Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A blackpillnek abban igaza...

A blackpillnek abban igaza van, hogy a hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegekkel megáldott férfiak vonzóbbak a nőknél mint az androgün férfiak?

Figyelt kérdés

Amelyet végső soron a fejlődés alatti tesztoszteronszint determinál, tehát a markáns állkapocs, férfias erős csontozat, széles vállak, mély hang, dús arcszőrzet, nagy kéz vastag ujjakkal, nagy láb és ló méretű pénisz mind ennek a függvénye? És ezek a férfias másodlagos nemi jellegek vonzzák a nőket.


Persze simán kaphat nőt egy androgün is csak más úton. Pénz, karrier vagy humor útján. Tehát ez nem egy incel kérdés.


2021. nov. 15. 13:39
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

"Nem túl kellemes 13 cm-vel."

Akkor valamit nagyon de nagyon nem jol csinalsz, ha kellemetlen a szex. Nekunk mindig kellemes, oldalt, lovagloban, mindenhogy.

2021. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtommal a kis kéztől, gyér szakálltól, vékony csuklótól és bokától menekülnek a nők."

Akkor szólok a vézna haverjaimnak, hogy taszítsák már el maguktól a nőjüket.

2021. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
80%

Ez megint egy incel kérdés, de már nagyon unalmas.

Rengeteg nö utálja a NAGY kezeket, a formás, kisebb, vékony kezek a vonzóka, ugyanúgy a szakállat sem szeretik sokan, akár gyér vagy sem, söt vannak, akiknek nem egy gorilla a férfiidáljuk.

2021. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 Wadmalac ***** válasza:
94%

"a hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegekkel megáldott férfiak vonzóbbak a nőknél mint az androgün férfiak"


És az ő klipjeiktől meg leszbikus csajok olvadnak el?

[link]

2021. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy a sok gyépés mit nem tud megérteni azon, hogy a nők ÁLTALÁBAN vonzónak tartják ezeket a férfias külsődleges jegyeket.

Nem azt jelenti, hogy minden egyes nő :D


Kismillió felmérés meg kutatás készült már erről.

Ha izmos vagy, magas vagy, széles vállú, etcetc., akkor szexuálisan vonzóbb vagy a nők számára.

Nem mindegyik nő számára, de a túlnyomó többségük számára igen.

Ez tény.

Értem én, hogy valaki mondjuk dagadt, meg alacsony, ezért bántja az önérzetét a valóság, de ez már egyéni szoc. probléma.

2021. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 Wadmalac ***** válasza:

"Nem tudom, hogy a sok gyépés mit nem tud megérteni azon, hogy a nők ÁLTALÁBAN vonzónak tartják ezeket a férfias külsődleges jegyeket."


Nem tudom, melyik gyépés mit nem tud megérteni azon, hogy a mindenféle kérdőíven ezeket a vonásokat vonzónak író nők jelentős hányada aztán nem ilyen párt választ, sokszor akár az ilyen külsejűekkel szemben.


Fel kéne fogni, hogy az adott kor sok véleményből összegyúrt "ideál" képe egyáltalán nem jelenti azt, hogy aki ilyen, az fog legnagyobb valószínűséggel sikeresen párt találni illetve azt sem, hogy a nők pont ilyenre vadásznak.


És ne hallgassuk el azt sem, hogy akik EGYÁLTALÁN felvetik ezt a kérdést, azok pont azért teszik, mert állítják, hogy az ilyen ideálok nyúlják le előlük a nőket.

Ami ugyebár totál nem igaz.


Igen, minden korban van egy bizonyos ideálkép. Férfiről, nőről is. És koronként változik.


És akkor sem jelenti azt, hogy adott korban az adott ideálképhez legközelebbi férfiak lesznek túlnyomóan sikeresek a párválasztásban.

2021. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy a sok gyépés mit nem tud megérteni azon, hogy a nők ÁLTALÁBAN vonzónak tartják ezeket a férfias külsődleges jegyeket."


