Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17éves vagyok, van egy 7hónapo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok, van egy 7hónapos kapcsolatom, és a barátnőm mindennap egy "társalgós" oldalon beszélget fiukkal, és elmondtam már neki hogy engem ez zavar, és továbbra is írkál velük, és kezdem úgy érezni hogy kevesebbet törődik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(

2018. aug. 13. 00:10
1 2 3
 21/22 leti15 ***** válasza:

Akkor kedves kérdező itt az a gond... hogy a csajoddal meg kéne beszelnetek valamit..

Egy lány akkor kér tanácsot egy haverjatol amikor azt a baratjaval nem tudja/nem lehet megbeszelni. Szoval kerdezz rá h noncs e valami amit meg kellene beszelnetek.

Haverokkal hagyd, hogy beszelgessen. Az nem gond. Attól még szeret. Hagyd meg neki a barátait melletted. Nem szabad tulsagosan magadhoz lancolni. Attol még masokkal is beszelgethet persze.. de ha ez teged zavar, beszeljetek meg ezt is normalisan. Ne veszekedjetek, csak beszeljetek at. Es akkor elmondja neked hogy a baratai neki fontosak, nem akarja oket elhanyagolni... de ök csak a baratai. Nem akar toluk semmit.

Szival lehet (sőt biztos) higy egy nagy, mindent körül olelo beszelgetest kell tartanotok egymassal.

Ha meg tudjatok ezt beszelni, illetve azt is amit egy haverjaval probaltak megbeszelni a kapcsolatrol, akkor visszaáll kozetek a harmonia.:))

2018. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki hogy meg értette amit mondtam neki,de ezt a csávót akivel beszél ezt ne úgy képzeljétek el mint egy átlagos fiut aki lánnyal beszél,tipikus lekezelő dumája van,meg ez a "majd én megmondom a tutit" emberke,és nekem meg húzta az agyam,és mondtam barátnőmnek hogy vagy ő,vagy én,mert engem zavar,és végülis azt mondta hogy akkor nem beszél vele,én nem egy barátot vontam meg tőle hanem egy olyan embert aki bele akart szólni a kapcsolatunkba,és ezután remélem minden jó lesz :) Köszi a válaszokat! Szép napot
2018. aug. 16. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!