Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a lányosabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a lányosabb, hosszú hajú, stb. fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tehát mindenképp hosszú haja kell hogy legyen, de ne azért mert rocker hanem amúgy.. Vagy minimum az a kpop-os fufrus haj.. gyűlölöm ha be van állítva vagy fel van nyírva.. Az is tetszik ha egy fiú sminkeli magát. Szóval kb azok a fiúk tetszenek, akik másoknak "melegesek".. Nagy részben tényleg azok, de ha lenne olyan csodám hogy valamelyik nem az fognám és elrabolnám... Öltözködésben mindegy milyen csak ne legyen az a tipic tömeg gyerek. Amúgy lányoknál meg a rövid hajú, fiús lányok jönnek be. Lehet az anime meg a kpop közre játszik ^^'


köszi a válaszokat :3



2017. aug. 19. 14:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom kérdező nem igazán lehetsz nagykorú. Semmi gáz nincs abba, ha a kisfiúk jönnek be, majd később úgyis változni fog az ideálod.
2017. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
merthogy szerinted a kisfiúknak van hosszú hajuk, az olyan kemény férfiállatoknak mint te, meg rövid? hmm
2017. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ez az ízlésem. Viselkedésre is kisfiús fiúk jönnek be.. Tudom, tudom... Változhat, de szerintem nem fog nagyon. Mostanra már eléggé kifejlett az ízlésem öltözködés terén is.
2017. aug. 19. 15:36
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem, a rockereknek is pl hosszú hajuk van (nem mindegyiknek de soknak) és mondtam, hogy rajtuk nem jön be.
2017. aug. 19. 15:52
 15/33 anonim ***** válasza:

a kérdésed te magad válaszoltad meg. pán vagy. ami a biszexualitás egyik mellékága. ahol azok az egyedek jönnek be, akiknek nem lehet annyira jól elválasztani a no és a férfi kinézetet.

de ha pán vagy, akkor ezt tudnod kéne nem?

remélem azért kinövöd...

2017. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%
utolsó vagyok 14 évesen ilyen erősen hiszel abban, h te ilyen beállítottságú vagy az kicsit már sajnálatra méltó..ahogy az egész világ egy nagy f*s
2017. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12-es, nem, nem a hosszúhajra értettem, azzal semmi gond nincs. De aki csontsovány, meg sminkeli magát az igenis fiú. Egy férfinak legyen azért ereje, illetve nehogymár fesse magát...
2017. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
15-ösnek: Azt pan-nak mondják, és a panszexuális azt jelenti, hogy minden nemhez ugyan annyira vonzódik valaki.. férfi, nő, transznemű, stb... Illetve nem a nem számít neki. Legközelebb keress rá c;
2017. aug. 19. 18:57
 19/33 anonim válasza:
Ha tudod mi a bajod, akkor miért tetted fel ezt a kérdést? hiszen kb meg is válaszoltad magadnak..de mindegy én szőkésbarnás hosszú hajú vagyok..nem pont vállig érő, annál rövidebb. Nem vagyok meleg. Hány éves vagy?
2017. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere össze Billie Joe Armstrongal (green day énekese)vagy próbálkozz be egy melegnél és ha nemet mond akkot addig idegesítsed amíg igent mond . Igazábol tényleg nem értelek egy normál srác a festett halyon kívül ami( ami nem meleges van 1-2 jó) teljesen elüt ezektöl nekem is hosszú a halyam de soha nem sminkelném magam elég kocka vagyok így nem vagyok egy Adonisz de annyi van rajtam hogy ne legyek egy csontkollekció szerintem ha nagyon erre vágysz kefesgess a gamerek között sminkes nem lesz nagyon de a többi tulajdonság adott
2017. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!