Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyen fiúk mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk mellett tudnátok elképzelni magatokat hosszabb ideig? (rendhagyó kérdés)

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk most el a magasság/súly dolgoktól, tegyük fel, hogy adott egy néhány évvel idősebb egyetemista fiú, aki első látásra nem rossz, kiderül, hogy nincs barátnője és ismerkedtek, aztán össze is jöttök.


Megjelenés és jellemzők:


- Milyen megjelenésű fiúkhoz vonzódsz? Egyszerű elegánsabb, vagy esetleg ez a bő pólós-piros magasszárú cipős fiatalosabb? Borosta tetszik, vagy borotválkozzon? Milyen frizurák tetszenek?

- Mire kapod fel a fejed, ha beszélgettek, és érdeklődik valami iránt? Anime? Kocsik? Pszichológia? Vízvezeték-szerelés? Bármit írhattok, kíváncsi vagyok.

- Mennyire nézitek el, ha iszik? Nyilván nem minden nap, hanem pl.: hétvégén, és nem rosszullétig.

- Mennyire legyen kimozdulós? Jó az, ha minden hétvégén több helyre is mentek, vagy inkább az együttalvás, közös sorozatnézés tetszik?


Viselkedés a kapcsolatban:


- Mennyire legyen érzelmes, ragaszkodó, bújós? (Ésszerű keretek között értem, tehát amikor a pénztárnál fizetsz nem hajol be közéd és a kasszás közé, hogy megcsókoljon.)

- Mennyit beszélhet az érzéseiről, hogy még férfiként tudjatok rá nézni? Hogyan fogadnátok, ha NEM manipulatív céllal, de sírna, ha rosszul érzi magát (elkeseredettnek, magányosnak, meg nem értettnek)?

- Milyen viselkedés keltené bennetek azt az érzést, hogy "igen, őt soha nem fogom elhagyni"?

- Hogyan fogadnátok egy olyan problémáját, ami már "felnőttesebb", pl.: munkahelyi nézeteltérés? Annak ellenére, hogy nem értitek teljesen, meghallganátok, megpróbálnátok megérteni, vagy ezzel már hagyjon békén?

- Hogyan kezelje, ha beszól neked az utcán egy két-háromfős társaság? Tegyük fel, kés van náluk, és mondjuk odaszól, hogy "de nagy bulád van, csaje!" Mi a megfelelő reakció a sráctól?

- Mennyire számít az, hogy milyen helyen él? WC, fürdőszoba, fűtés, sütő, ágy, internet, tető, zárható szoba van. Ezeken kívül.

- Hogy álltok a tárgyi ajándékokkal? Lepjen meg néha-néha egy csokor virággal, vagy inkább a hétköznapi, pénzben nem mérhető, átélhető dolgokat tudjátok értékelni? Nyilván ha elmentek valahová, alap, hogy ő fizet. Ajándékozásról van most szó.

- Mennyire lennétek türelmesek, ha az első néhány alkalommal nehezen menne neki a szex? Mindig állna neki, kivéve akkor amikor kellene, stresszes, izgul stb. Ráunnátok 8-10 próbálkozás után, vagy bíznátok benne, hogy ha szeretitek egymást akkor később akár a Holdra is fellő titeket, olyan jó lesz vele?


Előre is köszönöm a tartalmas, részletes válaszokat!



2017. jan. 24. 22:01
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Én aznap nem aludtam amikor azt írta, hogy nem kapunk zöld kezet :(
2017. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy kezdődött, hogy "Lányok!". Ha férfiként mégis hozzászólsz, legalább a kérdéshez kapcsolódóan tedd.
2017. febr. 24. 09:40
 33/49 anonim ***** válasza:
Ha tud főzni az egy jó dolog, nem?:)
2017. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
96%
Minden tiszteletem a tied kedves kerdezo, de azert egy kis humorerzeket fozz magadnak a rizs melle. :D
2017. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Boldog Nőnapot minden kedves válaszolónak!
2017. márc. 8. 20:03
 36/49 anonim ***** válasza:
94%

Öltözködés az alkalomfüggő, mert nyilván máshogy rittyenti ki magát az ember egy elegáns étterembe, mint mondjuk egy mozira, de nekem bejön, ha egy fiú követi a divatot, de nem azért vesz meg egy ruhát, mert "Hűű, de menő, tök trendi!", hanem mert tetszik is neki.


