Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el valakinek h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy 18eves srac aki tobb mint egy eve ramirt es azota mar nagyon nagyon sokszor dumaltunk...es mar olelgettuk is egymast hozzam is bujt mar megfogta a derekam es ugy bujt hozzam meg ilyenek...es volt h leirta h szeret de en nem vettem akkor komolyan...azota sokszor beszeltunk mar de most valahogy nem igazan...multheten irt 2naponta(nemtudom miez a beutes nalaxd)es most meg semmi...rairtam h mizu akkor 2mondatot beszeltunk utana nem irt vissza...penteken raintegettem es irt h hali utana visszakoszontem es semmi🤷‍♀️Nemtudom h mivan mert mindig ir ilyenkor...sokat melozik amugy de attol meg tudna irni hisz eleg sokat fentvan...mit csinaljak?brutalisan szeretem es nagyon hianyzik

16/L


2018. júl. 29. 20:28
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Sajnos nem...annyit tudok h este 10-ig van nyitva az etterem🤷‍♀️Azt h o hogy dolgozik meg h melyik nap arrol fogalmam sincs
2018. júl. 31. 20:44
 22/41 anonim ***** válasza:
Az etteremben talan megmondjak nem?Megmondod h pl nagyon finom a pizzajuk es beszelhetnel-e a szakaccsal mert otthon szeretnel sutni pizzat es azt szeretned h ugyanilyen ize legyen. :D
2018. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Aaaah ez meredek😂Egyenlore megcsak messengeren szeretnek errol beszelni vele de nemtudom h fog e irni v valami...
2018. júl. 31. 21:00
 24/41 anonim ***** válasza:

Ha nem ir akkor kenytelen leszel ha beszelni szeretnel vele errol kicsit "erosebb eszkozt" hasznalni. :D Nem zaklatni csak hogy legalabb ennyit el tudj mondani neki. :D

Es ha megkered a baratnodet h hivja el vmerre mintha a baratnod akarna vele beszelni vmirol?nem tudom milyen a kapcsolatuk?

2018. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Hat nincsenek olyan joban...a csavo nem annyira birja ot szoval felejtos

De eskuszom ramerek irni nem ezzel van a baj de penteken se irt vissza...lehet hulye kerdes de szerintetek az zavarhatja h az egyik legjobb baratja valaszolt egy storymra(kuldjon szivet akinek egy kicsit is fontos vagyok)kuldte a szivet es en egyet visszakuldtem neki es ennyi meg instan is raktam ki egy szavazosat h ki az aki joba van velem es ki az aki joba szeretne es o a masodikra szavazott...zavarja vajon ha tud rola egyaltalan?

2018. júl. 31. 22:35
 26/41 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem válaszol. Tudom, hogy hülyén hangzik, de szerintem többet érsz el vele annál, hogy itt teszed fel a kérdést ismeretleneknek.
2018. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
74%

En bevallottam valakinek hogy szeretem.. Annyit irt hogy:koszi hogy leirtad


Ennel rosszabb nem is tortenhetett velem szoval

Ha teged az a srac szeret akkor bizti vissza fog irni.! Ird le neki mit is erzel valojaban! Veszteni valod nincs mert ha elkuld akkor nem erdemel meg teged de az eselye megvan hogy boldogok legyetek! Na gyerunk csajszi rajtad a vilag szeme :)

2018. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nemtudom igazabol h mi legyen...mert ha pl nem szeret en nem akarom elvesziteni mint baratot...de itt 50-50az esely szoval🤷‍♀️
2018. júl. 31. 23:20
 29/41 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne azt nézd,hogy elveszítheted mint barátot..ha nem szeret akkor nem szabad meghagyni barátnak se mert nem érdemli meg és neked csak rosszabb lesz.
2018. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ez is igaz...
2018. aug. 1. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!