Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Diákok/volt diákok! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákok/volt diákok! Hogyan tudattátok a férfi tanárotokkal, hogy szerelmesek vagytok belé? Mi volt a dolognak a vége?

Figyelt kérdés

Akik nem tudatták, azok éreztek-e bűntudatot, hogy nem mondták el vagy valami olyasmit, hogy "mi van ha tényleg tetszem neki vagy szeret és én nem mondtam el neki, nem tudja"? Mennyire bántátok meg ha nem mondtátok el neki, amikor nincsen senkije?Kivel volt már ilyen?

Saját helyzetem:Engem 2évig tanított a tanárom,akibe úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok.Azóta sincsen senkije.Viszont kb. 1 éve nem találkoztam vele,viszont volt amikor ez idő alatt többet gondoltam rá,aztán nem igazán,aztán megint és most megint az az időszak van,amikor nem akarok rá gondolni,el akarom felejteni,túllépni az egészen,mégsem tudok igazán,hiába nem gondolok már rá úgy.Időnként este rámtör egy olyan furcsa érzés,mintha megbánnám hogy nem mondtam el neki és nem értem miért van ez,mikor azt sem tudom,hogy mit reagálna,ha elmondanám neki.Nem akarom azt,hogy évek múlva akárhol pl.osztálytalálkozón majd ne is beszéljen velem emiatt,vagy kellemetlen helyzetbe kerüljek miatta.Többször előfordult az is,amikor tanított,hogy őróla álmodtam és álmomban olyan furcsa,jó érzés tört rám.Nem tudom ennek mennyi köze van az ilyen lelki társi dolgokhoz.

Ráadásul még egy rokonom tudott évekig az érzelmeimről és most azt akarja,hogy legyek ezzel a fickóval,meg szól neki,hogy hol vagyok és ezt megmondtam,hogy nem akarom.Ha el akarom felejteni,akkor miért "jön" mindig vissza? Segítsetek kérlek.. :(

L


2018. júl. 22. 21:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el.Nem akarok felesleges energiát erre pazarolni,meg leégetni magamat.Az sem érdekel már,ha a megérzésem reális volt és valóban érzett valamit.Feladtam,igazad van utolsó.
2018. júl. 28. 15:32
 22/28 A kérdező kommentje:
Aki a párkeresésre és ilyenkre időt tud fordítani és időben ki tudja fejezni az érzelmeit,legyen bármi annak való párkapcsolat,de nekem így hülyeség lenne belevágnom,ha már így itt az elején is szarakodok.
2018. júl. 28. 15:35
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ne add fel,menj el hozzá mond el mindenképp,ha nem szeret akkor legalább tudod,és nem fogsz ezen agyalni tovább.Szóval keresd fel.
2018. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:És ha már nem akarom neki elmondani,akkor hogyan lehet ezt megszüntetni?Teljesen új hely segíteni fog?
2018. júl. 28. 15:40
 25/28 anonim ***** válasza:
De elkel mondanod ,ha szereted mindenképp,új hely se segít ilyen helyzetben.
2018. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Te próbáltad már az új helyet utolsó?
2018. júl. 28. 15:46
 27/28 A kérdező kommentje:
Én inkább ki akarom törölni az emlékét is.Ezen már csak a demencia vagy az amnézia segít? :D
2018. júl. 28. 15:55
 28/28 A kérdező kommentje:
Valakinek valami ötlete?
2018. júl. 28. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!