Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hűséges, törődő kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges, törődő kapcsolatra vágyó visszafogott lányok! Megváltoztok, megfeleltek a rossz mai elvárásoknak, vagy mertek Önmagatok maradni? Hol lehetne megismerni "titeket"? Olvasd a többit lent

Figyelt kérdés

Ha másnak érzed magad mint a többség, olvasd végig!

Most is olvastam egy kérdést, amibe egy fiúka talált egy lányt, és az a baja hogy a lány szeretetre vágyik, és nem fekszik le a fiuval egyből, viszont a fiu meg ezt undorítónak találja.. Mit adnék egy ilyen lányért..!

A lányok azt hiszik a fiúknak nem lehetnek érzései (pedig nagyon is van még olyan akinek van)..

Ebbe a világba az az elvárás hogy legyen haspólód meg öltözz kihívóan és pózolj instára, viszont az olyan lányokat meg megvetik akik őszintén csak szeretetre vágynak, egy nagy ölelésre, oda bújni egy fiúhoz aki szereti őket... Hallom is rendszeresen hogy a lányok inkább megváltoznak, szerintem ez így nem jó.. Van még olyan lány aki mert önmaga lenni? Hol lehetne megismerni ilyen lányokat interneten? Egy visszafogott félénk hűséges lány szerintem sokkal többet ér mint valami insta sztár, és egyszerűen unom hogy folyton csak olyan kislányokba futok, akik folyton társkeresőn lógnak, lenézik az embert és flegma módon beszélnek, hűtlenek..

19 éves fiú vagyok, és szeretnék egy lányt, aki Sziveket küldözget, vágyik az Ölelésemre és törődésre, hozzám bújik ha baj van, meghallgathatom és szerethetem. Szerintem ez egyáltalán nem ciki, sőt, nem is vágyok másra az életbe csak erre (Tudom nyálasan hangzik de ez van!)

Próbálkozok ismerkedni, de a fiúk és lányok viselkedése miatt nem is csodálkozok hogy képtelenség ilyen lányt találni.. Lényeg a lényeg, van aki Önmaga mer lenni, és nem változik meg a trend stb miatt?


2020. febr. 10. 00:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Most őszinte leszek. Én senki kedvéért nem változnák meg,nem hordanék haspolot meg..stb. Én a kényelmes bő ruhákat szeretem abba érzem jól magam. Meg a 13db karkötőmtől se válnék meg ,hogy másnak megfeleljek. Ha valaki meg akar változtatni annak szerintem nem is tetszek igazán.. A mai trendből nem sok mindent követek 💁, ezért is van kevés barátom de azok úgy szeretnek ahogy vagyok.😊
2020. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tökre jó, örülök hogy vannak ilyen lányok akik nem öltöznek meg viselkednek ugy, sajnálom hogy én nem találok magamnak ilyet.. Csak igy tovább :P
2020. febr. 11. 19:33
 33/33 anonim válasza:
100%
Kétféle képpen tudom elképzelni a kérdezőt. Vagy egy túlságos pedofil aki a szánalmat használja fel a nőknél. A másik meg pont a másik véglet. Egy kis pattanásos kocka aki puncit csak 720p-ben látott (maximum) Az hogy valaki hogyan öltözködik semmi köze ahhoz h megcsal-e vagy nem. Igaza volt annak aki azt írta hogy fosol hogy lecsapják a kezedről. Ezzeo max bevonzod. Nem vagy véletlenül arab? Lehet ezért bántó a lenge ruha. Amúgy szerintem semmi közöd ahhoz hogy a csajod mit húzna fel. Neki is van élete. De így soha nem lesz senkid . Életed szerelmét valószínűleg most d*gják valahol. Mert az ilyen embereknek akik nincsenek kibékülve magukkal először magukat hozzák rendbe. És utána legyen valaki akivel együtt leszel. De így engedd el.
2020. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!