Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban laborban készült a...

Valóban laborban készült a SRAS 2-Covid ?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok biológus. Nem értem az orvos szakkifejezéseit. Azt mondja, hogy kimutatták, hogy bizonyíthatóan laborból került ki a vírus. Olyan a vírus mintha adenovírus vakcinát kaptak volna, ami lehetetlen egy evolócionálisan kifejlődött vírusnál. Másrészt pedig olyan rész található a vírusban, ami a természetben nem alakulhat ki természetes úton https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE


Gondolkoztál már azon, hogy mennyire bonyolult lehet igazolni egy vírus mesterséges eredetét?



2021. febr. 17. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/122 anonim ***** válasza:
89%

Azért azt tisztázzuk, hogy a "laborból szabadult el" és a "laborban készült" nem ugyanazt jelenti.


Laborból úgy is kiszabadulhatott, hogy mondjuk a kutatók előtte begyűjtötték valahol a természetben, pl. denevérekből, és valami hiba folytán valamelyik kutató megfertőzött, és úgy jutott ki a laborból.


Ezt simán el tudom képzelni, mert a WHO szerint eléggé sunnyognak a kínaiak.

2021. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/122 A kérdező kommentje:

Kérem nézzétek meg a videot, ott az orvos részletesen elmagyarázza. Nem dísznek tettem ki. Én magam nem vagyok orvos, írtam is. Tessék a videot megnézni. A magyarázat alapján számomra is egyértelmű, hogy laborban tenyésztették, mert a természetbeli mutációval nem alakul ki olyan változás ami abban a vírusban bekövetkezett. Tessék szíves lenni megnézni a videot


Köszönöm!


Köszönöm!

2021. febr. 20. 09:41
 13/122 anonim ***** válasza:
60%

Megnéztük. ELmondtuk, hogy miért nem, sadam részletesen. Nem fogtad

fel. Ennyi.

2021. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/122 anonim ***** válasza:
94%

Ha csinálok egy videót, azt mondom benne, hogy orvos vagyok és azt mondom, ugorj egy kútba, akkor megteszed?


Manapság az embereket mindent elhisznek egy orvosnak. Fogalmuk sincs, mennyire jó szakember, mit tud, mkit nem, szimplán elhiszik, amit mondanak nekik.


Még az sem zavarja őket, hogy az orvosok nem tanulnak ilyet, ez a mi, azaz biológusok szakterülete. Gondolkodjatok már egy picit könyörgöm

2021. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/122 anonim ***** válasza:
12%
Mármint mit nem tanulunk? Mert speciel a témát ilyen szinten mindegyik orvos kirázza a kisujjából...
2021. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/122 anonim ***** válasza:
86%
Hát hogyne. Rengeteg orvos ismerősöm van, pontosan tudom mit tanulnak és mit nem. Felesleges elsőévesként hisztizni és játszani a sértődöttet, érteni akkor sem fogsz hozzá
2021. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/122 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit visszafoghatnád magad, mert végzett orvos vagyok.

Képzeld, de, tanulunk ilyet, én egy kicsit talán jobban emlékszem rá, mint te. Különösen amiatt, hogy ez a tudás nem magától repült a fejembe. Ami egy ilyen videóban elmondottak felfogásához szükséges,

az a témába nem kifejezetten irányult tárgyakon elhangzottakból is tanultakból is könnyen megszerezhető, és meg is kell szerezni,

még csak köt. és szab. választott tárgyakra sincs szükség hozzá. A konkrét, új kutatási eredményekből levont hibás következtetések cáfolatához meg kb. a pubmedet kell tudni használni, és értelmezni az adott tanulmányokat.

2021. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/122 anonim ***** válasza:
81%
Magyarul nem tanulnak az orvosok ilyet, most ezt mondtad el, felesleges hosszan kifejtve
2021. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/122 anonim ***** válasza:
13%

Ja, hogy egy troll vagy.

Kár volt törnöm magam...

2021. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/122 anonim ***** válasza:
86%
Nem, csak kompetens a témában, ellenben veled. Valóban kár törnöd magad a témában, mert nem tudsz érdemben hozzászólni
2021. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!