lehetőségnek. Természetesen elmegyek vele olyan helyekre, amik mindkettőnket érdekelnek, de a 20-30 kilométeres gyalogtúrákat inkább hanyagolnám.


Ha kifejezi a szeretetét, akkor valószínűleg egész nap paradicsomvörös fejjel fogok bámulni a semmibe zavaromban. Nagyon imponál, ha bókolnak, és a Terminátorokat sem szeretem különösebben. Mivel én bújós vagyok, ezért nem árt, ha ezt is képes elviselni. ^-^


Nyugodtan megbeszélheti velem a problémáit és sírhat a vállamon; nem is szeretem, ha valaki titokban tartja előttem a bajait. De akkor fordítva is elvárnám, ne az legyen, hogy én vagyok az egyetlen lelki szemetes a kapcsolatban.^^"


Az őszinteség és a bizalom az, ami leginkább életben tudná tartani a kapcsolatot. Nem kezel kívülállóként, és nem kételkedik bennem, mikor egymás után ötödjére mondom el, hogy nem hazudok neki. Bár a féltékenység még belefér, ha nem viszi túlzásba - akkor legalább érzem, hogy fontos vagyok neki. :D


Mindenképpen végighallgatnám, megpróbálnék segíteni neki a megoldáskeresésben. Persze, ehhez szükségem van a részletekre is, mert egy kívülálló szemével nehéz lenne értelmes következtetéseket levonni.


Mármint úgy, hogy ő is jelen van? Ha csak beszólogatnak, akkor gyorsítunk a tempón, és lelépünk. Túlerőben vannak, és utálom a verekedést, szóval bármennyire is felidegesíti magát rajtuk, nem hagyom, hogy önként és dalolva rohanjon a vesztébe. Majd otthon kiduzzogja magát, és pár átok- illetve tűszúrás idézése után a Woodoo-babájába, elfelejti az egészet.


Ennyi tökéletesen elég, ha a lakás nem úgy néz ki, mint ahol atom robbant. Majd pár év múlva, ha már közös jövőt tervezgetünk, valószínűleg úgyis újat kell keresni.


Értékelem az ajándékokat, de nem igényelem őket annyira. Egy-egy ölelés, csók, és pár szép szó sokkal jobban meg tudja dobogtatni a szívem.

És nem kell mindig neki fizetnie, én sem vagyok hajléktalan, tudom állni a kajám árát. ><


Ebben az ügyben nulla tapasztalatom van, fogalmam sincs, hogy hogyan reagálnék. Talán kicsit rombolná az önbizalmamat, mert képes lennék azt hinni, hogy velem van a probléma - de ha sikerül meggyőznie, hogy valóban csak a stressz, szerintem türelmes lennék.


15/L (heh, mit keresek én itt)

2017. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Én nekem teljesen mindegy, hogy hogyan öltözködik, csak tudja h neki mi all jol es h milyen a stilusa.

Ha érdeklődik pl csaladról (ami kicsit szemelyesebb de megse annyira) vagy akármiről tudjon beszélni, ne legyen prűd mert az kiakaszt xD csak tudja h mit beszel es ne okoskodjon olyanrol amirol foggalma sincs es tudja h o kicsoda legyen ezzel tisztaban (onismeret).

Nem zavar ha iszik, max egyutt megyunk legkozelebb valahova xD

Ne legyen allandoan az otthon ulos filmezeses este mert az kiboritana. Pl parszor hetvegen elmegyunk valahova vagy kulon program haverokkal mert az allando egyuttletre ra lehet unni nagyon.


Egyertelmuen legyen ragaszkodo es erzelmes is ha ketten vagyunk (utcan nem feltetlenul kell mindent kimutatni) de legyem hatarozott es mondja meg ha tevedek ne adjon allandoan a velemenyemre mert nem szeretem ha egy srac hatarozattlan.

Nyugodtan sirhat es mellette leszek engem nem zavar akarmennyire is kiakad mert nekk is vannak erzelmei.

Ha fel tud szabadulni mellettem es latom rajta h o is nagyon jol erzi magat velem es persze a bizalom alap akkor mondanam azt h nem hagynam el.

Minden problemajat elmondhatja lehet h a "felnottesebb problemat" nem ertem meg de megprobalnek segiteni.

Ha beszolnak nekem akkor en kb leneznem oket h ilyen gyerekesek, raadasul vannak olyan "kepessegeim" ami miatt nem hiszem h akarki is be merne szolni de nem reszletezem itt. A pasi meg legyen hatarozott de ne essen nekik.

A lakás legyen akarmilyen ha szeretem csak tartsa egy picit rendbe es ne legyen nagy kupi, ha igen en teszek rendet (rendmanias vagyok)

Hetkoznapokban nem varok el ajandekot, es unnepekkor is eleg ha egyutt lehetek vele. Persze ha nagyon kivagyok vagy haaonlok es meglep egy szal viraggal vagy valami tenyleg pici ajandekkal (akar lehet egy kavics ami minket szimbolizal es mesel errol valamit mar az is jo (csak egy pl))

Nem hiszem h ha nem mukodne a szex eleinte ott hagynam. Ez hulyeseg... valamit kitalalnak ;)


16L

2017. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Huuuhh, milyen sok dolgot írtatok. Ezeknek mind meg kéne felelni?
2017. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"Nyilván ha elmentek valahová, alap, hogy ő fizet."

