Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy 18 éves fiúnak bejön egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 18/F vagyok és (még csak interneten) de összeismerkedtem egy fiatal lánnyal. Ami megfogott benne: vág az esze, nagyon okos főleg a korához képest, nagyon aranyos. És már testileg is elég fejlett. (14 évesnek tűnik kb. )

Órákat beszélgetünk, és nagyon el vagyunk. (Elég perverz egyébként)....tehát ilyen felnőtt témával kapcsolatban is el tudunk csevegni.


Szerintetek nagyon gáz lenne vele "összejönni" ,? Vagy titokban lehet tartani?



2018. júl. 29. 23:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
80%
Sőt, ha adott is jelet, hogy esetleg bejössz neki, ha tényleg oda eljutna a dolog, hogy na akkor kapcsolat megfutamodna.. Tudom, mert nem egy barátnőm gondolta úgy, hogy "na nézd, 4-5 év korkülönbség, chh miaz?".. És mikor a srác megkérdezte hogy na akkor most, vagy épp mikor másodjára találkoztak, és meg akarta csókolni, arra futott, amerre tudott, mert erre nem volt felkészülve. Sőt, nekem most egy 19 éves srác tetszik, mégis, ott van az, hogy tudom, hogy ő nem ugyan arra gondol "filmnézés" címszó alatt mint én (legalapvetőbb példa) Lehet, hogy azt mutatja - mind testileg, mind ész szempontjából - hogy ő érettebb, de hidd el, gyerek még.. Van egy húgom, 12.. Belőle kiindulva mit szeretnél csinálni vele?? Babázni? Esetleg kibeszélni, hogy milyen csúnyán összeveszett a barátnőjével, mert nem adta vissza a radírját? Bármennyire is hiszed azt, hogy érett, ez nem igaz.. Gyerek.. :/ (előző válaszoló)
2018. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
83%
Megvan a határ de a 11 éves belefér? Ooookkkké
2018. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
82%

Hallod, ha akarnád se tudnád ezt titokban tartani. Mondhatsz a kislánynak bármit, ő úgyis elfogja mondani a barátnőinek, azok meg másoknak és előbb utóbb elfog egy olyan emberhez jutni, akinek ez nem fog tetszeni.

Remélem van eszed.

2018. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
82%
Hát hallod, volt itt egy kérdés 19f-14l felállásról, az is kiakasztott, de ez a 18-11, ember! Találkoztál egyáltalán vele, vagy csak a képei és a csevegésetek alapján gondolod róla azt, amit? Haverjaid mit szólnak ehhez? Tudom, itt te kérdezel, de erre a témára sajnos nem tudok nem kérdésekkel felelni...
2018. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a lényeg hogy mennyinek néz ki hanem hogy mennyi valójában. Az csak jó lehet hogy van esze. Viszont szerintem még kapcsolatba nem kellene belevinni. :)
2018. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
72%

Ez van, ha anyu meg apu testvérek 😂

Remélem hogy ez egy troll kérdés, bár gyanìtom hogy nem

2018. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, de még én sem jönnék össze 11 évessel..
2018. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
100%
szerintem ne legyél vele eggyüt, mert máshogy gondolkodhat mint te, és egy korodbelivel biztos jobban kijönnél. Egyébként neki is tetszel?
2018. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
100%

Tökmindegy hány évesnek néz ki, kinézhet akár 20-nak is, ő akkor is csak egy 11 éves kislány!


Az meg, hogy perverz... Egy 11 éves kislányt már érdekli a szexualitás, persze, hogy szeret róla beszélgetni.


Szóval hagyd őt békén.


26/F

2018. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
100%
Egy 11 eves lany perverz? Na itt kezdodnek a gondok... Javitsatok ki ha rosszul tudom de 18 ev felett egy 14 ev alattival szexualis kapcsolatot letesiteni torvenybe utkozik. Varnal 3 evet? Vagy ez neked ennyi idosen nem fontos? Azert ebbe is erdemes bele gondolni, hiaba nem minden a szex.
2018. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!