Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan aludhatnek (titokban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan aludhatnek (titokban? ) a baratomnal? Anyaval nem lehet beszelni, egyatalan nem megerto. Nagymamam falazzon nekem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy elutazunk jovohet vasarnap delutan, es szombaton mennek at a baratomhoz nappalra. Anya errol tud, viszont en ott szeretnek baratomnal aludni(mas varosban), mert vasarnap nagyimmal elutazunk es en a baratomnal pont fel tudnek szallni a vonatra masnap.

Mar felhoztam anyanak az ottalvas temat, de azt mondja varjak a szulinapomog ami julius elejen van, addig nem aludhatok ott.

Nagyim szerintem megengedne, o eleg laza, biztos megertene es falazna nekem.

Ti hazudnatok anyukatoknak? Ez a ket het mar semmin nem valtoztat szerintem..



2017. jún. 9. 18:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#19-20


Kicsinek úgy gondolkodtam, hogy nem szeretnék fiatalon barátot, majd ha elég érett és nagy leszek, és persze ha találok is valakit.

Na hát 16 évesen beleszerettem egy 18 éves fiúba, és úgy voltam vele, ha már megtalált nem szalasztom el. Ez a kapcsolat most lesz 6 éves és kicsit se bántam meg semmit, pedig én magamba még úgy terveztem, hogy ilyenkor nem szeretnék barátot. De ezt nem tudtam kiszámolni és így nagyon boldog vagyok. Szóval teljesen igaz amit mondasz, abszolút személyiség, érettség és kapcsolatfüggő, hogy ki mikor érett meg a szexualitáshoz. Ettől függetlenül van aki 18 évesen se...

2017. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#19: Mitől ideális a 16 éves kor? Mitől ideálisabb, mint pl. 20 évesen? Több tapasztalata lesz? És azzal mire megy? Ha mondjuk egy ember átlagosan 30 évig él szexuális életet, akkor van jelentősége, ha korán kezdi? Nincs.

Mellesleg attól,hogy te is egy példa vagy a sok közül, attól még nem normális. De az ügyben érintettek ezt soha nem fogják elismerni.... Ha egy alkeszt kérdezel a túlzott alkoholfogyasztásról, ő se fogja válaszolni, hogy az rossz.

2017. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igen a tapasztalat szerzés miatt ideális a 16 éves kor. Ugyanis ha valaki 21 évesen kezdi el élni az életét az nem fogja tudni neki milyen típusú lányok jönnek be. Gondolatban elhatározni sajnos kevés, meg is kell tapasztalni milyen vele. Persze én nem vitatkozok. Nem azt mondtam, hogy tilos elvesziteni 20 évesen, aki akkor akarja az akkor veszíti el, nem ér az a személy se kevesebbet, mint aki 16 évesen elveszíti. De akkoris a 16 éves kor az ideális.

Nem vitázok már tovább :D

2017. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Valahogy egyikőtökkel sem tudok egyetérteni. Nincs olyan, hogy ideális kor erre, de az sem igaz, hogy 16 évesen ehhez mindenki fiatal. Azzal sem értek egyet, hogy azért jó ilyenkor, mert tapasztalt leszel.


Ha valaki 16 évesen úgy érzi megtalálta a szerelmet és nem veszít azzal, ha együtt van a barátjával, akkor a megfelelő felkészültség mellett élvezheti az élet ezen részét. Nem elítélendő.


Ha valaki 20 évesen sem talált magának még olyat, akihez hozzá tudna érni, akkor sincs baj, majd egyszer megtalálja.

Itt nem a koron van a hangsúly. Persze olyan nagyon fiatalon azért még tényleg gyerek az ember, de van aki 16 évesen már nem az.

2017. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hogyhogy pont a 16? AKkor már miért nem 15 vagy 17? Az az 1 év ide vagy oda. Ez egy helytelen szubjektív vélemény..


"Ugyanis ha valaki 21 évesen kezdi el élni az életét az nem fogja tudni neki milyen típusú lányok jönnek be"

Mi vaaan? Te értelmezed, amit írsz? Atyáám.

Szóval az élet élése egyenlő a szexualitás megkezdésével. Értem.

Se a párkapcsolat, se a szexualitás nem kíván normál esetben tapasztalatot. Szép lenne, ha csak azért nem jönnék valakivel össze, mert nincs párkapcsolati /szexuális tapasztalata (bizonyos kor után már persze fura...), netalántán nem az általad idealizált korban vesztette el a szüzességét.

2017. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jaj, nem akartam hogy vita legyen😅

Eleg erettnek tartom magam a szexhez, es szerintem is szemelyisegfuggo, hogy kinek mikor az "idealis".

Pl. Egyik baratnom is 16 eves, viszont iszonyu gyerekes, szeleburdi, nem foglalkozik meg egyatalan a fiukkal, oke, van aki tetszik neki, de meg veletlenul se merne osszejonni vele mert tudja hogy nem erett egy kapcsolathoz.


Ja es igen, fogamzasgatlot nem csak a baratom miatt szedek, hanem pattanasokra is(semmi mas gyogyszer, krem, tonik, maszk nem hasznalt)

2017. jún. 14. 15:36
 27/28 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy te iszonyú felnőttes vagy ,ha anyukád így áll hozzád. Plusz a hazudni vágyás is felnőttes tulajdonság.
2017. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26

Ez tök igaz. Én is ismerek olyat akinek még 12 éves barátnője van, együtt játszanak és 16 éves lány. Még nagyon gyerek. De tény, hogy vannak, akik ugyan még fiatalok, ha szerelembe esnek és találnak egy tisztességes párt, akkor tudják kezelni a kapcsolatot.

Totál személyiségfüggő. Én is későbbre terveztem, nem akartam barátot, aztán meg nem akartam nem vele lenni, miután megismertem. 16 voltam, most 21, azóta is vele. És nem érzem, hogy nekem rossz lenne, mert korán megismertem.

2017. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!