A gond az, hogy egyetlen nö sem így áll a férfiakhoz, akiket SZEMÉLYESEN ismerek. MINDEN általam ismert nö az átlagos, nem a leírt "szuperférfi" mellett döntenek, ha párt választanak!

2021. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Wadmalac ***** válasza:
Barátnő sem vitrinbe kell, nézegetni, hanem ágyba, konyhába stb. :)
2021. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
48%

"Nem tudom, melyik gyépés mit nem tud megérteni azon, hogy a mindenféle kérdőíven ezeket a vonásokat vonzónak író nők jelentős hányada aztán nem ilyen párt választ, sokszor akár az ilyen külsejűekkel szemben."


Nem tudom, melyik dagadt kis nyominger törpének fáj ennyire az igazság, hogy itt hadakozik ellene.

Nézzél utána, nem csak kérdőíves felmérésekről van szó, hanem fiziológiai reakciókat, szexuális izgalmat műszeresen mérő kísérletekről is - arcizmok, szem mozgás, pupilla tágulás, agyhullámok, pulzus, vérnyomás monitorozása kísérlet közben, miközben különböző testalkatú férfiakról készített képek tucatjait vetítik egy monitoron nők százainak, és kiértékelik a reakcióikat.


És ehhez semmi köze nincs annak, hogy egyébként kit választanak - ott már szociális, kulturális, gazdasági és praktikus okok is belejátszanak a választásba.

Praktikus okokon pl. azt értem, hogy a szexuális vonzalom tekintetében kompromisszumot kötnek, hiszen a mai eltunyult, ülőmunkát végző társadalomban a férfiak nagyon jelentős hányada nem felel meg a szexuális vonzalom ezen kritériumainak, ezért kénytelenek a nők olyan palikkal is összejönni, akiket egyébként nem tartanak szexuálisan igazán vonzónak, hacsak nem akarnak egyedül maradni.


De ettől még higyjed el, ha arról van szó, hogy egy dugásra kell partnert választaniuk, akkor nem a pohos, kerekfejű meg a nyüzüge, nyeszlett nőies arcú kisnövésű palit választják, hanem a magas, izmos, markáns arcú fickót.


Értem, hogy kényelmetlen ez, nem esik jól az egónak, ha az ember nem magas és izmos, de ettől még ez az igazság.

2021. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 Wadmalac ***** válasza:
94%

"Nem tudom, melyik dagadt kis nyominger törpének fáj ennyire az igazság, hogy itt hadakozik ellene."


Hurrá, egy újabb skatulyázós paraszt.


"fiziológiai reakciókat, szexuális izgalmat műszeresen mérő kísérletekről is"

és akkor mi van, te nagyon okos?


Akkor sem az ideál alapján választ párt a nők TÚLNYOMÓ TÖBBSÉGE.


"És ehhez semmi köze nincs annak, hogy egyébként kit választanak - ott már szociális, kulturális, gazdasági és praktikus okok is belejátszanak a választásba."

Akkor minek van, köze, te zseni?

Ha SEMMIT nem befolyásol a párválasztásban?


"kénytelenek a nők olyan palikkal is összejönni, akiket egyébként nem tartanak szexuálisan igazán vonzónak, hacsak nem akarnak egyedül maradni."Az meg sem fordul a fejedben, hogy simán MÁS tulajdonság alapján szimpatikus nekik a párjuk.

Persze. Kénytelen kényszer.


"De ettől még higyjed el, ha arról van szó, hogy egy dugásra kell partnert választaniuk..."

És még ez sem feltétlenül igaz. Csak egy valószínű, hogy nem olyat fognak választani, akivel az életüket akarják leélni, hanem sokkal felületesebben, esetleg direkt totál ellenkezőt.

Amúgy a nők még alkalmi kapcsolat esetén is elvárnak némi lelki összhangot, az simán kiütheti a szépfiúkat is, ha ez nincs meg.


"Értem, hogy kényelmetlen ez, nem esik jól az egónak, ha az ember nem magas és izmos, de ettől még ez az igazság."

Neked valami incel és egoista "szépfiú" közti tudathasadásod van, vagy mi?


:D

2021. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!