Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ennyire elkorcsosult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire elkorcsosult a női izlés?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam Adonisznak,viszont magas vagyok,mély a hangom,széles a vállam,nem vagyok valami elhízott,bár túl izmos se,mégis a legtöbb csaj csak kinevet mert hosszú hajam van és a tipikus kockás inges-tornacipős-farmeres indie rock stílust képviselem.

Gyakran megkapom hogy olyan vagyok a hajam miatt mint egy nő. A csajok olyankor nem gondolnak bele hogy régen több hosszú hajú férfi volt mint rövidhajú? Illetve ennyi erővel a nőknek is nevetséges kéne legyen a rövid haj és nadrág viselése?


Pár éve még menőnek számítottam hogy zenélek,voltak haverjaim,most meg egyszerűen kisebbségi komplexusom van az állandó gúnyolódás miatt. Illetve egyszerűen bánt hogy konkrétan mutogatják a BTS-es képeket a kpopper lányok,az ecsetfejű,rózsafüzéres,köldökig kivágott pólós,fosszínű ülepgatyás,csücsörítős páwákat meg a tömegcsajok hogy nekik ők az ideál és nézzek én is így ki mert amúgy tök helyes lennék.


Komolyan fel kéne adnom a stílusom és az önbecsülésem,beállva díszb*zinak ha nem akarok magányosan meghalni?


Vagy vagytok még valahol rocker csajok?


Amúgy egy haverom van,mintha az ikrem lenne,ugyan ez a stílus,ugyan ez a gond.


Közelben lévő rockfesztiválokon meg csak hungarista papák,középkorú házaspárok meg hozzám hasonló pasik vannak. Ha mégis odatalálna egy korombeli csaj akkor kiderül hogy csak pózer és azthiszi Ozzy Osbourne a Guns n Roses GITÁROSA... (Igen,megtörtént eset)


Tudom hogy nem társkereső,de csajok,vagy pasik akik hozzám illő csajokat ismernek,legalább valami kis életjelet adjatok hogy nem halt még ki a szubkultúra,csak a megyében van készlethiány.


18 évesen már ott tartok hogy nosztalgiázok a jó kis Csapdás időkre,mikor még ha divatból is,de igazi zene szólt az ilyen Lil G és hasonló szutykok helyett.



2018. jún. 9. 01:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%

Azért a szubkultúrád és a pávák között van némi átmenet. A világ változik, rád is rád férne némi tunning. Kamaszként még menő volt az átlag masszától eltérő különc stílusod és zenéd, de a többiek kinőtték, te pedig bent ragadtál.

Nézd én látom magam körül az ilyen embereket, akik 40 évesen is a 80-as évek stílusában nyomják, akar férfiak, akár nők. Nem egyedi, nem stílusos, inkább szánalmas.

Nem kell ecsetfejű, trottyos nadrágú feminin díşzbųzivá válnod.

De a hajad esetleg rövidebbre vágathatnád. Amúgy mosod rendesen? Ugye sosem zsíros, fejedre lapulós ápolatlan most sem?

A hosszabb hajhoz jöhetne egy kis borosta, amit szakáll vágóval folyamatosan karbantartva ugyanakkora lenne.

A kockás ing helyett vehetsz egyszínű, testre szabott inget is.

Egy szűk farmer, a fent említett inggel, bőrcipővel egyáltalán nem ciki 18 évesen!

Nem tudom a testalkatod milyen, de egy kis izomépítés férfiként mindig jól jön.

2018. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Vannak még rocker lányok. Nem tudom te hol élsz, én egy tipikusan olyan suliba járok, amit "r*b@ncképzőnek" hívnak sokan. Szinte mindenki páwa hímk*rv@/diszp*cs@ ribizli, és üvöltetik a hallgathatatlan zenéiket a szünetekben, mégis jópár rocker jön velem szembe nap mint nap. Én, meg a legjobb barátnőm is azok vagyunk. Sose add fel önmagad, csak mert mások azt várják. Ők azon nevetnek, hogy mások vagyunk, én azon szoktam, hogy egyformák, és erre nagyon nagyra vannak. Ez mindig így lesz, ha valamivel elütsz a tömegtől, akkor kinéznek. Én már viselkedésemben is elütök kicsit, mégis megtaláltam a társaságom. Nem azt mondom, hogy rengeteg barátom van, mert nincs, és aki van, az is leginkább a párjával lóg. Nem mondom, hogy nem vagyok magányos, na de hogy beállni a sorba? Inkább halok meg egyedül. Amúgy meg nem csak rockerek között vannak jó fejek. Csomóan elfogadják, hogy én azt hallgatok, és nem is téma köztünk. Sőt, vannak akik miattam kezdett el rockot hallgatni. Szóval ne add fel.
2018. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

lol ez a hogyan készült incel epizódja? :D tehát minden férfi, aki nem úgy néz ki, mint te, az páwa. nagyon felvilágosult gondolkodás.

