Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennek mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Olyan fiút találni, aki házasságig akar várni a szexszel, vagy legalább elfogadja, hogy én nem akarok előtte. Ez lehetséges? Vagy már nincsenek ilyenek? 16/l

(Nem kérek olyan kommenteket, hogy ezzel tönkreteszem az életem, ne csináljak ilyen hülyeséget, stb.)



2021. febr. 22. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, vannak akik szintén várni szeretnének.
Talan van olyan, aki elfogadja.
Szinte biztos, hogy nem fogsz ilyen fiút találni.
83 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Biztos van ilyen, de hogy hol az anyámba azt nem tudom.

Ennek lehet a következménye a kora elbaszott házasság amúgy, szóval értem én a nézőpontodat, de miért kell egy papírhoz kötni akármit is? Egyáltalán miért kell a papír?

2021. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Max a hitgyüliben vagy más agymosott szektában fogsz ilyet találni.

De 16 évesen házasságon gondolkodni nagyon nem egészséges.

És nem is fogsz szektásokon kívül erre találni senkit.

2021. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért szeretnéd ezt?
2021. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerencséd lesz, ha ilyenre akadsz, mert nagyon ritka, mint a fehér holló.
2021. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Elég kevés esélyed van rá, hogy ilyet találsz. Én személy szerint el nem tudom képzelni, hogy évekig a falat kaparjam olyas dologért, ami nem is biztos, hogy ki fog tartani addig xD
2021. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Az esélye szinte a nullával egyenlő 🤷‍♂️
2021. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#1 Azért, mert a házasság számomra egyáltalán nem csak egy papír, hanem annál sokkal több.


#3 Egyrészt, mert eléggé vallásos vagyok (katolikus). Másrészt mert így tényleg jobbnak látom, megóvom magamat és a partneremet is sok fájdalomtól és csalódástól. Illetve nekem igazából nem is olyan fontos a szex, (persze nem egy undorító, bűnös dolognak tartom) és szerintem vannak ennél jóval fontosabb szempontok is. Valahogy ezt már csak egy plusznak érzem, ami nélkül akár el is lennék(ez nem azt jelenti, hogy nem vágyom rá).

2021. febr. 22. 17:23
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem okes ha annyi idosen felveted a hazassagot, meg hogy mit és hogyan szeretnél. Legalabbis szerintem jobb, mint hogy fuvel-faval osszefekudj

Amugy tenyleg nagyon ritka, de azért mégis vannak ilyen sracok. 1-2 fiu ismerosomrol tudok hogy várni akar hazassagig, de biztos tobb is van

18/l

2021. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

#7eske... Akkor mondom. 16 évesen a vallásos agymosott kis világodban valóban nem tűnhet annyira fontosnak a szex.

A valóságban meg az van hogy ha nem jó a szex akkor nem jó semmi. Soha az életben nem fogsz olyan NORMÁLIS férfit találni aki ilyen kapcsolatba belemegy. Igazából 16 évesen nem tudod hogy működik az élet hogy működnek a kapcsolatok. Azt javaslom hogy ezt a kérdést most inkább engedd el.

2021. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
#8 hol vannak ilyen fiúk?:o
2021. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!