Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Diákok/volt diákok! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákok/volt diákok! Hogyan tudattátok a férfi tanárotokkal, hogy szerelmesek vagytok belé? Mi volt a dolognak a vége?

Figyelt kérdés

Akik nem tudatták, azok éreztek-e bűntudatot, hogy nem mondták el vagy valami olyasmit, hogy "mi van ha tényleg tetszem neki vagy szeret és én nem mondtam el neki, nem tudja"? Mennyire bántátok meg ha nem mondtátok el neki, amikor nincsen senkije?Kivel volt már ilyen?

Saját helyzetem:Engem 2évig tanított a tanárom,akibe úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok.Azóta sincsen senkije.Viszont kb. 1 éve nem találkoztam vele,viszont volt amikor ez idő alatt többet gondoltam rá,aztán nem igazán,aztán megint és most megint az az időszak van,amikor nem akarok rá gondolni,el akarom felejteni,túllépni az egészen,mégsem tudok igazán,hiába nem gondolok már rá úgy.Időnként este rámtör egy olyan furcsa érzés,mintha megbánnám hogy nem mondtam el neki és nem értem miért van ez,mikor azt sem tudom,hogy mit reagálna,ha elmondanám neki.Nem akarom azt,hogy évek múlva akárhol pl.osztálytalálkozón majd ne is beszéljen velem emiatt,vagy kellemetlen helyzetbe kerüljek miatta.Többször előfordult az is,amikor tanított,hogy őróla álmodtam és álmomban olyan furcsa,jó érzés tört rám.Nem tudom ennek mennyi köze van az ilyen lelki társi dolgokhoz.

Ráadásul még egy rokonom tudott évekig az érzelmeimről és most azt akarja,hogy legyek ezzel a fickóval,meg szól neki,hogy hol vagyok és ezt megmondtam,hogy nem akarom.Ha el akarom felejteni,akkor miért "jön" mindig vissza? Segítsetek kérlek.. :(

L


2018. júl. 22. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
50%
Gondolom azt vartad, hogy mindenki azt irja majd, hogy keresd meg boldogan fogtok elni. NEM. Egy volt osztalytarsam hasonlo helyzetben volt. Amikor elballagtunk elmondta, hat nem az volt elete legszebb napja. A tanar elmondta, hogy o szamara egy diak, es mindig is az marad. Koztuk nem lehet semmi, es ne haragudjon meg, nem is szeretne egy volt diakjaval ossze jonni, akit latott 'felnoni'. Na te is erre szamithatsz.
2018. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem,hogy olyan választ adjatok,amit szeretnék hallani vagy ami illuzionista,csak értelmes választ normális véleményt kértem,nem kioktatást,hülye vagy címszóval történő beírást.

Köszönöm,aki normálisan válaszolt.Meghallgatok még egyéb véleményt is.Egyéb tapasztalatokat szívesen meghallgatok még ebben a témában is.Privátban írjatok.

2018. júl. 23. 14:19
 13/28 anonim válasza:
50%
Fel akart jelenteni xd
2018. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Legalabb valaki poenkodni is tud :D
2018. júl. 23. 20:06
 15/28 A kérdező kommentje:
#15 Nem ismerem a volt osztálytársad körülményeit,hogy mi hogyan volt,így nem tudok erről semmit mondani.Vannak jelek,amik utalhatnak viszonykezdési szándékra.De ha a tanár hülyített egy diákot évekig azért ne ő legyen felháborodva ha rákérdeznek ballagás után.
2018. júl. 23. 21:40
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező! :)

Nem volt semmi baj az előttem válaszolók stílusával, igazuk van. Te azt akarod hallani hogy menj oda, vallj szerelmet és boldogan éltek amig meg nem haltok, de ez valószínü nem fog megtörténni. Nem hiszem hogy egy tanár akarhat egy volt diákjától bármit is. Ezt te is tudod,csak valószinű nem akarod elfogadni. Lépj tovább, keress mást, nagyon sok más ember van akit megismerhetsz. Sok szerencsét:)

2018. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Már mindegy
2018. júl. 27. 14:42
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
szegény kérdező feladta
2018. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Mi lett végül?
2018. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
Semmi
2018. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!