a hosszú hajról meg annyit: szerintem semmi baj nincs vele, HA normálisan néz ki: nem zsíros, nem kócos. volt egy ismerősöm, évekig hosszú haja volt, állítása szerint mosta, fésülte, de mivel hullámos volt, mindig zsírosnak és kócosnak tűnt. undorító volt. aztán végre levágatta, most embernek néz ki (kívülről)

2018. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

En rocker csaj vagyok. Engem is zavar, hogy mostanaban nem csak a lany rockerek szama, de a fiuke is erosen megcsappant, legalabbis a mi korosztalyunkban, pedig hasonloan hozzad, nekem is csak ez jon be. Ezt sajnos el kell fogadni. Nekem mazlim van, mivel sikerult ratalalnom a varosom egyetlen rocker sracara, akivel alakulgat is valami :D En is azt hittem, hogy igy senkinek nem fogok kelleni, mert ahogy a lanyoknal megnott az igeny ezekre a “diszpinty” fiukra, a fiuknal is megnott az igeny a kozonseges lanyokra, valamint nemigen jonnek be nekik a rocker lanyok (amivel igazabol nincs is gond, vegulis nekem se kene egy nem rocker srac). Es megis sikerult. Szoval nincs minden veszve, egyszeruen picit valtoztass a hozzaallasodon. Ne ugy allj hozza, hogy ugyse jon ossze, jarj nyitott szemmel.


Egyebkent a kulsod teljesen rendben van, igazsag szerint leirtad azt a sracot, akibe szerelmes vagyok :D Ne torodj vele, ha cikizik a hajadat, hidd el, hogy az igazi rocker lanyoknak pont ez az idealja.


Esetleg probalkozz valami nevesebb rock vagy metal koncerten, ott biztosan találkozol nagyobb fanatikusokkal. Az a Guns N’ Roses eset azért durva volt... De velem is előfordult mar hasonló, az se volt semmi.


Összefoglalva fel a fejjel es kitartas!! Legalább 1 embernek a te városodban is kell lennie, akinek hasonló a zenei ízlése.


Sok szerencset ;)

2018. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

14es vagyok

Azért ezt ne ugy fogd fel, hogy rossz kett a női ízlés, egyszerűen változnak az idők. A rocknak is megvolt a maga korszaka, az előtte levő korszak is igy velekedhetett a rocker fiukrol/lányokról. Egyszerűen nem lehet mindenkinek ugyanaz az ízlése, de ez nem azt jelenti, hogy valakinek rossz ízlése lenne, csak kulonbozunk es ez van.

2018. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hosszú hajam,de nem érzem dszb.nak magam,amiért levágattam,mai napig metalt hallgatok. Nem jelent szerintem semmit a külsőség,a meglepő inkább a lányos fiúk kedvelése...nem a külsőség...
2018. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvastam el a válaszokat de a lényeg: Barátomnak is ilyen stílusa van. Hosszú haja, kockás ing, bandás póló, farmer. Nekem nagyon tetszik, én is szeretem az alter zenét, gitározok. Viszont mostanság nem tesz boldoggá ez az öltözködés. Nem tudja hova-mit szabad felvenni és egy állásinterjúra is úgy megy mintha a haverjához menne lazítani. Ez idővel derült ki számomra. Szóval amit neked ajánlok, hogy találd meg az arany középutat. Lehet egy letisztult, komoly, mégis alternatív stílusod is. A normális nőket nem vonzza sem az agresszív acélbetétben rohangáló kopasz punk sem a pirosszájú, tejbetök fejű kpop énekesek. (Ez nyilván a két véglet volt)
2018. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Dehogy zsíros a hajam. A csajok pont azért cikiznek mert ilyen csillogó világosbarnát akarnak. A szakállamról már nem nyilatkoznak (rövid,nem ZZ Toppos) hogy irigylik e.


Sose volt gond a hajviseletemmel olyan helyeken se,még meg is dicsérték a tanárok ballagásomon is a kis kontyom. Pedig nagy volt a kisértés hogy egyszer csak kibontom mikor gitáron kisértem az énekkart... :D


Köszönöm szépen mindenkinek aki bíztatott hogy nem haltunk még ki,és van akinek ez bejön.


A többieknek meg annyit hogy sajnálom,de magamnak is így tetszek,nem fogok magamra erőltetni olyan külsőt és stílust amit rühellek hogy a társadalom jobban elfogadjon. Főleg hogy vannak még ilyen különcök mint én.

2018. jún. 9. 12:01
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
"olyan helyeken szexeltél részegen és még te beszélsz korcsosulásról vicc vagy úgy írtál h azt hittem már közelegsz a 40 hez oszt csak 18 vagy annyit fogsz még változni nyugi van
2018. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Indie rehab bulikra menj. Hidd el, tele van fiatallal, a zene is egész jó, és kevés a pózer.


20/F

2018. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!