Nekem az oldalt borotvált felül hosszabb haj tetszik, pluszpont a szőke haj, ami nagyon gyenge pontom :3 de persze nem várom el, hogy befesse értem. :D Mondjuk engem az se zavar (tudom, nem sokan osztják a véleményemet ebben). ha festi a haját, hiszen én is fogom, és már most belekezdtem egy kisebb szőkitő procedúrába. Nem szeretem a szőrös, borostás férfiakat/fiúkat. Nekem nem tetszik a testszőrzet sehol. Se mellkas, se arc, se máshol. :D


Nekem különösön fájó pont, hogy az átlagember mennyire nem szeret olvasni! A lányok még inkább (bár rájuk sem túl jellemző, mondjuk szerencsére sok könyvmolyt ismerek), de a fiúk nagyon nem, ezért jó lenne, ha szeretne olvasni, hát még olyat, mint én! :D Meg örülnék, ha tudnék vele BÁRMIRŐL beszélni, mindenről lenne egy kis véleménye. Ja ás ne legyen egy homofób meleg gyűlölő, fogadja el őket, ha már nem szereti őket, hiszen ők is emberek!


Engem nem zavar, ha iszik, sőt még a cigizést is elnézem. Csak mértékkel! Meg ha megcsókol ne érezzem, hogy már ettől a csóktól tüdőrákom lesz, esetleg berúgok.


Jó lenne néha csak otthon punnyadni, de mivel sportolok, jól esne, ha néha elmennénk valahová.


Nem kell túl csimpaszkodónak lennie, de persze jó érzés, ha mikor kettesben vagyunk éreztetné, hogy szeret, és én vagyok a szerelme. Furcsa, de én szeretem az arrogáns, jeges fiúkat, de olyan mértékben, hogy azért legyen lelke és tudjon rendes is lenni, csak legyen egy tartása, amiből nem enged. :D


Minden kis hülyeségen ne picsogjon, de persze, jogosan sirhat, hiszen miért ne sirhatna? Szivesen meg is vigasztalnám.


Ezt nem tudom igy megmondani. Ha szeretem, őt fogom szeretni, ezért nem akarom elhagyni.


Meghallgatnám a baját, hiszen egy jó kapcsolatban kölcsönösen meghallgatjuk egymás problémáját és próbáljuk orvosolni azt, vagy legalább megértjük őt.


Jól esne, ha vakmerőn odaszólna, de persze nincs ilyen elvárásom. Maximum, ha durvul a helyzet, védjen meg. De a legjobb kerülni a konfliktust, tapasztalat, már kerültem ilyesmi szituációba nem egyszer.


Persze örülnék, ha nem lenne csóró, az aluljáró alatt, de ha szeretem nem az anyagiak miatt leszek vele. De ha nagyon gáz, ottaludni ő jöjjön át inkább, semmi sértegetésből, nem vagyok nyafogó hercegnő, de biztos látszana rajtam, mit gondolok a körülményekről, az meg nyilván rosszulesne neki. De ha túl gazdag, minikasstélyban él, az se jó, kinosan érezném magamat és úgy érezném, azt hiszi a pénze miatt vagyok vele, vagy mellette teljesen szegénynek tűnök.


Csak szülinap, karácsony stb. fogadnék el tőle ajándékot, hiszen nem ezért "tartom". De a felejthetetlen élményeknek nagyon örülnék. Meg amúgy azt sem várom el, hogy meghivjon, hiszen egy mozit csak ki tudok fizetni saját zsebből.


Nem a szexért szeretném. Biztos kicsit bosszantana, de türelmes lennék vele, amennyiben ős is velem, hiszen szűz vagyok, ami bizonyára több figyelmet, óvatosságot követel.

14/L

2017. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
54%
Hallod utolso, nem surun olvasok ilyen jol megfogalmazott, valasztekos kommentet 14 evesektol. Le a kalappal. Hozzam kisse fiatal vagy szoval ne erts felre, de engem mar a felfogasoddal meggyoztel volna ha 4-5 evvel idosebb lennel. :)
2017. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
94%

-Megjelenésben egyáltalán nincs ideálom, egyszerűen ránézel valakire és vagy bejön, vagy nem. (Bár a göndör haj a gyengém). Borosta vagy szakáll pedig legyen :) Öltözködése is mindegy, csak ápolt legyen.

-Ha valami közös bennünk, pl ha egy adott sorozatról, képregényről vagy könyvről beszél, amit én is szeretek.

-Ne igyon! Baráti körben néha-néha a jókedv érdekében belefér, de ne a sárga földig.

