Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy 18 éves fiúnak bejön egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 18/F vagyok és (még csak interneten) de összeismerkedtem egy fiatal lánnyal. Ami megfogott benne: vág az esze, nagyon okos főleg a korához képest, nagyon aranyos. És már testileg is elég fejlett. (14 évesnek tűnik kb. )

Órákat beszélgetünk, és nagyon el vagyunk. (Elég perverz egyébként)....tehát ilyen felnőtt témával kapcsolatban is el tudunk csevegni.


Szerintetek nagyon gáz lenne vele "összejönni" ,? Vagy titokban lehet tartani?



2018. júl. 29. 23:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
60%
Kaptál már 34választ, akkor minek kiemelni a kérdést?
2018. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
35%
Még nagyon fiatal, de azt mondják a szerelem nincs korhoz kötve. Én semmiképp se jönnék össze vele, lehet ő se akarna kapcsolatot ilyen hamar. Szerintem először csak barátkozz vele. A kapcsolattal neki még várni kéne 3-4 évet. Ha akkor is úgy látjátok, akkor egy 14 éves egy 21 évessel már kicsit jobb. De jobb lenne még plusz 2-3 év. Beszéld meg vele, ha tényleg olyan értelmes, akkor biztos megvan erről a véleménye.
2018. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Egyébként mire jutottál azóta vele kapcsolatban? Mert gondolom azóta csak változott valamit a felállás. Barátok maradtatok, vagy megpróbáltad befűzni?


Mikor én 12-14 voltam, én is nagyon benne voltam az internet világában, és legtöbb esetben 15-19 évesekkel chateltem, de pár hónapnál tovább nem jutottunk, nemhogy tali legyen.


Lehet ez van veled is, nem lehet felmérni valójában milyen az ember személyisége neten keresztül. Plusz azt mondják a fiúk később érnek - a lányok hamarabb, szóval simán eshettél ebbe a "csapdába".

2019. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Testileg mi fogott meg téged egy 11 éves kislányba ?. Az hogy barátok vagytok véleményen szerint még okés, de ha tényleg tetszik neked, és ő neki is tetszel, nos szerintem akkor is váratok még pár évet, mondjuk amíg a kis lány 14-15 nem lesz, te akkor is még csak 21-22 éves leszel, és akkor már a barátságból lehet szerelem, lehet valaki elítél azért amit most leírok, de az én nagyszüleim esetében mamám 16 éves volt amikor nagypapám feleségül vette őt, és nagyon szerették egymást, és a szüleim között is 10+ év korkülönbség van, és szeretik egymást, és nekem is tetszenek a 14-15 éves lányok,de még sem vagyok pedofil, mert soha nem tennék egyetlen lánnyal sem olyat amit ő nem szeretne, hiába tetszik nekem.
2019. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!