Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hűséges, törődő kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges, törődő kapcsolatra vágyó visszafogott lányok! Megváltoztok, megfeleltek a rossz mai elvárásoknak, vagy mertek Önmagatok maradni? Hol lehetne megismerni "titeket"? Olvasd a többit lent

Figyelt kérdés

Ha másnak érzed magad mint a többség, olvasd végig!

Most is olvastam egy kérdést, amibe egy fiúka talált egy lányt, és az a baja hogy a lány szeretetre vágyik, és nem fekszik le a fiuval egyből, viszont a fiu meg ezt undorítónak találja.. Mit adnék egy ilyen lányért..!

A lányok azt hiszik a fiúknak nem lehetnek érzései (pedig nagyon is van még olyan akinek van)..

Ebbe a világba az az elvárás hogy legyen haspólód meg öltözz kihívóan és pózolj instára, viszont az olyan lányokat meg megvetik akik őszintén csak szeretetre vágynak, egy nagy ölelésre, oda bújni egy fiúhoz aki szereti őket... Hallom is rendszeresen hogy a lányok inkább megváltoznak, szerintem ez így nem jó.. Van még olyan lány aki mert önmaga lenni? Hol lehetne megismerni ilyen lányokat interneten? Egy visszafogott félénk hűséges lány szerintem sokkal többet ér mint valami insta sztár, és egyszerűen unom hogy folyton csak olyan kislányokba futok, akik folyton társkeresőn lógnak, lenézik az embert és flegma módon beszélnek, hűtlenek..

19 éves fiú vagyok, és szeretnék egy lányt, aki Sziveket küldözget, vágyik az Ölelésemre és törődésre, hozzám bújik ha baj van, meghallgathatom és szerethetem. Szerintem ez egyáltalán nem ciki, sőt, nem is vágyok másra az életbe csak erre (Tudom nyálasan hangzik de ez van!)

Próbálkozok ismerkedni, de a fiúk és lányok viselkedése miatt nem is csodálkozok hogy képtelenség ilyen lányt találni.. Lényeg a lényeg, van aki Önmaga mer lenni, és nem változik meg a trend stb miatt?


2020. febr. 10. 00:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hidd el, de.. :( És nem találok olyat aki elfogadna és megszeretne.. Csak szórakoznak
2020. febr. 10. 18:24
 12/33 anonim ***** válasza:
56%
:’(
2020. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben nem változnak meg azért, mert ez az elvárás. Max nem hangoztatják a véleményüket, de ez ráfogható a visszafogottságra is. Én sem szoktam csak azért fényképet posztolgatni, mert ez a "divat". Ettől függetlenül a baráti körömben teljesen jól érzem magam, eljárok programokra, sőt ha olyan kedvem van, haspólót is felveszek. :D 17/L
2020. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó, de azért haspólót ne vegyél fel.. Te dolgod, de szerintem nem jó ha egy lány, lány létére ennyit mutat magából..
2020. febr. 10. 19:36
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan sokat nem mutat, max akkor villan ki a hasam, ha felemelem a kezem vagy valami. Egyébként olyan gyakran nem veszek fel haspolót, csak nyáron és sulin kívül. Persze megértem, hogy te nem szereted.
2020. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szeretem. És nem azért mondom hogy csesztesselek, csak próbálok segíteni.. Mert egyáltalán nem oké hogy egy ilyen intim területet megmutat minden lány, szerintem ez olyan "dugjmeg" felhívás :D Vagy ilyen hülye trendi "mutogatom magam" stílus stb.. és szerintem egy normális csajszi csak annak mutogassa magát, akit szeret :) Aki kiérdemelte a hűséggel és szeretettel azokat ;)
2020. febr. 10. 20:05
 17/33 anonim ***** válasza:

Nem is vettem annak. :)

Mondjuk aki ismer, annak sosem jutna eszembe, hogy ez részemről "dugj meg" felhívás lenne. A másik pedig az, hogy sokszor úgyis beszólogatnak, ha teljesen normálisan van felöltözve az ember. Főleg télen figyeltem meg ezt. Hosszabb kabát és majdnem az orromig felhúzott sál. Alig látszik valami az arcomból, mégis beszólnak. És nemcsak nekem, másoknak is.

Csak kíváncsiságból a shortról (természetesen nyáron) mi a véleményed?

2020. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Hát ha nem olyan p*náig rövid akkor persze az oké :)

Figyelj, a fiuk is lányok is, főleg ebbe a korba legtöbben ugyan olyan bunkó flegma idióták maradnak.. ne vedd magadra ha valaki beszól, csak legyél önmagad. Nem kell kiöltözni, nem kell a trendet követni, aki szeretni fog úgy is azért fog szeretni aki vagy, nem? Amúgy tudom hogy nyáron okésnak tűnik a haspóló meg ilyenek, de nekem annyira nem.. Valahogy nekem nem fér bele ha egy lány sokat mutat, és nem csak azért mert felhivná a figyelmet stb, csak a fiuk megbámulják stb, nekem egy strandon se tetszene annyira ha egy szál melltartóba figyelgetnék a barátnőmet, ha lenne barátnőm ugye.. :D Én úgy vagyok vele, ha a lánynak nincs barátja, akkor senkinek, ha van barátja akkor csak neki mutogassa magát :)Ha lengén öltözik, vékony póló (azért mell és melltartó ne látszon át rajta) bele fér, és a rövid nadrág is, ameddig nem látni intim hely felé, ugye mell felé, melltartó, dekoltázs has vagy esetleg kicsit lentebb túl rövid, az már komoly hiba szerintem. Tudom, annyira "régimódinak" hangzik, de nekem egyszerűn nem jön be, hiába vagyok egy 19 éves srác, nekem nem jön be. És az ilyesmi nekem a bizalomba is csak nehezít, bár amiket megéltem, a bizalom már eleve egy nagy dolog nálam

2020. febr. 10. 20:22
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kérdező, hogy tényleg ne cseszekedésnek vedd de szerintem azért nem tetszenek neked ezek a dolgok, mert félsz ha van barátnőd lecsapja a kezedről egy másik srác amikor meglátja hogy néz ki lengébb öltözetbe. Én nekem amikor van barátnőm inkább büszke vagyok rá hogy jól néz ki és megnézik mint hogy féltékeny legyek rá hogy másnak is tetszik vagy bármi, egyenes út az ilyen hogy elveszítsd, hiszen látni fogja hogy jobbnak tartod őt magadnál és keres olyat akinek jobb értékrendje van.
2020. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ebbe is van valami, de én eleve gusztustalannak találnám ha a barátnőm mellettem mutogatná magát. Egy lány igenis takarja amilyen van, ha mutogatni akarja, akkor pedig lehet menni a sarokra 12-től
2020. febr. 10. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!