Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy 18 éves fiúnak bejön egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 18/F vagyok és (még csak interneten) de összeismerkedtem egy fiatal lánnyal. Ami megfogott benne: vág az esze, nagyon okos főleg a korához képest, nagyon aranyos. És már testileg is elég fejlett. (14 évesnek tűnik kb. )

Órákat beszélgetünk, és nagyon el vagyunk. (Elég perverz egyébként)....tehát ilyen felnőtt témával kapcsolatban is el tudunk csevegni.


Szerintetek nagyon gáz lenne vele "összejönni" ,? Vagy titokban lehet tartani?



2018. júl. 29. 23:20
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
A valós életkor mérvadó, nem az, hogy a fotón hány évesnek néz ki. Észnél legyél!
2018. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy belegondoltál abba,hogy 11 éves?

Általános iskolás 5.-es kislány most lett felsős:D

se testileg se lelkileg nem lehet annyira fejlett,hogy egy felnőtt fiatal sráccal össze jöjjön és együtt is maradjanak.

Várjál vele ha ekkora nagy a "szerelem" legalább öt évet! :D Másképp simán feljelenthetnek,mint "szexuális zaklató"szóval értedxd

De nem tudom,hogy egyáltalán,hogy fordulhat meg a fejedben ez.

2018. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
Remélem egy kamuprofilos rendőrbácsival beszélgetsz. :3 :D
2018. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
22%
Mi a felhasználó neve?
2018. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Ambikacska válasza:
57%
Szerintem a szerelem nem ismer határokat. Mondjuk a migránsok se XD jk sry kekekekekke
2018. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy kamu.
2018. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Nem kamu....köszi a válaszokat :D még jöhetnek. Esetleg tapasztalat is jöhet olyantól, aki ismerkedett egy fiatalabb lánnyal.

Lehet, hogy várni kellene vele egy pár évet....igazatok van.

2018. júl. 31. 23:20
 18/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira szereted és ő is téged,akor várjátok meg hogy elmúljon minimum 14 eves és utána kezdjetek járni.
2018. aug. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nálunk mondják: ,,vagy leülöd, vagy megvárod".
2018. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy egy 11 éves kislány semmilyen szempontból nem tudna"kielégíteni" legyen az testi, vagy lelki.

Neked másak az igényeid, ő egy kislány, és a maga szellemi szintjén gondolkodik, nem kéne ezzel játszani, másfelől 18 évesen azért vannak bajok ha 11 évessel beszélsz,és érdeklődsz utána. Ismerkedj korodbeliekkel, tapasztalj egy érzelmi intelligencia szintű lányokkal, ne kislányokkal.

2018. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!