Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ennyire elkorcsosult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire elkorcsosult a női izlés?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam Adonisznak,viszont magas vagyok,mély a hangom,széles a vállam,nem vagyok valami elhízott,bár túl izmos se,mégis a legtöbb csaj csak kinevet mert hosszú hajam van és a tipikus kockás inges-tornacipős-farmeres indie rock stílust képviselem.

Gyakran megkapom hogy olyan vagyok a hajam miatt mint egy nő. A csajok olyankor nem gondolnak bele hogy régen több hosszú hajú férfi volt mint rövidhajú? Illetve ennyi erővel a nőknek is nevetséges kéne legyen a rövid haj és nadrág viselése?


Pár éve még menőnek számítottam hogy zenélek,voltak haverjaim,most meg egyszerűen kisebbségi komplexusom van az állandó gúnyolódás miatt. Illetve egyszerűen bánt hogy konkrétan mutogatják a BTS-es képeket a kpopper lányok,az ecsetfejű,rózsafüzéres,köldökig kivágott pólós,fosszínű ülepgatyás,csücsörítős páwákat meg a tömegcsajok hogy nekik ők az ideál és nézzek én is így ki mert amúgy tök helyes lennék.


Komolyan fel kéne adnom a stílusom és az önbecsülésem,beállva díszb*zinak ha nem akarok magányosan meghalni?


Vagy vagytok még valahol rocker csajok?


Amúgy egy haverom van,mintha az ikrem lenne,ugyan ez a stílus,ugyan ez a gond.


Közelben lévő rockfesztiválokon meg csak hungarista papák,középkorú házaspárok meg hozzám hasonló pasik vannak. Ha mégis odatalálna egy korombeli csaj akkor kiderül hogy csak pózer és azthiszi Ozzy Osbourne a Guns n Roses GITÁROSA... (Igen,megtörtént eset)


Tudom hogy nem társkereső,de csajok,vagy pasik akik hozzám illő csajokat ismernek,legalább valami kis életjelet adjatok hogy nem halt még ki a szubkultúra,csak a megyében van készlethiány.


18 évesen már ott tartok hogy nosztalgiázok a jó kis Csapdás időkre,mikor még ha divatból is,de igazi zene szólt az ilyen Lil G és hasonló szutykok helyett.



2018. jún. 9. 01:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
nem mondta senki, hogy változz meg, de ne legyen már mindenki más sz.ar, csak te a tökély
2018. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
65%
Nyugi még nem haltunk ki éljen a rock🤘
2018. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én személy szerint oda meg vissza vagyok a hosszú hajú srácokért, főleg ha arcszőrzet is párosul hozzá. Jómagam is metált hallgatok, csak épp senki meg nem mondaná rólam, mert általában úgy öltözködök, mint akit lehányt egy szivárvány.

Szóval nem haltunk ki, ne aggódj

2018. jún. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Szerintem ha más vagy mint az insta ideál az egyáltalán nem baj sőt nálam pozitív dolog is.Ezért kiközösíteni valakit arra vall hogy nem a legokosabb az a társaság.Szerintem ha valakinek van egyfajta stilusa akármilyen legyen is az valamennyire már tisztelem hogy ki meri mutatni azt. Legyél nyitott mert az emberek nem stilusokra tagolódnak lehet hogy a jövőbeli barátaid más stilusból valók lesznek de nem akarnak megváltoztatni ami szerintem alap dolog. A tanácsom az h szard le azokat akik emiatt cukkolnak de nyiss is a többi ember felé akár rockerek akár nem
2018. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát eléggé szembeköpnéd az eddig felépített identitásodat és világnézetedet, ha megváltoznál azért, hogy kpopos kiscsajok szeressenek. Mármint, rockernek vallod magad, nem? Ez szabadságot, lázadást és önkifejezést hordoz magában, aminek általában nem az a vonzata, hogy az embert mennyire ajnározzák és falkákban bomlanak utána, lévén hogy az, ami nem átlagos az emberek többségének nem befogadható.

A legnagyobb baj viszont szerintem az, hogy kint laksz a Susnyásban, ahol nem hogy hozzád hasonlóak nincsenek, de a világnézet is nagy általánosságban olyan, hogy 'csordaszellem for life höhö'

Nem ismerem az életkörülményeidet és céljaidat, de ha felkerülnél Pestre, azért elég más lenne a megjelenésed fogadtatása.

18/L rock és metál kedvelő

2018. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Lesz majd valaki aki elfogad úgy ahogy vagy. Ne változz meg soha!
2018. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyosak vagytok :)
2018. júl. 6. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!