Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Lapos Föld hívők szerint az...

A Lapos Föld hívők szerint az Éjféli Nap hogyan bizonyítja a Lapos Föld elméletet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 21:16
1 2 3 4 5
 21/42 Wadmalac ***** válasza:

Nem érdemes velük vitázni.

Agymosottak.

A cáfolhatatlan bizonyítékok előtt befogják a fülüket és becsukják a szemüket.

2017. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
21: ez is igaz.
2017. júl. 6. 10:36
 23/42 Wadmalac ***** válasza:
100%

Amúgy itt van egy "magyarázatuk" az éjféli nappalra:

https://www.youtube.com/watch?v=d5UEGFzB0cc


Figyelmeztetés!

Aki mindennemű tudományos, geometriai, csillagászati, fizikai alapismeret hiányában áll neki nézni, annak előre szólok: meg ne edd ezt az ökörséget!

A többiek maguktól is leköpik a plafont ilyen töméntelen butaság láttán.

2017. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

23: egyébként én nem vagyok otthon ilyen téren, de szerintem az éjféli nap éppen hogy a Föld görbületét bizonyítja.


Ugyanis: ugye az éjféli nap a sarkköröknél és azok fölött fordul elő (meg esetleg 1-2 szélességi körrel lejjebb, mondjuk 65. °-tól) és onnan közelítve az északi sarkkörtől az egyenlítő felé a nyári nappalok rövidebbek, míg a téli nappalok hosszabbak, egészen addig amíg az egyenlítőnél 12-12 óra hosszú éjjel-nappal (tulajdonképpen a nappal még az egyenlítőnél is hosszabb 12 perccel mint az éjszaka, tehát ez olyan 12 óra 12 perc nappal és 11 óra 48 perc éjszaka, de mindegy ez nem lényeg). És onnan délre lefele ugye fordítva, ugyanis ami az északi sarkkörnél június 22. az a déli sarkkörnél december 22.-nek felel meg, így a déli sarkkörön az pont az egyetlen, amikor egyáltalán fel sem kel a nap. Ja, hát persze, a hívők szerint nincs is déli sark :D Bizám, az Antarktisz a lapos, kör alakú Föld pereme!

2017. júl. 6. 11:50
 25/42 Wadmalac ***** válasza:
Jól látod. Kár is szót vesztegetni rá.
2017. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Persze. Egyébként korábban már mondtad hogy találkoztál emberrel, aki logikailag ellentmondó konteókban hitt. Melyek azok például?
2017. júl. 6. 12:06
 27/42 Wadmalac ***** válasza:

huh, hogy is volt...

Ja igen.

Egyszerre hitte, hogy

1. a holdraszállás kamu volt

2. de már az USA és a Szovjetúnió együtt meghódította a Marsot (Holdra nem tudtunk eljutni, de Marsra, az döfi :D)

3. idegen bázis van a hold túloldalán, ezért nem megyünk oda többet Apollo 17 óta (lásd első pont, paradoxooooon , második pont, :D)

4. A chemtrail létezik, ezzel mérgeznek minket meg ezzel próbálják titokban megszüntetni a glob. felmelegedést

5. Globális felmelegedés nincs is, a megújuló energia lobbi találta ki (4. pont, újabb paradoxon, hurrá :D)

6. a Roswellben leesett UFO a Bermuda-háromszögben lévő titkos mélytengeri bázisról szállt fel, ahol az USA meg az idegenek együtt kísérleteznek (de azért nagyon kellett nekünk az a leesett UFO viszgálatra, a kooperációnk ellenére?)

7. legalább 6 különböző idegen faj mászkál itt a Földön, embernek álcázva és ők irányítják a kormányokat

8. Amerika meg az oroszok együtt harcolnak titokban az idegenek ellen az űrben (meg közben kooperálunk velük a tenger alatt, meg ők irányítják az ő ellenük harcoló kormányt, naneee).


Na és ebből egyetlenegyben sem lehetett megingatni a hitét. Bármi önellentmondást hoztam fel a saját hipotézisein belül, mindenre azt mondta, hogy azt én sem ,ő sem tudhatja biztosan, mert ez mind el van titkolva és mindenkit kinyírnak, aki tudja.

És basszus, ez egy érettségizett, technikusit végzett műszaki ember.

Akkor mi van a nyolc osztályt sem végzettekkel?

2017. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
27: jesszus... hol volt ez a kretén? Itt gyk-n?
2017. júl. 6. 13:02
 29/42 Wadmalac ***** válasza:

Neeem, környékbeli, egyszer egy hétvégi estén odatelepedett a társaságunkhoz az üveg sörével és elkezdte osztani az észt.

Azóta a lehetséges maximális íven kerülöm.

:D

2017. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, én is azt tenném :D
2017. júl. 6. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!