Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17éves vagyok, van egy 7hónapo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok, van egy 7hónapos kapcsolatom, és a barátnőm mindennap egy "társalgós" oldalon beszélget fiukkal, és elmondtam már neki hogy engem ez zavar, és továbbra is írkál velük, és kezdem úgy érezni hogy kevesebbet törődik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(

2018. aug. 13. 00:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És mindig azzal a dumával jön,hogyha zavar akkor lépjek túl rajta,a barátai legalább mellette lesznek ha én nem
2018. aug. 13. 14:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak a barátaival beszél, ezért nagyon nem kellene beleszólnod ebbe és ideje lenne megbíznod benne vagy ha ez neked ennyire nagy teher keress olyan lányt akinek nincsenek barátai és magadhoz láncolhatod:D
2018. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Dobd a francba. Nem szeret ha nem törödik veled és az érzéseiddel
2018. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
de basszus,nálam nem úgy megy hogy jó dobom és kész,első normális kapcsolatom,és nem akarom hogy ilyen miatt legyen vége
2018. aug. 13. 16:35
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
ha csak beszélget, azzal semmi baj nincsen, új embereket jó dolog megismerni. Ha viszont több is történik, az már baj. Szerintem amíg nem bizonyosodsz meg róla, hogy több is történik, addig hagyd, hogy beszélgessen.
2018. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De hogy tudnék megbizonyosodni róla,amikor nemtudom hogy ki az,és hogy mit beszél vele?
2018. aug. 13. 22:27
 17/22 A kérdező kommentje:

És ha már felhozom a témát,hogy engem zavar stb

egyből jön a veszekedés,és míg konkrétan nem mondja el addig nem tudok mit csinálni

2018. aug. 13. 22:28
 18/22 leti15 ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban eljön egy elhidegulos fázis (en is atestem egy ilyesmin, nemreg) ilyenkor a masik fél megijed/azt hiszi, hogy nem szeret már és másik fiúkkal kezd társalogni, mert az izgalmasabb... ezt úgy tudod kontrollálni, hogy kis izgalmat viszel a kapcsolatotokba, pl kiprobaltok valami mast.. vagy ha nem szoktatok tul sokat veszekedni akkor vegre veszekedtek egy jot (mert barmilyen durvanak is tunik neha segit pl nalam is segitett, ereztem mar h kene egy kiados veszkedes mert mi pl egyaltalan nem veszekszunk). Az, hogy néha már többet törődik velük mint veled az tenyleg erre utalhat.
2018. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 leti15 ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Persze a lány (jobb esetben) szeret még, valószínűleg nem csalna meg azokkal a fiúkkal, csak vágyik egy kis játékra, de alapból persze nem tenne semmit massal, csakis veled.

Remelem megoldodik/megoldodott a helyzetetek☺💑

2018. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este,elmondtam neki mi a helyzet,és nem fogadta jó szemmel,azt vágta hozzám hogy már a barátait is meg vonom tőle,meg stb,de ezt csak ő látja így sajnos,millió 1más barátja lehetne,de ő furcsa módon ragaszkodik hozzá,sőt tegnap az is bebizonyosodott hogy az a gyerek kivel beszél,az megpróbál beleszólni ebbe a kapcsolatba,és ott kilőtte nekem a biztosítékot,hogy egy full idegen akarja megmondani,és most várok hogy barátnőm észre vegye hogy én komolyan gondoltam amit mondtam neki.
2018. aug. 16. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!