Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A blackpillnek abban igaza...

A blackpillnek abban igaza van, hogy a hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegekkel megáldott férfiak vonzóbbak a nőknél mint az androgün férfiak?

Figyelt kérdés

Amelyet végső soron a fejlődés alatti tesztoszteronszint determinál, tehát a markáns állkapocs, férfias erős csontozat, széles vállak, mély hang, dús arcszőrzet, nagy kéz vastag ujjakkal, nagy láb és ló méretű pénisz mind ennek a függvénye? És ezek a férfias másodlagos nemi jellegek vonzzák a nőket.


Persze simán kaphat nőt egy androgün is csak más úton. Pénz, karrier vagy humor útján. Tehát ez nem egy incel kérdés.


2021. nov. 15. 13:39
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nincs igaza! Nöként nekem még véletlen sem az általad felsorolt dolgok vonzóak egy férfin.
2021. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Ki az a Blackpill? Ő valami incel szószóló?
2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

2


Nem személy. Sokak szerint az élet kvintesszenciája, Földi élet szabályainak összefoglalója. Tehát filozófiai irányzat.

2021. nov. 15. 14:29
 4/54 anonim ***** válasza:
96%
#3 Az örökös sopánkodást én nem nevezném filozófiának.
2021. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagy átlagban így van. De ott vannak a kivételek, mint #1-es is. Nagy az egyéni szórás. Úgyhogy ha csak nem annyira androgün, hogy el sem lehet dönteni, fiú vagy-e vagy lány, akkor nem emiatt nem találsz barátnőt.
2021. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

5


Tudtommal a kis kéztől, gyér szakálltól, vékony csuklótól és bokától menekülnek a nők.


De lehet nem így van és csak rosszak a forrásaim.

2021. nov. 15. 16:30
 7/54 anonim ***** válasza:
74%

#1


Az, hogy téged személy szerint téged nem vonzanak ezek a tulajdonságok, nem jelenti azt, hogy nincs igaza.


Számos felmérés és kísérlet igazolta azt, hogy a felsorolt tulajdonságok, széles váll, erős karok, kezek, markáns arc, stb. általában vonzóak a nők számára.

Ez nem azt jelenti, hogy minden egyes nő számára, de a többségük számára igen.


A ló méretű f-sz persze nyilván már csak ilyen blackpilles hülyeség, nem kell ló méretűnek lennie, de egy bizonyos határig az átlag feletti f-szméret vonzóvá tesz egy férfit a nők szemében.

2021. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

7


“A ló méretű f-sz persze nyilván már csak ilyen blackpilles hülyeség, nem kell ló méretűnek lennie, de egy bizonyos határig az átlag feletti f-szméret vonzóvá tesz egy férfit a nők szemében.“


Nyilván. Természetesen egy átlag méret (13-14cm) is elégséges egy nemi aktushoz. Tehát funkcionálisan megfelel. Csak annyi, hogy a pózok 70%-át nem tudod kipróbálni ekkora farokkal :)


Ezért izgatja őket egy 18+-os mivel minden pózban simán lehet nyomni, nem kell félni, hogy kicsúszik stb.


Plusz vizuálisan izgató számukra, megfogni stb.


Ugyanakkor a vastagság is számít mert minél jobban feszíti a hüvely falát annál nagyobb az élvezet a nőnek.

2021. nov. 15. 17:03
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván. Természetesen egy átlag méret (13-14cm) is elégséges egy nemi aktushoz. Tehát funkcionálisan megfelel. Csak annyi, hogy a pózok 70%-át nem tudod kipróbálni ekkora farokkal :)"


Nekem 13 centi, de meg nem talalkoztam olyan pozzal, amiben ne tudtuk volna elerni az orgazmust. Mondanal ilyen pozt, kerlek? Este esku kiprobaljuk ;)

2021. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

9


Te ülsz kanapén és ő az öledben szemben veled. Vagy akár lovagló póz. Vagy hátulról ágyon oldalt fekve.


Nem túl kellemes 13 cm-vel. Nekem mondjuk 14-15 inkább de az sem elég ezekre a pózokra. Ha a lány combja, popója husibb akkor még rosszabb. De talán 12-13 éves lányokkal még működik, nem tudom, nem próbáltam velük :)

2021. nov. 15. 17:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!