Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom nemt tudja elfogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nemt tudja elfogadni hogy nagyreszt fiu barataim vannak, sokat veszekszunk emiatt. Valaki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota jobban kijovok a fiukkal mint a lanyokkal, es altalaban ugye veluk logok meg ilyesmi, tenyleg csak baratok, es egyszeruen nem tudja ezt elfogani, es rettento feltekeny. Par napja aztmondta nekem hogy az osszessel kavarok, es hogy o nem igy ismert meg engem, nem igy allitottam be magam. Es eleg rosszul esett viszont a barataimat nem fogom eldobni azert mert ezt nem tudja elfogadni :D valaki volt mar hasonlo helyzetben?

16/l 20/f


2019. máj. 5. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5 Leírta a véleményem. Én is ilyen típus vagyok. Ennek a kapcsolatnak így nincs értelme, a barátod azért nem akar szakítani, mert szeret, de soha nem fogja tudni elviselni a fiú barátaid, ezért előbb-utóbb vége lesz a dolognak.
2019. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nagyon nem a fiúval van baj. Ez egy hatalmas klisé "kiskorom óta jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal". Miért jössz ki jobban a fiúkkal, ebbe már belegondoltál? Mert élvezed, hogy körülugrálnak, oda vannak a kegyeidért, csak egy szavadba kerül, hogy megkapd őket. A lányok pedig elveszik tőled a rivaldafényt, nem vagy olyan egyedi és különleges, mintha te lennél az egyetlen lány. Ezt úgy mondom, hogy sokáig én is hasonlóan gondoltam, gondolom most is, nem jövök ki a lányokkal, mert mind olyanok, mint te. Te talán nem veszed azt kavarásnak, amit más fiúkkal csinálsz, de lehet a barátodnak annak számít. Teljesen jogosan van kiakadva, egyébként is, legyen már jobb dolgod mint egész nap fiúkkal csetelni.

17/L

2019. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utólsónak

Szerintem egyátalán nincsen igazad, egyrészt nemismersz, másrészt nemtudom neked mi számít kavarásnak és mi nem, de akkor úgy látom azt annak veszed ha megölelem a barátaim, összefutok velük és hülyülünk:D A lány barátaimmal mindig is az volt a gond, hogy nem találtam meg a közös hangot, kibészéltek stb. És ehhez szerintem senkinek sincsen kedve :D A barátság pedig kölcsönös az ő részükről is ;) Az pedig, hogy “élvezem, hogy körülugrálnak” elég nevetséges megjegyzés xd A másik meg legyen az én dolgom, hogy mennyit beszélgetek a barátaimmal:)

2019. máj. 8. 00:11
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Fiú létemre nem ölelgetem a fiú barátaim, akkor neked miért kéne? Itt kezdődik a probléma, ha a barátnőm más fiúkat ölelgetne, nekem fájna.

2019. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 Teljesen egyetértek veled.

Kedves kérdező!

Itt nem az a kérdés, hogy nekem mi kavarás, hanem, hogy a barátodnak mi. Sajnos nem kell ismernem téged ahhoz, hogy a fentebb említett dolgokkal fején találjam a szöget. Pár megnyilvánulásodból le lehet venni, hogy milyen vagy, ha nagyon akarnám még nagyjából az érdeklődési körödet is meg tudnám állapítani. Annyira kiismerhető, egyszerű és mindennapi vagy. Minden második lány ilyen. Valóban nevetséges, hogy élvezed ahogy körülugrálnak. Az viszont elég szomorú, hogy nem vagy képes arra, hogy mélyen magadba nézz, és őszintén megállapítsd miért fiúkkal "barátkozol". Egyébként valószínűleg nem véletlen beszéltek ki, vagy csaptak be a barátnőid. Én sem lennék szívesen egy olyan lány barátnője, akinek mondjuk van 5-6 fiúbarátja és mindegyiket ölelgeti, becézgeti, úgy viselkedik, mintha járna velük.

2019. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez vicces, koszonom a valaszokat 😆
2019. máj. 8. 19:47
 17/17 anonim válasza:
100%

Szia,

Figyelj, egy kapcsolat bizalmon alapszik, ha nem bízik benned annyira, hogy elengedjen a barátaiddal lazulni, akkor dobd ki. Ez a te életed, azok a barátaid, akik neked szimpik, akikkel te szeretnél lenni.

2019. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!