Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A blackpillnek abban igaza...

A blackpillnek abban igaza van, hogy a hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegekkel megáldott férfiak vonzóbbak a nőknél mint az androgün férfiak?

Figyelt kérdés

Amelyet végső soron a fejlődés alatti tesztoszteronszint determinál, tehát a markáns állkapocs, férfias erős csontozat, széles vállak, mély hang, dús arcszőrzet, nagy kéz vastag ujjakkal, nagy láb és ló méretű pénisz mind ennek a függvénye? És ezek a férfias másodlagos nemi jellegek vonzzák a nőket.


Persze simán kaphat nőt egy androgün is csak más úton. Pénz, karrier vagy humor útján. Tehát ez nem egy incel kérdés.


2021. nov. 15. 13:39
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

#49

"Mi van ha valaki aspie? Vagy introvertált?"


Nem tudom, mi az az aspie, biztos öreg vagyok már, és azért nem ismerem ilyen divatos műszavakat, de én pl. világ életemben introvertált voltam.


Nem is igénylem különösebben a társaságot, nem is voltam soha a társaság közepe, sose volt sok haverom és ismerősöm, mindig is egy szűk baráti köröm volt, akikkel rendszeresen kapcsolatban voltam.


De csajaim mindig voltak.

Egyrészt mert attól, hogy introvertált vagyok, még nem vagyok beszari, a két dolog nem ugyanaz.

Másrészt meg van elég sok nő, akiknek kifejezetten az esetei az ilyen kívülálló, rebellis figurák.


#50

"Az incelek minimum 90%-a simán szociálisan fogyatékos"


Ennyi. Ráadásul amióta valami kretén kitalálta ezt az incel/blackpill hülyeséget és félig-meddig tudományos érvekkel "alátámasztotta", azóta ezt kifogásként használják arra, hogy semmit se kelljen tenniük, és sajnáltathassák magukat.

2021. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

51


"Ennyi. Ráadásul amióta valami kretén kitalálta ezt az incel/blackpill hülyeséget és félig-meddig tudományos érvekkel "alátámasztotta", azóta ezt kifogásként használják arra, hogy semmit se kelljen tenniük, és sajnáltathassák magukat."


Nem, ennek köszönhetően végre fellélegezhetünk. Hogy végre egy válasz az élettapasztalatainkra. Hogy miért nem voltunk sosem megfelelők. Miért kötözködtek az emberek miért voltak aljasok és ellenségesek ok nélkül, hogy a lányok miért nem néztek ránk sosem. Pedig mi is emberek vagyok a légynek nem ártottunk és mégis csak a szhart kaptuk. Na ezért megváltás a blackpill! Mert végre az igazság ki lett mondva. Azoknak meg akiknek olyan izé állkapcsuk van meg bassza csak a csőrét, fény derül az igazságra. Bhaszódjatok meg kis genetikai lottós mázlisták, szarunk a fejetekre mert csak mázlisták vagytok, semmi különleges nincs bennetek. Na menjetek szaporodni, köcsög senkiháziak.

2021. nov. 22. 22:17
 53/54 Wadmalac ***** válasza:

Kedves kérdező.

Egyre bölcsebbnek látom az evolúciótól, ha kiszelektálja a fajtádat.

2021. nov. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#52


Az ilyen 2 bites, önsajnáltató, másokra mutogató (s ezzel a felelősséget is másra átadó) nyafogós magatartással az lenne a furcsa ha bárki nemtől függetlenül szeretne veletek egy légtérben maradni miután megszólaltatok. Próbáljátok ki ,hogy összezárkóztok s olyanokat mondtok egymásra mint amiket a nőkre és a sikeres férfiakra mondtok, hátha utána feltűnik ,hogy milyenek vagytok. Persze blackpill kell ide, az …. Még azzal is csak azt vártátok ,hogy valaki más mondjon valamit. Azért isteníted ennyire mert valaki más legalább mondott valamit a nyomorod okára ami nem te vagy. Hiába ,hogy úgy hülyeség ahogy van mert rá hivatkozva még azt a maradék felelősséget is rátolhatod másra s mehet tovább a földön vergődés.

Legalább annyit tegyél meg ,hogy nem a tudományok kategóriába irogatsz/ irogattok.

2021. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!