Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk lányok, milyen érzés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, milyen érzés, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Hy, miért szerettek szórakozni az emberekkel? Ettől az oldaltól függetlenül fiúk adják ki magukat lánynak, és a lányok is szórakoznak.. Rávettem magam egy társkeresőre, mert normálisnak tűnő emberek is voltak, tegnap valaki volt akivel végre lehetett 2 értelmes mondatot váltani, leve furcsának tűnt, ahogy rákérdeztem miért 1 szavas válaszokat ír folyton, letiltott... Ha sok is a perverz féreg, mire jó hogy olyan lelkét is tovább alázzátok aki már eleve a nullán van? Kezdem unni, én csak egy elfogadó lányt keresek 2 éve, akit meg tudnék ölelni mellettem lenne amikor kell, és pesttől nem 2ezer kilóméterre van, de folyton csak kamu emberek, szivatások, tiltások... Napok óta remeg a szeme az idegességtől, akár mennyire azt tanácsolja pár még értelmes ember hogy legyek nyitott, próbálok, végre próbálok nyitott lenni, de ebből is csak a csalódás van.. élőbe meg oda se mernék menni senkihez szóval ezt fel se hozzátok.. Szóval hallgatlak titeket, mire jó ha szórakoztok mindenkivel és lelkileg a halálba kergetitek?

18f



2019. aug. 30. 08:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

Keress értelmet az életednek, például valamilyen hobbit.


18/L

2019. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hobbi van, de már unom. Évek óta gép előtt ülök, csak ez köt le. inkább mennék egy sétára már egy lánnyal, mint itthon ülni szó nélkül egész nap.. De ezt hagyjuk inkább, segíteni ugy sem tudtok már sajnos.. Aztán meg egy lány se fog elfogadni, ha igen az meg budapesttől fényévekre lakik mind.. Na mindegy....
2019. aug. 30. 10:07
 23/38 anonim ***** válasza:
76%

Barátnő nélkül is lehet boldog lenni. Szingli vagyok, mégis minden napon boldogan telik el.


Mozdulj ki otthonról, kezdj új dolgokba, ahol találkozhatsz új emberekkel.


18/L

2019. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Engem más nem érdekel, ne haragudj. Semmi más.

Én csak számítani akarok valakire akivel elmehetek sétálni vagy megölelhetem ha ugy van kedvem, és Nem, Nem egy barát kell. Ez van..

