Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Lapos Föld hívők szerint az...

A Lapos Föld hívők szerint az Éjféli Nap hogyan bizonyítja a Lapos Föld elméletet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 21:16
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ezt a cikket semmi nem fogja megütni egy ideig, ennyi baromságot összehordani :D [link]
2017. júl. 6. 13:22
 32/42 A kérdező kommentje:
Egyszer fél órát vesztegettem ezen szenny elolvasására, de legalább jót röhögtem utána :D
2017. júl. 6. 13:26
 33/42 Wadmalac ***** válasza:

Aztarohadt...

Nem is állok neki soronként cáfolni, az olyan lenne, mint híg fost villával pakolni a vécébe vödröstől beöntés helyett.

:D

2017. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Wadmalac ***** válasza:

Egyetlen pontra térnék csak ki, az elejéről, ahol összevet két fotót, az egyiken viszonylag kicsi Észak-Amerika, a másikon meg majdnem kitölti a földgolyó felületét (nem merek korongot írni, mert jönnek az okosok és ahhhhá! :D).

Az értelmiségi nem hallott még fényképezési távolságról. A második képen attól olyan nagy Amerika, amitől a közeli szelfin olyan torz az arcod, hatalmas orral a közepén.

2017. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Wadmalac ***** válasza:

Jesszusom, ezeknek itt Mo.-on is FB társaságuk van.

Látom, már titkos, csak meghívásos, nem bírják a kritikát. :D

2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... viszont van egy "Magyar Laposföld Társaság" nevű oldal is, az viszont csak a valódi LF csoport műsorozására van, oda csak vicceket tesznek föl :) És az nyílt csoport.
2017. júl. 6. 14:27
 37/42 A kérdező kommentje:
Egyébként sokan azt is gyanúsnak találják a hívők közül, hogy a NASA "nasha" héber vagy valamilyen másik arab eredetű nyelven hazugságot jelent... most komolyan, erre épeszű ember mit reagáljon? :D
2017. júl. 6. 21:40
 38/42 Wadmalac ***** válasza:

Imádom a szavakba utólag belemagyarázott tartalmakat. :D


A LADA Nova a latin országokban nem nagyon fogyott. Ott az új, nem nova, hanem nuevo stb., a nova meg hallásra azt jelenti, nem megy. :D


Kedvencem az NSA (amcsi nemzetvédelmi hivatal), amíg titkos volt a létezése, csak rebesgették, hivatalosan tagadták, amerikai hivatali körökben viccesen azt mondogatták, azt jelenti a betűszó, hogy " No Such Agency" (nincs ilyen ügynökség. :D


Visszatérve, a NASA-nasha dologra, persze, marhaság az ilyen belemagyarázás, ha eleget keresgélsz, bármihez tudsz találni kedvedre való szómegfeleltetést valamilyen nyelvben.

2017. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Pontosan
2017. júl. 7. 12:12
 40/42 anonim válasza:

Én végig néztem szinte mind a két magyar YT csatorna videóját és néhány hazai cikket a témáról. Úgy voltam vele, hogy nem hülyézek le senkit. Lassuknhigyan érvelnek és döntsünk a végén. Mindanak szép dolgokat, de...


Nem elég, hogy egymásnaondanak ellent, de sokszor még önmaguknak is :)

Ami azért eléggé vicces.


Meg voltak okyan magyarázatok, amikre bárki által megcafolhato ellen példa van, de az ő alátámasztása "mert csak".


És az is sokszor kiderült, hogy beha még azt sem fogná fel, amit a kezével meg tud fogni. Csak gindol eggyet és az tuti ugy van.


Ja meg a kedvenc. "Mert a bibliában ez van" "meg hitler" stb...


Én m3g ugy vagyok vele most. Tök mindegy, higy lapos a föld, vagy kerek, vagy kocka. Én jól érzem rajta magam és békés életet élek :D

2017. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!