-Valahol a kettő között, bár inkább az összebújósprogramok felé hajoljon.

-Nagyon, szerintem szörnyen aranyos dolog. (Természetesen ésszerű keretek között)

-Szerintem a sírás vagy érzelemkinyílvánitás nem a gyengeség vagy férfiasság hiánya, hanem inkább bátor dolog, hogy nem fél a saját érzéseitől és attól, hogy én tudomást szerzek róla, belelátok picit a lelkébe.

-Ha nem hagy abba szeretni :)

-Teljesen rendben van, meghallgatnám és tanácsokat adnék neki. A párkapcsolat nem csak szórakozásból áll...

-Álljon ki mellettem, viszont ne viselkedjen egy állatként. Tudja visszafogni az indulatát.

-Teljesen mindegy, nem a lakásába szeretek bele.

-Is-is. Nem várnám el hogy mindig meglepjen valamivel, sőt. Tudom, hogy nehéz ünnepekkor is ajándékot venni, valamit találni a másiknak, feleslegesen idegeskedne rajta még azokon kívül is.

-Bíznék benne természetesen, 8-10 alkalom nem olyan sok még.

2017. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Először nem volt szándékomba, hogy válaszoljak, de mire a végére értem a kérdéseknek annyira le voltam döbbenve, hogy ez a minimum. A kérdések valóban rendkívül jók és elgondolkodtatók részben, hogy én személy szerint milyen válaszokat adnék másrészről pedig hogy a mai társadalom alapján nagyrészt milyen válaszokat lehetne adni.

Íme az én válaszaim:


Szerintem a megjelenés fontos, de nem azért mert stílusosnak kell lenni és a divatot kell képviselni, hanem mert akárhova megy az embert a külső megjelenése határozza meg először. A laza és az elegáns keveréke, ami nekem tetszik. Nem a piros cipő, de nem is a minden nap ing, valahol a kettő közt. A borosta személy függő, van akinek jól áll, de van akinek nem. Nekem is akkor tetszik, ha jól áll a srácnak, ha nem, akkor inkább ne erőltesse. Frizura: szintén ami jól áll neki, de mindenképpen legyen gondozott. Egy típikus tulajdonság, hogy szeretem ha bele lehet túrni a hajába és ne akadjon ki, ha ezzel tönkre teszem. Biztos, hogy felfigyelek ha a művészetekről kezd beszélni főként a színház és film világáról. Előny ha a pszichológiáról tudunk társalogni, az emberi tulajdonságokról. A kocsik annyira nem, de a motorok annál jobban érdekelnek. A lényeg, hogy mutasson érdeklődést a művészet felé és emellett tudjak vele komoly beszélgetésekbe mélyülni. Az alkoholizálást kissé nehezen tűröm azon a szinten, hogy buliban piál. Az ha megiszik két sört, nem zavar. Tudja, hogy hol a határ és ne lépje át. A dohányzásra nem tértél ki külön, de akkor már leírom azt is. Nem nézem jó szemmel, de ha figyelembe tartja ezt és utána bevesz egy rágót, akkor ez sem probléma. Mivel az én napjaim nagyon zsúfoltak és legtöbbször csak hazaesek este így nem ragaszkodok ahhoz, hogy ide-oda mászkáljunk. Sokszor az többet ér, ha csak velem van és pihenünk. Viszont időnként ragaszkodok a közös kimozdulós programhoz, ezzel mind a ketten kiszakadunk kicsit a monoton napokból.


