Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a lányosabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a lányosabb, hosszú hajú, stb. fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Tehát mindenképp hosszú haja kell hogy legyen, de ne azért mert rocker hanem amúgy.. Vagy minimum az a kpop-os fufrus haj.. gyűlölöm ha be van állítva vagy fel van nyírva.. Az is tetszik ha egy fiú sminkeli magát. Szóval kb azok a fiúk tetszenek, akik másoknak "melegesek".. Nagy részben tényleg azok, de ha lenne olyan csodám hogy valamelyik nem az fognám és elrabolnám... Öltözködésben mindegy milyen csak ne legyen az a tipic tömeg gyerek. Amúgy lányoknál meg a rövid hajú, fiús lányok jönnek be. Lehet az anime meg a kpop közre játszik ^^'


köszi a válaszokat :3



2017. aug. 19. 14:38
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Én most meg akarom növeszteni a hajam jb hátközép fölé egy kicsivel és kisérleteznép csajos frizurákkal is. Nem sminkelek de azt is ki akarom probálni (hetero vagyok)
2017. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
45%

Jövök az xyromantikus "dolgokkal". Nem hinném, hogy ez a válasz a kérdésre, de egy próbát megér.


androromantikus - romantikus (tehát szerelmi) vonzódás a férfias emberek iránt.

gynromantikus (günromantikus) - romantikus (tehát szerelmi) vonzódás a nőiesebb emberek iránt.

androgynromantikus - romantikus (tehát szerelmi) vonzódás a férfias és nőies emberek iránt.


Szexuális verziója ugyan ez, csak nem xyromantikus, hanem szexuális.


Simán lehet egy férfi pl andro-heteroromantikus, ez kb az, hogy az a férfi a férfiasabb nőkhöz vonzódik romantikusan.

2017. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Kicsit régi a kérdés de azért válaszolok hátha elrabolsz. Váll fölé érő, kissé "tépett" stílusú, fekete/ ombre hajú lány vagyok, 163cm magas, kék szem, imádok az animéket és a rockot, de öltözködésügyileg nem látszik. ruházatom: Bő pulcsik, haspólók kockásingek, farmer vagy szoknya dérdzoknnival. (és ezek konbinációi) Kedvenc színem a kék, fekete és a pasztel rózsaszín. Természetre fiús vagyok (bátyám jóvoltából). Ha felkeltettem az érdeklődésed írj!


17/L, Biszex

2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!