Tessék?

2017. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Nem pontosan tudom, hogy fiúként mit keresek itt, de szeretek mindenre előre felkészülni :) Igazán meglepődtem azon, hogy mennyi értelmes lány van a tiniri*ancok között... Lehet, csak rossz helyen kerestem. De ha már a kérdésnél tartunk, akkor én is hasonlókat szeretek egy lányban, mint vica versa. Én kifejezetten imádom, ha zenéről, könyvekről beszél egy lány, de ha politikáról is tudunk értelmesen csevegni, akkor már nálam a 'nagyon bejövős' kategóriát képviseli :)

A lakhely/szoba nekem is olyan, amilyen, ez engem különösebben nem zavar(azért patkónyokat nem szeretek látni :D)

A szexben meg ilyen korban nehéz levonni bármilyen jellegű tapasztalatot, én megérten teljes mértékben, ha nem siklana minden a legjobban az első alkalmakkor...


A végére csak annyit, hogy a soha nem hagynám el érzés akkor jönne, ha a szemében meglátnám a lényeget, de ez már túl hosszú így estére :)


15/Fö

2017. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

A rizst ha csak rá teszed a tetejét ragadós lesz ebből lesz az onigiri sushi.(amikről nem irok azokkal egyetértek az Előttem irtakkal)

Kinézet/ruházat:

Ami neki jól áll bár mennyire is tetszik egy fiún az ing ha neki nem áll jól.

Ajándékozás:

Valentin napkor lehet virág máskor ne.helyette mondjuk karácsonykor korcsolya utazás ilyesmi :S

Fizetés:

Rosszul érezném magam ha mindig ő fizetne O.O


ui.bocsi a helyesírásért

2017. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

1; Igazából nekem inkább a sportos és az elegáns fiúk jönnek be. Annyira az ilyen extrém stílusú srácok nem, például a színes hajat nagyon furcsának találom, de kinek mi. Az én személyes kedvencem az olyan haj, amibe bele lehet "túrni", elől kicsit hosszabb, felálló, hátul rövidebb. Nekem tetszenek a borostás, és a borosta nélküli fiúk is, változó, hogy kinek mi áll jól. De egyébként így külsőleg nincsenek kimondott "elvárásaim", ha megtetszik, megtetszik, ha nem, akkor nem.

2; Mivel én is sportoló vagyok (focista), ezért örülnék, ha érdekelné valamilyen sport, focisták előnyben. De jöhet bármilyen más közös pont is, olvasás, sorozatok, filmek stb.

3; Engem ez annyira nem zavarna, bár mint már írtam, a sportolók az ideáljaim, és a sportolóknál nem szerencsés, ha túlzottan ivósak. Ezzel úgy vagyok, hogy amíg nem issza le magát rendszeresen a sárga földig, addig nekem nincs ezzel bajom.

4; Annyira én sem vagyok kimozdulós, szóval a estéket inkább otthon, összebújva töltsük. Nyilván ne legyen antiszociális, néha szükség van arra is, hogy kimozduljunk, de én az otthon maradós estéket részesítem előnyben.

5; Szerintem aranyos, ha egy fiú érzelgős, de azért ne vigye túlzásba. Inkább hagyja, hogy én bújhassak hozzá.

6; Nagyon örülnék neki, ha megosztaná velem az érzéseit, mert ezzel azt jelezné, hogy megbízik bennem. Én sem vagyok az a túl panaszkodós típus, ő se legyen az, nyilván mindenkinek vannak nehéz időszakai, de azért ne legyen minden nap full depis. Egyáltalán nem zavarna, ha sírna, a férfiak is sírhatnak. Sőt, örülnék neki tényleg, hogy ennyire megbízik bennem.

7; Erre nem tudok konkrét választ, legyen benne valami plusz, ami megfog, ami miatt beleszeretek.

8; Természetesen meghallgatnám, és megpróbálnék neki segíteni, ha tudok.

9; Amíg nem akarják őt, vagy nem akarnak engem bántani, addig ő se folyamodjon erőszakhoz. Inkább ilyen esetben menjünk tovább, és csak akkor lépjen közbe, ha nem hagynak ezután sem békén.

10; Kicsit azért számít, nem szívesen mennék valami koszos romhalmazba, ha elmegyek hozzá.

11; Jól esne, ha meglepne néha, de inkább valami kreatívval, mint egy csokor virággal. Pl egyszer főzzön nekem valamit, vagy valami ilyesmi, ami emlékezetes.

12; Ilyen téren nem igazán vannak tapasztalataim, úgyhogy fogalmam sincs.

Remélem, tudtam segíteni! 16/L

2017. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!