Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez hihetetlen! Ezt mivel...

Ez hihetetlen! Ezt mivel lehetne megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elhinni.

Itt van egy link:

[link]


Ez ilyen jós gömb féleség, az a lényege, hogy gondolsz 2 jegyű számra, összeadod a két számot amiből az eredeti szám áll, majd kivonod az eredeti számból. PL: 44-re gondolsz, összeadod 4+4 = 8, majd 44-8 = 36, és hihetetlen módon a 36 szímbólumát adja ki. Ez hogyan lehetséges?? Mert mindent agyban végzel el, csak kattintanod kell. 3x egymás után eltalálta a szímbólumot, amelyik szám kijött. Aztán mondom most a 27re gondolok, nem számolok se semmi, erre más jött ki. Ezt 5x eljátszottam mindig más szimbólum jött ki, de ha elvégzem a feladatot, akkor megkapom a szimbólumot, amire gondoltam.


//Mindent az agyban végzel el számítással, csak egy kattintás és kiadja azt a szimbólumot//


Még egyszer, hogyan lehetséges ez ? :D Biztos van rá valami logikus, matematikai magyarázat.


2011. okt. 25. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem ez 1 perc alatt leesett
2011. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenki ilyen értelmes volt, mint te... hasonló címek vannak: "ez hihetetlen", "gondoltátok volna", "hogy lehet ezt elképzelni" és hasonlók.


Amúgy meg lusta vagy, mint a föld. 1 perc keresés lett volna.

2011. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben van, gratulálok. Ön rendkívül okos, intelligens ember lehet.
2011. okt. 29. 21:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy mint én! Csak hogy ne keljen ellen reakciót írnia.
2011. okt. 29. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!