Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Átlagosnál magasabb háttérsugá...

Gykroland33 kérdése:

Átlagosnál magasabb háttérsugárzás okozhat emésztési problémákat, bél gyulladást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Átlagosnál magasabb, de még normál tartományban lévő háttérsugárzás (0.25-0.30 mikrosievert) okozhat gyulladásos tüneteket?


Kb. Fél éve régi építésű lakásban lakok, ahol magasabb a háttérsugárzás, azóta emésztési, bélgyulladás szerű tüneteim vannak, elképzelhető, hogy emiatt?



2019. aug. 13. 08:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Az ilyen régi építésű roncshalmazokba költözzenek be az ilyen okoskodó emberek, mint Te.. nekik pont ideális lesz..
2019. aug. 14. 15:07
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem, ez pont az ilyen rögeszméseknek való, mint te.

Egyrészt azért, mert kijavítják benne a valós hibákat (ócska régi vezetékek) - másrészt utána meg belehalnak az aggodalomba, és a felújított, jól működő házba végre beköltözhet egy normális ember.


Menj ki a pusztára, és tegyél alumíniumot a sátor tetejére, hogy ne sugározzanak rád az UFO-k és a HAARP.

2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Szerintem menjél inkább kuv@zni és akkor nem mindig az okoskodáson járna az eszed.. kicsit kikapcsolódnál.. "normális ember költözik be" - nem ingyen adom el ;) egyébként kiadni is bármikor ki tudom, jó helyen van.
2019. aug. 14. 18:05
 24/32 anonim ***** válasza:

Tudod, nagyon primitív ember vagy.

Ez még nem lenne nagy baj - de eléggé rosszindulatú is vagy.

Viszont akkor miért vársz segítséget másoktól?

Intézd a saját dolgaidat.

2019. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Wadmalac ***** válasza:
100%

Másik tipikus jele a rögeszmének, hogy ha felhívják rá a páciens figyelmét, elkezd hisztériázni és mindenki mást állít őrültnek meg hülyének.

Menj el igazi orvoshoz. Láthatóan több okod is van rá.

2019. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Figyelj, szerintem ne aggódj. Felesleges. :) A Csernobili 3 búvár közül még 2 él. A 3. se sugárzástól halt meg. Kicsit sok Csernobilt néztél szerintem. A többi válaszoló pedig nem hülye, csak logikusan gondolkozik.
2019. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú, csak ideges mert nem tudom mi csinált gyulladást.. Igen, azt én is olvastam, hogy él még a búvár.. de lehet pajzsmirigy rákot kapott, stb? Jó tudom, nálam alacsony kisugárzás van.. mindegy szerintem az elektromos vezetékekkel lesz valami baj.
2019. aug. 15. 10:45
 28/32 Wadmalac ***** válasza:
100%

Most próbálj végre lehiggadni és lehülyézés helyett tárgyilagosan végiggondolni, amit írtunk.

Ha valóban tudni akarod, mitől van a problémád, a válasz megadását bízd orvosra.

Az általad keresgélt okok egyike sem igazoltan káros és egyike sem igazoltan okozhatja a betegségedet.

Belelovaltad magad ebbe a radioaktív meg elektromos sugárzás ügybe, alaptalanul.

A valódi okot orvossal kell kideríteni.


És ne kedd megint a lehülyézős dühöngést, gondold végig higgadtan és objektíven mérd fel végre, hogy te is tévedhetsz.

2019. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
"egyike sem igazoltan okozhatja a betegségedet" - ezzel egyáltalán nem értek egyet, attól mert nincsenek híresztelések róla veszélyes! Az 5Ghz-s hálózatok is azok, mindenféle sugárzás veszélyes és igenis képesek gyulladást okozni.. aki nem hiszi lakjon ilyen helyen vagy vegyen részt kísérletekben..
2019. aug. 15. 21:23
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem értetted meg:

NEKED van valamilyen problémád. Belső problémád.

Lehetséges, hogy tényleg van valami a házban, ami árt neked, de a problémád NAGYRÉSZT nem ebből van, hanem valamilyen belső folyamat okozhatja.

Tehát ELEMI ÉRDEKED, hogy mielőbb orvoshoz menj, aki a fizikai problémák MELLETT ezt is kideríti.


Ha ezt NEM teszed meg, annak nagyon súlyos következménye lehet!

2019. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!