Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tény, hogy nincs férfi és...

A tény, hogy nincs férfi és női agy, hogy hat a transz neműekre? A legfőbb érvük eddig az volt, hogy "nézzétek az agyam, olyan mint az ellenkező neműeké". De így, hogy ezt megcáfolták, csak az maradt, hogy valami pszichésen nincs rendben, ugye?

Figyelt kérdés

#transz #LGBTQ+ hívők
2021. júl. 8. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
73%

#79: egyáltalán nem gyűlölködöm, csak rendkívül csodálkozom, hogy normálisnak kellene tekinteni mindezt. Értem én, hogy vannak ilyen emberek, nincs is bajom velük, éljenek, ahogy akarnak, csak azt ne akarják, hogy elfogadjuk azt, hogy ők nem betegek (testileg és/vagy pszichésen), hanem teljesen oké, ez pont olyan, mint simán férfinak vagy nőnek lenni. Mert nem olyan.

#80: Ezt igenis nehéz megérteni.

2021. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
0%

#81 Hidd el, hogy nem túl életidegen a hetero transz; annyi undorító parókás pasi hirdeti a neten, hogy leszbikus barátnőt akar, hogy személy szerint én alig tudok magam elé képzelni egy meleg transzot.


Bár#80nak pont a homoszexualitást sikerült körülírnia. Bébike ha két pi.natulajdonos szexel egymással, és nincs a közelükben 1 farok sem, akkor az NEM hetero szex. Akkor sem, ha az egyikük rúzsozza magát, míg a másikuknak rövid haja van.

Majd ha elveszted a szüzességed, akkor megérted, hogy a szexuális vonzalomnak nincs köze belső identitásokhoz.

2021. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

#82

Csak próbáltam körül írni azt, hogy egy transz lehet heteró és homoszexuális is. Csak próbáltam közérthetően és tömören megfogalmazni. Mivel lehetnek eltérő nézetek hogy a transzoknál mi számít heterónak és mi nem, mert van aki a biológiai nemükhöz méri van aki nem. (Tapasztalatból mondom, nem egy beszélgetést láttam/hallottam a témában, hogy egy transz mikor számít homoszexuálisnak és mikor heterónak.)

2021. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!