Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez jó ajándékötlet lehet?

Ez jó ajándékötlet lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a barátommal és gondolkoztam mit vehetnék neki Karácsonyra. Fotó albumra gondoltam amibe nyomtatnák képeket írnék is mellé mert elég érdekes a storynk :D viszont utána néztem és ezt általában egy éves évfordulókra “szokás” adni mikor már azért van egy jó pár emléketek együtt. Szerintetek ettől függetlenül is jó ajándék lehet vagy gondolkozzák máson?
2019. dec. 1. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno novemberben jöttünk össze a párommal, és az első közös karácsonyunkra (tehát egy hónappal később) egy szép golyóstollat ajándékoztam, amibe azt a dátumot gravíroztattam, amikor összejöttünk. Ezt bárhova viheti magával, mert semmi nyálas szöveg nincs rajta, csak egy dátum, és nem hivatkozhat rá, hogy elfelejtette az évfordulónkat. :) Még mindig megvan neki, pedig 10 éve kapta.
2019. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!