Az hogy ragaszkodó, érzelmes, bújós legyen számomra eléggé fontos, mivel ebben nem volt részem eddig, szóval igenis mutassa ki, hogy hogy érez irántam, de ne menjen át csöpögős nyálasba. Beszéljen az érzéseiről, ne fojtsa magába. Idegesítő a tudat amikor látod, hogy problémája van és hiába kérdezed, nem mondja el. Ami számomra nagyon fontos még, hogy ő is vegye észre ha nekem van problémám, mert én típikusan az a személy vagyok, aki elrejti a fájdalmát és nem is foglalkoznak vele. Az hogy egy férfi sír, nem azt jelenti, hogy ez megfosztja a férfi énjétől. Ha akkora baj van, nyugodtan, szeretnék ott lenni mellette és megnyugtatni, átsegíteni bármin. Ahhoz, hogy levegyen valaki a lábamról ezen tulajdonságokat kell magáénak tudnia: tisztelet, figyelem, törődés, elfogadás. Szerintem az nem kérdés, hogy meghallgatnám-e a "felnőttesebb" problémáit. Egyértelműen, hiszen ez pont olyan mintha én elmondanám a suliban történteket. Ha nem beszélne róla is megkérdezném, hogy mi volt a munkában. Az hogy, hogy kezelném az ilyen helyzeteket nem tudom, mert még nem volt rá alkalom, szerintem természetesen. Ha odaszólnak valamit az utcán semmiképen ne keveredjen vitába, mindegy, hogy van-e kés vagy sem, elvégre felnőtt emberről van szó. Bőségesen elég ha lazán, természetesen átkarolja a derakam. Ezzel pontosan tudtomra adja, a véleményét és biztonságban fogom érezni magam mellette. A lakás dologgal kapcsolatban nincsenek elvárásaim, legyen tiszta. Nem várom el, hogy minden a helyén legyen, de ne találjak az ágyon, földön, asztalon üres chipses zacskót meg hasonlókat. Ajándékok terén én nehéz eset vagyok, mert jól esik ha meglep valamivel, de ha beállít egy csokor virággal valószínű elkap a "nem kellett volna rám költened" érzés és ez nem udvariasságból, hanem tényleg ezt érzem, de ettől függetlenül nagyon tudok örülni neki. Sokkal többet jelent, ha közös programunk van és csinálunk egy képet, amit később vissza tudunk nézni, hogy felidézzük az emlékeket. Vagy csak egy rossz napom után titokban úgy lep meg, hogy találkozunk és vele lehetek. Az utolsó kérdés az én esetemben is megválaszolatlan marad félig. Valószínűleg türelmes lennék, mert neki is annak kéne lennie. El kell fogadnia, ha azt mondom, nem akarom rögtön miután összejöttünk.

16/L

2017. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit későn válaszolok, de hátha még hozzá tudok tenni valamit a dolgokhoz (ha már ennyit begépeltél/bepötyögtél).


- Milyen megjelenésű fiúkhoz vonzódsz? Egyszerű elegánsabb, vagy esetleg ez a bő pólós-piros magasszárú cipős fiatalosabb? Borosta tetszik, vagy borotválkozzon? Milyen frizurák tetszenek?


Igazából az egyszerűbbekhez. a Túl elegáns se feltétlenül jön be, a "mai" "fiúk" öltözködése, a Buda f.ckin pest-es pólóikkal, meg a nagyon menő (khm-khm) hajukkal. Az egyszínű pólós srácok farmerrel meg tornacsukával nálam nem tudnak félrelőni. A borosta az van, akinek jól áll, de nem feltétlenül mindenkin tetszik. A frizurára az előbb már kitértem, és nekem még nagyon tetszenek a "kopasz" srácok, akiknek le van nyírva a hajuk.


- Mire kapod fel a fejed, ha beszélgettek, és érdeklődik valami iránt? Anime? Kocsik? Pszichológia? Vízvezeték-szerelés? Bármit írhattok, kíváncsi vagyok.


Ez már elgondolkodtatóbb kérdés. Ha valakivel szimpatizálok, tetszik nekem, akkor valószínűleg minden szavát iszom, és itt nem is kell hogy feltétlenül legyen közös érdeklődési körünk. Persze az jó, ha mondjuk mind a ketten szeretünk sorozatokat nézni, de szerintem fontos, hogy újat is tudjon mutatni a másik, és hogy ezáltal a személyiségét is fel lehessen térképezni, egyszóval, kétlem hogy csalódást tud okozni bármilyen NORMÁLIS témával (értsd: ami a nyomdafestéket is tűri)


- Mennyire nézitek el, ha iszik? Nyilván nem minden nap, hanem pl.: hétvégén, és nem rosszullétig.


Szíve joga. Ha leissza magát minden második nap a sárga földig, azt lehet nem nézném jó szemmel, de Isten őrizzen, hogy én korlátozzam a barátomat, hogy szórakozni menjen, és igyon:)


- Mennyire legyen kimozdulós? Jó az, ha minden hétvégén több helyre is mentek, vagy inkább az együttalvás, közös sorozatnézés tetszik?


Auera Mediocritas. Szerintem úgy lehet életben tartani a kapcsolatot, ha mind a kettőből van, hiszen van amikor az embert lehetetlen berángatni a városba szórakozni, és az egyetlen, amire vágyik az egy forrócsokis filmnézés az ágyban.


