Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért él az ember? Szerintem...

Miért él az ember? Szerintem tök fölösleges.

Figyelt kérdés
Miért születünk meg, van egyáltalán valami értelme az egésznek? Itt vagyunk a Földön, éljük a mindennapjainkat, tele kihívásokkal... van aki szeret élni van aki nem. De valójában mi értelme van? Van valami küldetése az embernek? Én nem érzem szükségét, hogy éljek. Nem vagyok tökéletesen boldog, de jól érzem magam, mégis azt érzem, hogy tök fölösleges élni...
2012. jan. 17. 21:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell mindenben értelmet keresni,de ez nem azt jelenti hogy értelmetlen lenne az ember élete.Minden ember életének más értelme van,és célja,és minden attól függ,hogy honnan nézzük!
2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
57%
Te még sosem szerettél senkit...akkor nem lenne ilyen kérdés benned.
2012. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!