Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy 18 éves fiúnak bejön egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 18/F vagyok és (még csak interneten) de összeismerkedtem egy fiatal lánnyal. Ami megfogott benne: vág az esze, nagyon okos főleg a korához képest, nagyon aranyos. És már testileg is elég fejlett. (14 évesnek tűnik kb. )

Órákat beszélgetünk, és nagyon el vagyunk. (Elég perverz egyébként)....tehát ilyen felnőtt témával kapcsolatban is el tudunk csevegni.


Szerintetek nagyon gáz lenne vele "összejönni" ,? Vagy titokban lehet tartani?



2018. júl. 29. 23:20
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Oh boi ez tenyleg durva nemtudom ki hogy van vele de meg ha 14 is lenne szerintem meg az is picit korai lenne 🤷‍♀️
2018. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell a törvények szerint, különben bajba kerülsz. Nem különösebben kegyelmesek a törvényeink. Simán bevarrnak pár évre, akkor pedig az életednek annyi. Nem érdemes kísérletezgetni.
2018. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
100%
Egy 14 éves lánynak se udvaroljon egy 21 éves fiú, ez 3 év múlva sem lesz jobb helyzet én úgy gondolom! 10 év múlva rendben lehet. Ennyit várni... ez hülyeség... Totál abszurd helyzet, a kérdés is az! Gáz! Nagyon gáz! Hagyd abba. Tudom, könnyen mondom... igazad is van, ha ezt gondolod. K.rv. sz.r lehet biztos, de hagyd abba!
2018. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
100%
Hát szerintem nem gáz, inkább fura :DDD várj egy 10 évet, ha akkor jöttök össze, akkor sokkal inkább elfogadná mindenki :DDDD
2018. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
93%
btw. 11 évesen szerintem még ne legyen kapcsolata egy kislánynak. Ez az én véleményem. (előző voltam)
2018. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, minden TINÉDZSERNEK megvannak még a maguk gyerekesebb dolgaik. Bár komolyak és intelligensek tudnak lenni, szinte kivétel nélkül mindegyik őriz valamit a gyerekkorából pl. plüssel alszik, jóéjt puszi nélkül nincs alvás, ragaszkodnak ezeréves tárgyaikhoz stb. Nos, ez egy 11 évesnél (kis-tinédszer vagy gyerek) annyira kezdetleges szinten van, hogy te azt el sem hinnéd. Már érdeklik a fiúk, de igazából fel sem fogja ennek a komolyságát, már "felnőttes" dolgok érdeklik (lásd:perverz beszéd), de ezek számára inkább csak menőséget jelentik, mert a kortársai is pedzegetik ezt a témát. Én azt ajánlom, hogy felejtsd el őt! Ebből most még biztos nem lenne jó kapcsolat, egy olyan, amire vágynál, pár év múlva meg már nem is fogsz rá emlékezni! Elhiszem, hogy jófej, és tök jó, hogy értelmesen lehet vele beszélgetni, de egy általános iskolás nem tud olyan jó barátnőd lenni, mintva kortársaidból egy! És persze a törvény sem szeretné a kapcsolatotokat... :D
2018. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
100%
Jezusom🤦‍♀️Ne egy 11 éves kislány után menj.Még gyerek,hiába néz ki 14 évesnek.A kinézet az egy dolog és a legkevesebb.A saját életkorodhoz keress lányt,találsz hidd el és hagyj egy 11 éves kislányt szerintem🤷‍♀️
2018. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 3.14159265357989 válasza:
100%

Hát az a baj, hogy a "fiatalabb lány" nálad leginkább a 14-16 éves lány lenne. Ő nagyon-nagyon fiatal hozzád képest, tényleg keress korodbelit. Én még azt is el tudom képzelni, hogy hosszabb levelezés után derült ki, hogy csak 11, ha képek alapján is ennyire fejlett, érett. Ez esetben nyilván nem tudhattad előre, és amúgy a 10-11 évesek is párkapcsolatokba kezdtek, amikor én voltam 4-6. osztályos (most 20 éves vagyok), de azok maximum odáig jutottak, hogy puszit adtak egymásnak, meg csokit vittek a másiknak valentin napon. Nekem már ez is fura egy kicsit, mint ahogy egy 14 éves-18 éves felállás sem teljesen jó szerintem, de ez a 11 éves biztos, hogy nem hozzád való, ezt most engedd el szépen. :D Aztán ha tényleg úgy gondolod, hogy ő az igazi, akkor várj vele minimum 4 évet, a 22-15 már sokkal kevésbé hangzik rosszul, de ha biztosra akar menni, akkor 5 év, és 23-16.

A jelenlegi helyzet miatt, ha tovább fejlődik, hát, akár még fel is jelenthetnek, meg szerintem a szülők sem örülnének neki. Hagyd még a kislányt, ilyenkor még játszania kell, és fejlődnie - minden téren :)

2018. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, hogy mi lehet olyan vonzó egy 11 éves kislányban. Az oké, hogy érettebb a koránál, meg többnek néz ki, de engem akkor is baromira idegesítene az életkora. Nekem mondhat bárki bármit, de egy ilyen fiatal gyerek még csak most indul el a fejlődés útján, most lép be a tinédzserkorba, tehát nem áll készen egy párkapcsolatra. Köztudott, hogy ilyenkor változnak a legtöbbet az emberek, és az is simán megeshet, hogy évek múlva már rá sem ismernél, annyira megváltoztatná ez a pár év. Én is iszonyatosan más vagyok már, mint amilyen tizenegy éves koromban voltam, mind külsőleg, mind belsőleg. Hagyd békén a csajt, nem igaz, hogy nem találsz a saját korosztályodban magadnak valót.
2018. aug. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
74%
Huhh barátom... 15 éves lány vagyok, és egy 17 éves srác tetszik.. De még ez a két év is brutál soknak tűnik ebben az életszakaszban... Ő 11.. Te 18.. Ő még azt szeretné, hogy kézenfogva sétaljátok, adj egy puszit az arcára, és ennyi.. Tudom, mert mint mondtam lány vagyok.. Ha csak nem egy tini k@rva, akkor nem hiszem hogy te 5 éven belül azt csinálhatod vele, amik neked az igényeid.. Úgyhogy jobb, ha nem is gondolsz egy párkapcsolat elindítására... És ezt mint egy jó tanács.. Ugyanis ha te tényleg úgy érzed majd 2-3 hónap után, hogy többet szeretnél, ő nem lesz erre vevő... És sérülni fog/fogtok..
2018. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!