Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A blackpillnek abban igaza...

A blackpillnek abban igaza van, hogy a hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegekkel megáldott férfiak vonzóbbak a nőknél mint az androgün férfiak?

Figyelt kérdés

Amelyet végső soron a fejlődés alatti tesztoszteronszint determinál, tehát a markáns állkapocs, férfias erős csontozat, széles vállak, mély hang, dús arcszőrzet, nagy kéz vastag ujjakkal, nagy láb és ló méretű pénisz mind ennek a függvénye? És ezek a férfias másodlagos nemi jellegek vonzzák a nőket.


Persze simán kaphat nőt egy androgün is csak más úton. Pénz, karrier vagy humor útján. Tehát ez nem egy incel kérdés.


2021. nov. 15. 13:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

#40


Erre csak azt mondom, hogy kifogás. Mert egyszerűbb másra mutogatni az inceleknek, mint változatni magukon. Egyébként meg azt gondolnak az incelek, amit akarnak, de ettől függetlenül nem kellene terjeszteni a mérgező gondolataikat. Mert az egy dolog, hogy ők mit kezdenek az életükkel, de attól még nem kellene a feszültséget csinálni. A gyakorikerdesek oldal arra van, hogy az embereknek segítsenek, ők meg arra használják, hogy saját magukat igazolják. De kik előtt is? Mert engem, mint felhasználót egyáltalában nem érdekelnek. Ezeknek az embereknek szakember kellene, aki helyre tetszi őket, mert mentálisan nincsenek rendben.


Darwin pedig feltehetően nem örülne neki, hogy ilyen emberek használják az elméletét önigazolásra.

2021. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
(helyre téves alatt a gyógyítást értettem)
2021. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

38


“Annyi van, hogy ott aztán pláne sokkal nagyobb hangsúlyt kap a kinézet - legalábbis ha azt akarod, hogy ne csak 100ból 1 nő matcheljen rád, hanem mondjuk 100ból 60-70“


Ez így van, szerintem jól megragadtad az arányokat, valóban nehezebb csúnyaként legalább 60-70-szer.


“Ergo az lenne a legkézenfekvőbb megoldás a kérdező problémájára, amit a 36-ban leírtam - komoly testedzés, aztán lehet kirakni tinderre a félmeztelen/atlétás képeket, oszt jönnek a match-ek“


Ez megvan, szépen kigyúrtam magam táplálékkiegészítőkkel, de rögtön a legelső kérdés néhány rövidke szóváltás után, hogy “há van arcos képed?”.


“És ezt bárki meg tudja csinálni, nem a genetikán múlik - a szélsőséges eseteket leszámítva persze, ha valaki a homlokán egy szemmel vagy fél karral vagy orr nélkül születik, akkor rábaszott, de az incel balfaszok 99,9999%-ánál semmi ilyesmi probléma nem áll fenn“


Tudod ha rosszak a testarányaid, csontozatod túl vékony, vállad túl keskeny, ezeket az izomzatod nem fogja elrejteni. De igen, talán némileg jobb esélyeid vannak, de mint írtam az első kérdés egy potenciális match után “küldesz arcos képet?”

2021. nov. 18. 13:43
 44/54 Wadmalac ***** válasza:
73%

"Ez megvan, szépen kigyúrtam magam táplálékkiegészítőkkel, de rögtön a legelső kérdés néhány rövidke szóváltás után, hogy “há van arcos képed?”."


Nem tudsz lekattanni a Tinderről, látom. :)


Menj már ki emberek közé.

Nulla baráti társaságod van? Vagy mind szobanövények?

A legjobb ismerkedési alap a közös ismerős.

Totál idegen csajokat nőzési szándékkal lerohanni elég kis sikerarányú stratégia.

2021. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 Wadmalac ***** válasza:

"Én azért ennyire nem írnám le a Tindert, simán lehet ott csajozni.


Annyi van, hogy ott aztán pláne sokkal nagyobb hangsúlyt kap a kinézet"


Na pont ezért nem jó a tinderre tolni egy all-int.

2021. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

44


Oké tehát pont azt tanácsolod ami a legkézenfekvőbb és ami még nincs kipipálva :) Leírtam, hogy online nem működik. Leírtam élőben nem működik, nem kapok jelzéseket mint szemkontaktus, mosoly stb.


Erre azt mondod, hogy baráti kör. Van 4-5 barátok /haverom. Introként nekem ennyi bőven elég. Tehát amiatt nincs barátnőm mert csupán 5 barátom van?

