Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan aludhatnek (titokban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan aludhatnek (titokban? ) a baratomnal? Anyaval nem lehet beszelni, egyatalan nem megerto. Nagymamam falazzon nekem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy elutazunk jovohet vasarnap delutan, es szombaton mennek at a baratomhoz nappalra. Anya errol tud, viszont en ott szeretnek baratomnal aludni(mas varosban), mert vasarnap nagyimmal elutazunk es en a baratomnal pont fel tudnek szallni a vonatra masnap.

Mar felhoztam anyanak az ottalvas temat, de azt mondja varjak a szulinapomog ami julius elejen van, addig nem aludhatok ott.

Nagyim szerintem megengedne, o eleg laza, biztos megertene es falazna nekem.

Ti hazudnatok anyukatoknak? Ez a ket het mar semmin nem valtoztat szerintem..



2017. jún. 9. 18:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Anyukád félt, meg lehet érteni. De egyébként nem olyan hű de nagy bűn ez. Velem is megtörtént már, hogy barátnőm itt aludt nálam szülei tudta nélkül (barátnője falazott). Persze én egy nagyon rendes srác vagyok, kinézni is nehéz belőlem, hogy kicseszek bárkivel. A barátnője is ismert és sok közös ismerősünk is volt. Így tudta, hogy milyen vagyok és, hogy biztonságba van nálam :) Nem tudom mennyire ismered a barátod, de ha úgy érzed eléggé ahhoz, hogy tudd biztonságba vagy nála és ha kedves nagyi is falaz, akkor bele lehet menni, úgy se fog kiderülni, nálunk se derült ki :)

18/f

2017. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
60%
11-es: ki fog derülni! Azért is,mert már rákérdezett a kérdező, és az anyja le fogja ellenőrizni. Ne tedd kérdező! Nem ér annyit,hogy elveszítsd anyud bizalmát
2017. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Eldontottem hogy kibirom meg ezt a par hetet, utana meg ugyis annyit alszok nala amennyit akarok es legalabb nem kell idegeskedni:)
2017. jún. 10. 15:53
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg 2 hét, akkor várd meg. Ne vitatkozz ezzel. Csak azt nem értem amúgy ebben, hogy min fog változtatni az a 2 hét? Az a 17-es szám annyit jelent? Én ilyenkor nem értem a szülőket.

Nekem megengedték anno, bíztak bennem, és hát nem siettem el. Attól, hogy ott aludtam sokáig nem volt semmi, csak amikor jónak láttuk mindketten.


Lényeg, hogy kibírod ;)

2017. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Rendben. Én csak véleményt mondtam, hogy nem fog kiderülni, ha okosan csinálja. Nem tudom miért kell ennyire félteni a lányt, ha a szülei ismerik a fiút. Ha annyira elszeretné rabolni, akkor azt a szülinapján is megteheti. Amugy kérdező nyugi ez nem ellened szolt, hanem a válaszadóknak írtam. Amúgy az a 2 hét valóban nem sok. Ne érts félre, rosszat nem akarok, csak annyit irtam, hogy ez nem olyan nagy bűn, ha picit füllentesz, mert a kedveseddel akarsz lenni és szerintem valóban hülyeség este hazautaznod a barátodtól és reggel pedig menni ugyan azzal a vonattal, csak messzebre. Sok sikert az utazáshoz. :)
2017. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem ertem amugy anyat en se, dehat mar nem is probalkozok megerteni mit miert csinal😅

Tud rola hogy fogamzasgatlot szedek, eljott velem az orvoshoz szoval gondolja hogy lefekudtunk mar, szoval tenyleg nem ertem miert kell megvarni a szulinapomat😅

Nagyon aranyosak vagytok, hogy segitetek, igazabol mindegyikotokkel egyet ertek:)

2017. jún. 11. 21:29
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szóval együtt már voltatok, de ott még nem aludtatok egymásnál? :D

Így még logikátlanabb.

2017. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

#16: 16 évesen szex meg foggátló,gratulálok!

Fogamzásgátlót komoly kapcsolatban szednek,nem egy ilyenben...

2017. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! 16 évesen is szoktak szedni fogamzásgátlót. A lányog többségének attól áll be a havija. Amúgy meg miért akadsz ki, hogy 16 évesen szexel. Az az ideális kor a szüzesség elvesztéséhez. Ha védekezik szexeljen nyugodtan. Ki abban a baj? Apukám is 16 évesen vesztette el. Még is rendes, tisztelettudó ember lett belőle. Olyan hülyeségeket mondtok, hogy az agyam eldobom. Attól nem fogja az utcán árulni a testét, mert 16 évesen szexel a barátjával és fogamzásgátlót szed, illetve egy teljesen logikátlan hülyeség miatt nem aludhat ott a barátjánál és egy picit füllent. Attól mert füllent egy picit nem lesz rossz ember. Nem bűn, ha a szerelmével több idöt akar eltölteni és meg akarja sporolni a felesleges pénz kidobást illetve utazási időt. :D
2017. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

*Mi abban a baj

Utolso vagyok

2017. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!