Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennek mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Olyan fiút találni, aki házasságig akar várni a szexszel, vagy legalább elfogadja, hogy én nem akarok előtte. Ez lehetséges? Vagy már nincsenek ilyenek? 16/l

(Nem kérek olyan kommenteket, hogy ezzel tönkreteszem az életem, ne csináljak ilyen hülyeséget, stb.)



2021. febr. 22. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha kocsit vennék se vinném el anélkül hogy nem próbálom ki. Nagyon kevés pasi van aki ebbe belemenne. Sajnos a csajokból kiindulva sokan évekig váratnak egy egy pasit, aztán egyszer csak jól berágnak valami mondvacsinált dolgon, vagy csak egyszerűen berúgnak mint az állat és az első jöttmenttel lefekszenek, a pasijuktól meg elvettek éveket az "elveik" miatt.
2021. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Tudod van az a mese vagy film vagy mi. Az a vámpíros. Na abban a 100 akárhány éves vámpír az várni akart házasságig. Keress egy régimódi vámpír fiút aztán meg van oldva💁‍♀️


Egyébként viccet félre téve én ismerek egy valásos fiút (azt hiszem evangélikus, de ez nem tudom fontos-e, nem értek ehhez). Na szóval a lényeg, hogy ő várt házasságig, mondjuk 20 évesen megházasodott szóval nem húzta sokáig a dolgot. De, ha egy akadt akkor biztos másis van aki várna. Ha neked ez fontos én elfogadom és sok sikert kívánok hozzá.

2021. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
73%
Hidd el ha megjön az alkalom és érett vagy hozzá, akkor nem fogsz nemet mondani. Ez beléd van kódolva. Egyébként ezt én is tavaly kitaláltam ,hogy megtartom házasságig aztán erről le is mondtam egy hamar... Igaz még szűz vagyok de már nem nagyon érdekel mikor veszítem el. 16/F
2021. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Itt vagyok, ha van olyan lány, aki komolyan gondolja.
2022. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

Ha így gondolod azt tanácsolom ne fesd ki magad, ne öltözködj kihivóan mert a férfiakat erősen befolyásolja nemi vágyaik. Legyél beszélgetésre nyitott, beszélj sok fiúval, mert nem biztos hogy annak van várakozó jelleme aki tetszik neked.


Ösztönösen arra gondolok, hogy a vallásos fiúk között hamarabb megtalàlod, ott van a legnagyobb esély.


Ha viszont megtalálod és tényleg úgy házasodtok össze, akkor már nem lesz jogod kritizálni és elégedetlenkedni nemi képességei miatt.... vagy az ágyban is lehet "fejlődni".


Azt is figyelembe kell venned hogy egy lány nem szokott elöjönni avval, hogy figyelj csak akkor ha elveszel.. Emiatt több év is elmehet mire a fiú rájön erre. Úgyhogy jobb hamarabb közölnöd, bármennyire is azt akarnád, hogy a fiú jöjjön erre rá.

2022. jún. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25%
Vesd a kiválasztottad elé barátnőidet, hadd lám mennyire éhes oroszlán a jövőbelid, vagy ha nem, házasság után tudod meg.
2022. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Képzeld én találtam, pedig eleinte nem is kerestem. De boldog vagyok, hogy így alakult és ilyen srácot ismertem meg.

Tehát, ha engem kérdezel, Igen, fogsz találni. Mindenképp tarts ki mellette, ha neked ez fontos.


17/l

2022. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!