Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el valakinek h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy 18eves srac aki tobb mint egy eve ramirt es azota mar nagyon nagyon sokszor dumaltunk...es mar olelgettuk is egymast hozzam is bujt mar megfogta a derekam es ugy bujt hozzam meg ilyenek...es volt h leirta h szeret de en nem vettem akkor komolyan...azota sokszor beszeltunk mar de most valahogy nem igazan...multheten irt 2naponta(nemtudom miez a beutes nalaxd)es most meg semmi...rairtam h mizu akkor 2mondatot beszeltunk utana nem irt vissza...penteken raintegettem es irt h hali utana visszakoszontem es semmi🤷‍♀️Nemtudom h mivan mert mindig ir ilyenkor...sokat melozik amugy de attol meg tudna irni hisz eleg sokat fentvan...mit csinaljak?brutalisan szeretem es nagyon hianyzik

16/L


2018. júl. 29. 20:28
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Csak nemtudom h mikor hogy dolgozik az a baj🤷‍♀️
2018. júl. 31. 16:47
 12/41 anonim ***** válasza:

Van akit tudsz rola informalni?

Mondjuk a szuleid vagy az etteremben jo ismid?

2018. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nem tul keson zar az etterem akkor meg naponta par orat is eltolthetsz az etteremmel szemben ha van cukraszda v vmi.
2018. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Az etterem egy aruhazban van benne szoval nincs vele szemben semmi de o amugyse jon ki hanem bentvan csak
2018. júl. 31. 17:10
 15/41 anonim ***** válasza:
Ertem.Akkor az aruhazzal szemben le tudsz ulni talan?
2018. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Le tudok ilyen de hulyen nezne ki ha csak megjelennek ott nem?😬
2018. júl. 31. 18:15
 17/41 A kérdező kommentje:
Talalkozni nem hinnem h nagyon tudnek vele max csak elmondani neki h szeretem es ugy...de felek a valasztol🙄
2018. júl. 31. 18:57
 18/41 anonim ***** válasza:

Hidd el en is tartok egy kicsit h mit mond az akit szeretek valaszul,de meg kell lepni. :) :D

Nem fog hulyen kinezni. Esetleg van baratnod akivel tudsz beszelgetni?Vele oda leulni esetleg. :)

2018. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Persze...a legjobb baratnom az osztalytarsa a fiunak😁O altal ismert meg a csavo
2018. júl. 31. 19:57
 20/41 anonim ***** válasza:

Akkor beszeld meg vele ha benne megbizol h menjetek oda es te figyeled h mikor jon ki :D :)

Legalabb annyit tudsz h hany oras a melo?

2018. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!