2019. aug. 30. 10:14
 25/38 anonim ***** válasza:
Én lehet eddig rosszul fogalmaztam, és kicsit nyers voltam, de nem is változnod kell, hanem a hozzáállásodon változtatni a kettő nem ugyanaz, egy picit türelmesebb, picit derűlátóbb, és akkor is mosolyogni amikor sírni támadna kedved, ez nagyban befolyásolja a kisugárzásod, menj el egy sétára parkokba, ahol emberek vannak és szép szóval szólj hozzájuk, dicsérd meg, ha kutyával van, hogy milyen aranyos, kérj véleményt, útbaigazítást, még ha nincs is rá szükséged. Rengeteg és megannyi dolog van amibe lehet kapaszkodni, és figyelni, csak észre kell venni. 10 évesen nekem is nehéz volt, egyéb okok miatt, aztán most 9 év elteltével ott, hogy tudom mit akarok, és már amit nem akarok azt nem hallom meg.
2019. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
25- köszi a normális választ, de az a baj hogy ismeretlen emberekhez nem nagyon tudok/akarok szólni.. Emberek között nekem nagyon nehéz, volt 1 kapcsolatom, mikor nem egyedül voltam minden olyan szuper volt, nem arra figyeltem ki néz, ki mit csinál, ha röhög valaki nem arra gondoltam egyből hogy rajtam, és nekem az az érzés kell amikor érezhetem végre hogy akármit csinálok akármit rontok el, van aki szeret, vár rám és megvigasztal, és fordítva.. Lehet néha én is sz@rul fogalmazok, de általába az idegesség beszél belőlem, ha valaki rám ír kedvesen normálisan, akkor általába hosszú a beszélgetés, de főleg ha lányról van szó, és nem érzem hogy érdekelném, akkor próbálok inkább szabadulni a beszélgetésből, mert nem lány "csak barátot" akarok.. Meg hát mindenki messze lakik..
2019. aug. 30. 10:46
 27/38 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj amíg ennyire súlyos mentális betegséggel küzdesz mindenki menekülni fog mivel kivetíted rájuk a frusztráltságodat. Tanulj valami szakmát keress értelmet az életednek és ha újra egészséges leszel barátnőd is lesz. Addig kb. esélytelen.
2019. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Amit én "kivetítek" az amúgy egyedül az hogy nem szeretem a magamutogató lányokat :D Most minden féle viccet és szemétséget félretéve, én így magányosan nem tervezem megélni a 19-et. Elég volt a 18at egyedül tölteni. Amire őszintén vágyok az az hogy legyen aki elfogad, szeret és hűséges.. Ti is látjátok a mai világba hogy viselkednek az emberek, hátbaszúrják a bántják a másikat ahol lehet, csalják fűvel fával egymást, hetente partnert cserélnek.. Én nem ilyen kapcsolatra vágyok, csak kettesbe meglenni valakivel, támogatni, szeretni egymást és ennyi. De aki elfogadna az vagy kiderül hogy csak szórakozik, vagy mi, vagy éppen a határnál lakik, tőlem 80-200 kilóméterekre.. Ha a helyembe lennétek ti is kezdenétek megunni. Nem szeretek sok ember közt lenni, ismerkedni nekem nagyon nehéz, de a sok tanács hatására elkezdtem, nyitott próbáltam lenni, ami nehezemre esett, de megpróbáltam, még egy rohadt társkeresőre is felmentem, és ott is csak toxic, bunkó emberek vannak, olyan leírással hogy "csak a legjobb csajozós szövegeddel írj mert másképp vissza se írok"... Nem fér a fejembe hogy lehet a legtöbb ember ilyen szemét, és hogy akármennyire próbálom, miért nem találom meg azt az egy embert aki elfogadna és engem is emberszámba tudna venni, szeretni.. Közbe meg itt GYK-n is azt hallgatom a kérdések alatt hogy melyik hogy használja ki a párját, együtt van a lánnyal és 2 hét után cserélné, az ilyen kihasználós férget minden ujjukra 3 lányt kapnak, aki meg igazán csak szeretni akar azt meg észre sem veszi senki... Nem tudom megérteni hogy a trend és mások viselkedése miért befolyásol mindenkit annyira hogy megváltoznak és inkább beállnak a birkák közé instacicának, mint hogy felvállalják a normális énjüket..
2019. aug. 30. 14:31
 29/38 anonim ***** válasza:
67%

Visszatértem délelőttről. Minél többet olvasom, amit írsz annál jobban értelek meg, de mégsem értelek. Ez most így hülyén hangzik, de nehéz is megmagyarázni, hogy én mire gondolok, de megpróbálom:értem mire gondolsz, de mégsem értelek.

Az "instacicák" azért csinálják ezt, mert ezt látják, ez a norma van manapság, ami egyébként egyáltalán nem normális. De hidd el, nekik is vannak problémáik, azért csinálják azt amit. De nem is velük kell foglalkozni, majd őket felszedi valami tenyérbe mászó arrogáns srác,akit egyébként az átlagos lányok semmibe néznek. Az tény, hogy a Z generáció merőben más az Y generációtól, de ezt el kell fogadni, mert megváltoztatni nem lehet. Járj nyitott szemmel, és nem szabad keserűnek lenni, elhiszem, hogy kezd sok lenni a szituációból, de vannak jó emberek, csak olyan környezetet keress,ami nem egyszerű, de mindennek megvan az ára, és áldozatokat kell hoznunk.

2019. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Pacsi 29-es.. Csak k.va nehéz.. nem járok el sehova ez az én döntésem volt, nem birom a sok embert stb, semmi jó emlékem nincs... és tényleg nem vágyok semmire, csak arra hogy legyen egy barátnőm, aki tényleg szeret, ahogy ez másoknak is megvan nekik lehet kamu de legalább boldogok, én sose leszek.. Jó, még az is jó lenne ha a beteg családtagom meggyógyulna, de azzal ami neki van ez szinte sajna lehetetlen, és kezdem úgy érezni hogy az én életem is egyre lehetetlenebb..
2019. aug. 30. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!