Hány kell a barátnőhöz.


Ha szert teszek egy 700 fős baráti körre és úgysem lesz barátnőm akkor feladod végre?


Vagy mi lesz a következő tanács? Mert hajlandó vagyok bizonyítás érdekében még a 700 fős baráti kört is beszerezni.

2021. nov. 18. 14:43
 47/54 A kérdező kommentje:

“Menj már ki emberek közé.

Nulla baráti társaságod van? Vagy mind szobanövények?“


Egyébként azt figyeltem meg, hogy a blackpill az emberi kapcsolatok összességére vonatkozik és nem csupán a párkeresésre. Tehát a szavad nagyjából annyit ér egy nagyobb társaságban mint a genetikád. A befolyásod dettó. A hierarchikus pozíciód úgyszint. Ezért nem szeretek nagy társaságokban (pláne nem népszerű jóképűekkel) barátkozni mert el vagyok nyomva. Viszont ha kettesben vagyok valakivel akkor az én értékeimre és mondandómra is figyelnek, lehet komolyabb, mélyebb témákat is osztani, nem csak felszínes kommunikáció mint nagyobb társaságokban.


És ott a humor például. Szerintem is simán tudsz vele kompenzálni a külső hiányosságaidért. DE. De függ a szintjétől. Ha nem vagy sokkal humorosabb mint az összes többi a csoportban, tehát ha nem vagy Kiss Ádám vagy Kőhalmi szinten akkor egyszerűen a helyes pasi nyuszikád vagy pistikés vicceire pozitívabban fognak reagálni mint a tieidre. Remélem érhető amit ezzel mondani akarok.

2021. nov. 18. 14:50
 48/54 Wadmalac ***** válasza:
68%

"Leírtam élőben nem működik, nem kapok jelzéseket mint szemkontaktus, mosoly stb."


Hát ha arra vársz, hogy a csak már toporogva várja, hogy leszólítsd, akkor a sikeresély nulla.


Ha nem vagy alapból egy társaságból kitűnő jelenség, akkor a szimpátiát nem kapod az öledbe, azt el kell érni.


"Van 4-5 barátok /haverom. Introként nekem ennyi bőven elég. Tehát amiatt nincs barátnőm mert csupán 5 barátom van?"

Nem. Azért, mert tinderen próbálkozol, ahol a külső az elsőrangú, azért, mert társaságban egyértelmű jelekre vársz egy lánytól, hogy egyáltalán próbálkozz, azért, mert nulla rutinod van ISMERKEDÉSBEN. Az nem jelenti egyből a NŐZÉST.

Ismerkedés. Szóba elegyedés. Bármin.

Konkrétan, ha az 5 haverodnak nincs még jó pár másik haverja, lányismerőse, akikkel még közös társaságba is kimozdultok, ahol ismerkedni lehet, ne várj csodát.


"Ha szert teszek egy 700 fős baráti körre és úgysem lesz barátnőm akkor feladod végre?"

Ismétlem, ez nem matek.

Nem a barátaid darabszámán műlik, hanem hogy hogyan próbálod.

És AZT csinálod nagyon xarul.


Tényleg az a baj, hogy fogalmad sincs, mit jelent emberek társaságában lenni, ismerkedni, ismerősi kapcsolatokat építeni.

Borzalmasan vázlatos a képed arról, hogyan lesz valakinek barátnője.


Hetvenes IQ-jú randa, nyüzüge, semmilyen alakok képesek rá, csak mert képesek társaságban létezni.

Ezt kell megtanulni.

2021. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

48


Mi van ha valaki aspie? Vagy introvertált?


Vagy számukra is recepted. Eddig is tudtam, hogy az extroverzió nagy előny, de ettől nem lesz nekem semmivel sem jobb.

2021. nov. 18. 14:56
 50/54 Wadmalac ***** válasza:

"Mi van ha valaki aspie? Vagy introvertált?"


És mi van, ha se keze, se lába, se teste?


Francokat.


Az incelek minimum 90%-a simán szociálisan fogyatékos, nem testileg, örökölten, eleve rendeltetetten, hanem "gyakorlat" hiányában, plusz saját magát ássa egyre mélyebbre, messzebbre a társaságtól és ezzel a csajoktól is.


És ezzel a kérdés átfordul abba, hogy "hogyan legyen nőm, ha nem tudok nőzni?".

Hogyan ússzak, ha nem tudok úszni?

Hogyan kerékpározzak, ha nem tudok?


Mindenki úgy születik, hogy nem tud.

2021. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!