Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a lányosabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a lányosabb, hosszú hajú, stb. fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tehát mindenképp hosszú haja kell hogy legyen, de ne azért mert rocker hanem amúgy.. Vagy minimum az a kpop-os fufrus haj.. gyűlölöm ha be van állítva vagy fel van nyírva.. Az is tetszik ha egy fiú sminkeli magát. Szóval kb azok a fiúk tetszenek, akik másoknak "melegesek".. Nagy részben tényleg azok, de ha lenne olyan csodám hogy valamelyik nem az fognám és elrabolnám... Öltözködésben mindegy milyen csak ne legyen az a tipic tömeg gyerek. Amúgy lányoknál meg a rövid hajú, fiús lányok jönnek be. Lehet az anime meg a kpop közre játszik ^^'


köszi a válaszokat :3



2017. aug. 19. 14:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Az önjelölt nyelvtan tanároknak mondom hogy tudom az elirásokat és tudom hogy a haj pontos j csak elírtam
2017. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Miért kell engem erről lebeszélni? Tudom, hogy megválaszoltam így a kérdésem de azért érdekelne, hogy van-e erre más magyarázat.. Valami pszichológiai vagy nem tudom... De lebeszélni semmi értelme, mert ilyen kis kanos gamerek (nem ítélem el a gamereket, én is az vagyok de tudom a határt) akik még a haj-t se tudják helyesen leírni az életben nem fognak kelleni.
2017. aug. 20. 11:42
 23/33 anonim ***** válasza:

*hajat

Olyan nincs, hogy haj-t illetve van, de az egybe írandó és mást jelent. Pl. (be)hajtja a lapot.

Ha már oltogatni akarsz másokat rendesen tedd.. ;)

2017. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a hosszú haj = meleges dolgot még valahogy nem vettem észre, pedig leér bőven hátközépig nekem is, igaz, nem sminkelem magam, helyette van szakáll, és inkább valami vikingnek néznek néha, vagy legalábbis az szokott beugrani olyan embereknek akik ritkán látnak. :D
2017. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Na az ilyenek mint te pont nem jönnek be.. Oké, hogy hosszú a hajuk, de szakálluk is van az meg számomra mindent elront...
2017. aug. 21. 09:58
 26/33 anonim ***** válasza:
Én még nem tartok a vikingnél, de mivel nem valami szép az arcom így én se lennék jó :(.
2017. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem jöhet be mindenki mindenkinek. :)

Ez olyan dolog, hogy a sminket én még lányokon sem szeretem, csak a termsézetest, van aki mint ahogy te si irod a sminket kedveli.

2017. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekes, én egyáltalán nem sminkelem magam, a számra szoktam csak rakni kis színezőt, azt is csak a belsejére (hogy olyan ázsai szám legyen xd) de az is tök természetesen néz ki..


Viszont egyes fiúknak tök jól áll szerintem..

2017. aug. 21. 16:54
 29/33 anonim ***** válasza:
az jó ha ázsiai szád van. Az ázsiaiaknak nagyon ügyes szájuk van
2017. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
ugye c;
2017. aug. 21. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!