Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet irányítani az...

Tényleg lehet irányítani az álmokat?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam régen, hogyha tudatában vagyunk annak, hogy álmodunk, akkor tudjuk irányítani.

Pl.: Ha valami rosszat álmodok, akkor azt meg tudom változtatni?

és ne linkeket adjatok lécci


2009. aug. 24. 19:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
53%

Sokadszorra is igen. Az álmot lehet irányítani, ha tudatában vagy bár ha tudatában vagy az azt jelenti, hogy már részben felébredtél mivel gondolkozol. Az álom a te álmod azt csinálsz benne amit akarsz és az van amit te szeretnél. Én egyszer megb@sztam egy csaj álmomban :D

15/F

2009. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nálam régebben szokott lenni olyan álmom, hogy valaki hasbaver, vagy hason szúr egy késsel, majd felébredtem és mindig fájt ott a hasam :D
2012. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 florka9 válasza:

Nem tudom mas hogy van ezzel az álomiranyitassal. Nekem olyan 70-75%-ban mukodik. Van olyan mikor mar annyira koncentralok hogy mit almodjak, hogy nem tudok elaludni, es ezert nem mindig sikerul. De mikor sikerul, akkor barmit es barkit iranyitok az almomban. Meg pont a tegnap volt, hogy szerepelt benne egy kulonleges szemely, es ebredes utan mar nagyon ideges vagyok, mert nagyon meg akarom tudni hogy ki az. Nem latom ot tisztan. De valoszinu, hgy nem is letezik, de meg mindig annyira elvagyok, hogy nem tudom ki az. Meg valami olyan is remlik rola, hogy talan nem magyarul beszel, hanem angol vagy valami de eleg jol beszelek angolul, ezert ugy tunik megis mintha magyarul beszelne. Masok is mondtak, hogy akik egy idegen nyelvet jol beszelnek, hasonlo, mintha az anyanyelven mondta volna.

nem tudom hogy ezt lehet-e fejleszteni, vagy egyaltalan megtanulni...

Azonkivul senkit nem ismerek(szemelyesen), aki meg tudja iranyitani az almat. Mikor valakinek elmondom, olyan furan nez ram mintha teljesen felrebeszelnek.

2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Csak egy tipp

Mivel almodban nem tudsz olvasni vagy szamolni (szamold meg a kezeden levo ujjaid ha tobb van vagy kevesebb tuti almodsz) ezzel probalozz ha tudsz nekem mindig igy sikerult felebredbem

2016. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!