Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy ennyi...

Miért van az, hogy ennyi ember gyanúsnak tartja a koronavírus vakcina gyors kifejlesztését, jóváhagyását?

Figyelt kérdés

Egy vakcina kifejlesztése több év.


Ez alapján jogosan vonakodnak az emberek beadatni magukba valamit amiről nem tudják mit fog kiváltani a szervezetükben?


2020. aug. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
76%
Mert tanultam toxikológiát
2020. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:

1.


Ja az valóban segít ;)


De még az átlag embernek is erősen gyanús. Mintha ez a vakcinázás már nagyon régóta elengedhetetlenül fontos lenne. :)

2020. aug. 10. 09:29
 3/92 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pl. nem gyanús, és egyetlen értelmes embert sem ismerek, akinek az lenne... Azért hagyják jóvá gyorsan, mert szükség van rá.Ismerem a vakcinák fejlesztésének lépései, de ennek ellenére tudom, hogy lehetnek felfedezetlen veszélyei- viszont ennek kicsi az esélye.

Azt kihagytam, hogy marha felelőtlen és lusta vagyok, úgyhogy így sem biztos, hogy beadatom:D

2020. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
18%
Véletlenül sikerült olyan gyorsan megtalálni a vakcinát, hogy véletlenül már az jut az embe eszébe, hogy véletlenül már akkor is létezett a vakcina, amikor ránk szabadult a vírus, szóval ez a vírus nem véletlenül szabadult ránk.
2020. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:

4


Psszt! Erről csak halkan. Mert még bezárnak, de minimum kidobnak innen!

2020. aug. 10. 10:11
 6/92 A kérdező kommentje:

3


Addig nincs baj, amíg csak azoknak adatják be akik ezt önként kérik

2020. aug. 10. 10:17
 7/92 anonim ***** válasza:
90%

Csak mondom, hogy szemben az attenuált vírussal, RNS vagy DNS vakcinát csinálni kb egy hétbe telik, ha nagyon molyolnak vele, akkor egy hónap is megvan. (Nem ipari mennyiségben, csak úgy tesztelési adagban.) Tehát gyakorlatilag ha ma ki van adva a feladat, hogy legyen RNS vakcina, akkor jövő héten már lehet tesztelni. Úgyhogy ezért sem tart annyi ideig, mint az 50-es években tartott volna.

Csak a sok konteós hülye kacsintgat összefele, hogy lám lám, át vagyunk verve jól.

2020. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
70%
@6 NA ITT van a bibi! Ugyanis egy közösség érdeke mindig felülírja az egyénét! A sok konteós, oltásellenes pvraszt ezt nem tudja felfogni!
2020. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 Wadmalac ***** válasza:
92%

A biztonságosságra való tesztelés lehet hosszú idő.

Csak amikor vészhelyzet van, a nem kiadás veszélye magasabb lehet.

2020. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:

9


Szerintem joga van az embernek eldönteni, hogy beadat magának egy kétes biztonságosságú vakcinát vagy sem.


Közösség érdeke? De ezt ki szabja meg?


Én azt mondom a közösség érdeke az, hogy biztonságos vakcinát kapjon, illetve rendelkezhessen saját teste, szervezete felett!


Ha ezek nincsenek meg, nem beszélhetünk közösségi érdekről.


Mert holnap jönnek és azt mondják, hogy minden tizedik embert fejbe kell lőni a közösségi érdek miatt és a sok marha azt is helyeselni fogja és még oltogatni fogják azokat akik nem vállalják be a fejbe lövést boldogan!

2020. aug. 10. 10:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!