Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el valakinek h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy 18eves srac aki tobb mint egy eve ramirt es azota mar nagyon nagyon sokszor dumaltunk...es mar olelgettuk is egymast hozzam is bujt mar megfogta a derekam es ugy bujt hozzam meg ilyenek...es volt h leirta h szeret de en nem vettem akkor komolyan...azota sokszor beszeltunk mar de most valahogy nem igazan...multheten irt 2naponta(nemtudom miez a beutes nalaxd)es most meg semmi...rairtam h mizu akkor 2mondatot beszeltunk utana nem irt vissza...penteken raintegettem es irt h hali utana visszakoszontem es semmi🤷‍♀️Nemtudom h mivan mert mindig ir ilyenkor...sokat melozik amugy de attol meg tudna irni hisz eleg sokat fentvan...mit csinaljak?brutalisan szeretem es nagyon hianyzik

16/L


2018. júl. 29. 20:28
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Sikerült eldönteni mi legyen? :)
2018. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!