Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tény, hogy nincs férfi és...

A tény, hogy nincs férfi és női agy, hogy hat a transz neműekre? A legfőbb érvük eddig az volt, hogy "nézzétek az agyam, olyan mint az ellenkező neműeké". De így, hogy ezt megcáfolták, csak az maradt, hogy valami pszichésen nincs rendben, ugye?

Figyelt kérdés

#transz #LGBTQ+ hívők
2021. júl. 8. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
0%
40 azért mondtam személyiséget mivel lényegében ezek az ember személyiségének részei. És kevesebb leírandó karakter, mint szexualitásra és nemre hivatkozni.
2021. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:
A transz az nem egy nem, hanem egy tévképzet.......
2021. júl. 31. 12:15
 43/83 anonim ***** válasza:
75%
Miért volna tévképzet? Mert te azt mondod?
2021. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy már azt állítsa valaki, hogy évmilliókon keresztül csak kettő nem volt, aztán most hirtelen, alig 10 év alatt kialakult még 99!!!
2021. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
27%
Csak eddig nem nevezték nevén, és bujkálni meg titkolni kellett a másságokat.
2021. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
84%
Az ősemberek között is??? Meg az állatvilágban???
2021. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
36%
44. Nehogy már azt állítsd, hogy ilyen buta vagy. Nyilván nem így van. Az idők kezdete óta lehetett példa a nőn és férfin kívüli nemekre, csak nem beszéltek róla, nem tudták, hogy az mi, szégyellték, stb., ezer oka lehet. Illetve a világ feljődik, újra és újra kialakul minél több dolog. Ami pl. most természetes, azt 100 évvel ezelőtt el se tudták volna képzelni, sőt nem is kell 100 év. Más országokban lehetnek olyan dolgok most is, amiről te még életetben nem hallottál.
2021. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
31%

Vannak is, csakhogy itt most nem társadalmi szokásokról, hanem az emberi (állati) biológiáról beszélünk. Ami nem szokott csak úgy pár év alatt megváltozni.

Gondolod, nem vették volna észre a biológusok, ha több, mint kettő nem lenne?

Nyilván voltak korábban is "mások", akik titkolták is másságukat, de népességarányosan nem többen, mint jelenleg. Voltaképpen egy igen kis hányadát teszi ki az eltérő nemi identitású népesség a teljes népességnek, nem várható, hogy mi alkalmazkodjunk hozzájuk, ellenben várható, hogy ők tegyék ezt.

Én nem akarom megváltoztatni őket, ők se akarjanak megváltoztatni engem, pláne a gyerekemet!

Simán el tudom fogadni őket, ha nem hivalkodnak az állapotukkal.

2021. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
51%

"állapot"? Ez NEM betegség.

Csak azt akarják, hogy ne nézzék torzszülöttnek és elmebetegnek őket. Vagy is azt, hogy ugyan úgy elfogadott nézet legyen mint a heteróság. Talán ezzel van valakinek gondja?

Egyébként képzeld el fordítva, hogy ha a heteróság lenne ebben a cipőben.

2021. aug. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:

49: semmi bajom a melegekkel. Sőt, támogatom is az LGB törekvéseit.

De a Transz és a Questioning az mentális rendellenesség. Velük sincs bajom, nem utálom őket. Pusztán nem vagyok hajlandó megerősíteni a transzok tévképzetét. Én elfogadom őket ilyennek, ők is fogadják el, hogy betegek. De az nonszensz, hogy a feje tetejére állítják a világot.....

2021. aug. 1. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!