Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk lányok, milyen érzés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, milyen érzés, miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Hy, miért szerettek szórakozni az emberekkel? Ettől az oldaltól függetlenül fiúk adják ki magukat lánynak, és a lányok is szórakoznak.. Rávettem magam egy társkeresőre, mert normálisnak tűnő emberek is voltak, tegnap valaki volt akivel végre lehetett 2 értelmes mondatot váltani, leve furcsának tűnt, ahogy rákérdeztem miért 1 szavas válaszokat ír folyton, letiltott... Ha sok is a perverz féreg, mire jó hogy olyan lelkét is tovább alázzátok aki már eleve a nullán van? Kezdem unni, én csak egy elfogadó lányt keresek 2 éve, akit meg tudnék ölelni mellettem lenne amikor kell, és pesttől nem 2ezer kilóméterre van, de folyton csak kamu emberek, szivatások, tiltások... Napok óta remeg a szeme az idegességtől, akár mennyire azt tanácsolja pár még értelmes ember hogy legyek nyitott, próbálok, végre próbálok nyitott lenni, de ebből is csak a csalódás van.. élőbe meg oda se mernék menni senkihez szóval ezt fel se hozzátok.. Szóval hallgatlak titeket, mire jó ha szórakoztok mindenkivel és lelkileg a halálba kergetitek?

18f



2019. aug. 30. 08:50
1 2 3 4
 31/38 miraa16 válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem szeretném osztani az észt, mintha okosabb lennék mint bárki más, csak szeretném ha tudnád, hogy nem minden ember egyforma. Az sem biztos, hogyha látsz egy bunkózós magaviseletű embert, akire rá nézel és azt látod, hogy húú na neki jó élete van, mindent megkap amire vágyik, van aki szereti, van támaszpontja, és mennyire irigyeled őt. Nos lehet az-az ember sem az akinek mutatja magát, lehetséges, hogy megvan mindene, de belül nem tiszta a lelkiismerete és jobban szenved mint bárki más. Itt vagy te, akinek már az első mondatából ki lehet szűrni, hogy te nem vagy boldog, az emberek nem szivesen vannak veled, azért mert bús,önbizalomhiányos vagy... Ha beszélsz valakivel, és egyből ráakarsz telepedni, az megijesztheti az illetőt, egyből arra fog gondolni, hogy a te szomorúságod miatt nem sok esélyetek lesz együtt, hiába, hogy téged egy barátnő tenne boldoggá. Lehet, hogy egy barátnő változtatna is ezen, de ha olyan barátnőd lesz aki a sok aggódás és túlgondolás miatt szakit veled, akkor még rosszabb lesz minden, hidd el. Nem szeretnélek megbántani, de ez mind rajtad áll. Lehet, hogy sablon szöveg, de próbáld meg látni az életed jó oldalát, ne arra gondolj ami rossz, hanem minden kis apróságra ami jó, és idővel sokkal könnyebb lesz a lelkednek. De ha ez mégsem megy, akkor szakemberre lesz szükséged akivel rendbe hozhatod az életed, és ha mégsem szeretnéd, akkor hidd el igazán szükséged van egy barátra aki támogat, és veled van. Ne arra gondolj, ha téged tényleg az emberek szenvedni akarnak látni, akkor te igen is állj fel, és lépj tovább, ne másnak adj örömöt, hanem elsősorban magadnak. Ha az életről és a saját magadról való gondolkodásod megváltozik, hidd el megfog az életedben jelenni az a lány, aki imádni fog téged, mert szerethető ember vagy, csak a rosszat engedd el, és boldog leszel...Remélem sikerrel jársz 16/L

2019. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Cuki lány vagy utolsó, de komolyan :) Szakemberhez nem akarok menni, barátaim pedig soha nem voltak, ha igen akkor vagy sikerrel kitilttattak egy 16 ezer forintos játékból, vagy egy 200-300 ezer forintot érő profilomat akarták lenyúlni. Barát nem kell, ha igen, akkor mellette barátnő is legyen.. Élőbe sose probálkoztam, szóval max a neten eshet le ugy hogy ráakaszkodok, ami igaz is, mert én függnék tőle, így gondolom, ezt Akarom. Ezen semmi se fog változtani, ha lesz aki elfogad megismer, akkor minden happy lesz, volt 1x ilyen de a távolság és az illető elcseszte, nem tartott ki mellettem. Ez van.. Igy pedig sose leszek boldog.. Biztos változtatna egy lány, az 100% mert ha azzal a bizonyos lánnyal régen mentem valahova akkor sose érdekelt ki néz, megöleltem mindenki előtt. De engem mint személyt, nem akarom hogy megváltoztasson valaki, nem akarok egy drága ruhába járó beképzelt, önbizalommal teli bunkó k*.csög lenni, senki kedvéért.

Én is remélem siker lesz a vége, te meg legyél büszke magadra hogy 16 évesen ilyen aranyosra neveltek, és hogy írás alapján is több eszed van mint a mai 20+os csetreszeknek!

2019. aug. 30. 16:16
 33/38 miraa16 válasza:
Nagyon szépen köszönöm, remélem megtalálod a boldogságot, mert habár alábecsülöd magad, igen is megérdemled, hogy boldog legyél! Az életed előtted áll és rajtad áll, hogy hogyan alakítod. Őszinte vagy, jószívű és kedves, és ahogy te is írtad, ez a mai világban nagyon ritka, épp ezért biztosan nagyon boldog lesz az a lány akit szeretni fogsz, csak ne veszítsd el a reményt.. Tudom, hogy így ismeretlenül ez fura lehet, de ha még is jól esne egy barát, én támogatlak! 16/L
2019. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de egyenlőre egy lány se akar ismerkedni velem, nem fogadnak el.. Aki igen messze lakik.. Akivel ma chateltem leitta magát és olyanokat írt amitől asszem bizalom nem lenne... T*köm kivan XD
2019. aug. 31. 00:51
 35/38 miraa16 válasza:
Nem értem, miért ne fogadna el?
2019. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok macsó, nem vagyok egy világ szépe, nem vagyok torony magas, kisajátító vagyok, féltékeny... Soroljam?
2019. aug. 31. 01:15
 37/38 miraa16 válasza:
Nem kell macsó legyél, sem világszépe, mert nem minden lánynak ezek a fiúk jönnek be, sőt a legtöbb lány arra vágyik, hogy olyan barátja legyen akinek csak ő a mindene! Én nem értem, hogy miért becsülöd magad ilyen kevésre! Sokkal többet érsz, mint gondolnád! Egy3bként mindenkiben van féltékenys3g, és valamilyen szinten mindenki kisajátító:)
2019. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Én jobban kisajátito vagyok hidd el. Amugy pedig tapasztalatom szerint a kutyának se kell ez!
2019. aug. 31. 01:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!