- Mennyire legyen érzelmes, ragaszkodó, bújós? (Ésszerű keretek között értem, tehát amikor a pénztárnál fizetsz nem hajol be közéd és a kasszás közé, hogy megcsókoljon.)


Ezen nagyon nevettem :D Egy fiúnál jól esik ha van tartása, és férfias. A közelemben ellágyulhat, de akkor sem kell átmenni abba a végletbe, hogy csókolgatja a talpam után a betont. Viszont ha látom rajta hogy ragaszkodik hozzám, az nagyon jól esik, és ha érezteti velem hogy szeret.


- Mennyit beszélhet az érzéseiről, hogy még férfiként tudjatok rá nézni? Hogyan fogadnátok, ha NEM manipulatív céllal, de sírna, ha rosszul érzi magát (elkeseredettnek, magányosnak, meg nem értettnek)?


Jó kérdés. A férfiak ugyanúgy sírhatnak, mint a nők, sokszor nem értettem ezt "A fiúk nem sírnak" dolgot, hiszen ugyanolyan érzések vannak bennük, mint bennünk, lányokban. Viszont biztos van egy bizonyos határ. Ha minden hónapban sírva fakad valamiért kétszer, az már szinte biztos, hogy sok lenne. De ha gyászol, vagy valami baj van a családjában, testvérével, vagy csak aggódik, akkor nem bánnám, és segítenék neki ebben az időszakban.


- Milyen viselkedés keltené bennetek azt az érzést, hogy "igen, őt soha nem fogom elhagyni"?


A figyelmesség, udvariasság, törődés és szeretet. A humorérzéke, és az, hogy lássam ahogy rám néz, hogy szeret engem, nem cserélne le, és hogy sok mindent megtenne értem. Ha meglep néha apróságokkal, és nem úgy fogja a kezem, mintha azt akarná a tudtomra adni, hogy "Igen, a tűzbe is így fogod sétálni, veled." Menthetetlenül nyálasan hangzott ez most, de valahogy így érzem.


- Hogyan fogadnátok egy olyan problémáját, ami már "felnőttesebb", pl.: munkahelyi nézeteltérés? Annak ellenére, hogy nem értitek teljesen, meghallganátok, megpróbálnátok megérteni, vagy ezzel már hagyjon békén?


A kapcsolat a kölcsönösségen alapul, úgyhogy még szép, hogy mindenben segíteném és támogatnám, ahogy csak tudnám, és erőm, agyam és felfogásom engedi.


- Hogyan kezelje, ha beszól neked az utcán egy két-háromfős társaság? Tegyük fel, kés van náluk, és mondjuk odaszól, hogy "de nagy bulád van, csaje!" Mi a megfelelő reakció a sráctól?


Kés van náluk, szóval egyértelműen húzzon el, és menjünk tovább. Ilyen helyzetekben legyen ő az érettebb, ne pedig az, aki ugyanolyan kicsinyesen leüt mindenkit. De értékelem, ha kiáll értem.


- Mennyire számít az, hogy milyen helyen él? WC, fürdőszoba, fűtés, sütő, ágy, internet, tető, zárható szoba van. Ezeken kívül.


Igényesség, és ennyi, nincs több kritérium. Lehet nem olyan gazdag a családja, de egyszerűen nem tudna érdekelni, mert saját magáért szeretem, és nem azért, hogy milyen kocsi meg ház van a s.gge alatt.


- Hogy álltok a tárgyi ajándékokkal? Lepjen meg néha-néha egy csokor virággal, vagy inkább a hétköznapi, pénzben nem mérhető, átélhető dolgokat tudjátok értékelni? Nyilván ha elmentek valahová, alap, hogy ő fizet. Ajándékozásról van most szó.


Néha-néha egy szál rózsa minden lány szívet megmelenget, ez tény, bármennyire is azt mondjuk, hogy az emlékek, a közös pillanatok fontosabbak. Ez utóbbi így is van, sokkal nagyobb eszmei értéke van a közös eseményeknek. Évfordulókon, szülinapokon gondolom alap az ajándékozás mindkét fél részéről, de néha az év többi napján is jól eshet, ha a vonatról leszállva egy szál rózsával pillantjuk meg az illetőt:)


Az utolsó kérdést még nem igazán tudom részletezni, 15 éves lány vagyok. 8-10 próbálkozás jó sok, de ha igazán szeretem a barátomat, akkor együtt ezt is kiküszöbölnénk.Türelem rózsát terem, nem? :D


Remélem tudtam a válaszokkal valamit segíteni:) Szép estét mindenkinek!

2017. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!