Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékozás párotok családjáva...

Ajándékozás párotok családjával, volt már sértődés? Mekkora? Ki kapjon ki ne. N

Figyelt kérdés
Élettársam szülei mindig felköszöntenek személyre szólóan: Karácsony,szülinap,névnapom. Nőnap. Tesója hol így hol úgy,messze van ritka az ajándékozás nem sok vizet zavar alig látjuk. Távolabbi rokonaival nem tartja a kapcsolatot nem ad nekik semmit De ő néha kap,én nem,így megbeszéltük ő sem vesz nekik.. A legszűkebb családja mindig felköszönt engem így nem esett rosszul semmi. Az én családom is felköszönti páromat. Sértődtetek már meg olyanon,hogy párotok kapott de ti nem? -Majd még párotok viszonozta is azt az ajándékot amiből ti nem kaptatok? Nekem "kielégítő" hogy a szülei,mamája ad nekem is akármit csak gondolnak rám is,de a távolabbiak nem és párom se nekik.

2019. dec. 23. 20:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ismernek sok éve találkoztunk. Párom egyáltalán nem tartja velük a kapcsolatot se telefonon sem személyesen,és az unokatesóival sem (de ők nem adnak neki). Küldeni szoktak valamit akármit páromnak.nekem nem. Párom nekik soha se vesz semmit. Pl szülinap névnap 1x sem,de neki küldenek a mamáján keresztül.-aki ha elmegy ..akkor már egyáltalán nem fog beszélni az a 2 család mert nincsenek jóban a szülei az egyik szülő tesójáékkal. Párom se volt ott kb 8 éve náluk,én 1x sem. Hozzáteszem 5 utcányira vannak tőlünk,barátom akkor látja őket ha véletlen a mamájánál összefutnak. Szülei meg írtam megköszöntenek engem. Igazából NEM sértődtem de érdekel van e ennél sokkal komolyabb eset ahol pl megszólták az ajándékor vagy nem adtak de ti igen?
2019. dec. 24. 00:20
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Óvodás vagy :)

Te küldesz nekik ajándékot?

2019. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem felnőtt gyerekeivel volt ez pár évig: Mi a férjemmel ketten vettünk nekik ajándékot (drága dolgot). Ők az apjuknak vettek valami értékes dolgot, (több tízezerért) én pedig kaptam egy párszáz forintos szart. Mindezt úgy, hogy én talpaltam a konyhában napokig előtte, hogy többféle kaja, sokféle süti legyen, szép teríték, stb.

Aztán leállítottam az ajándékozást (és a karácsonyi vacsorameghívást is). Azóta nem érzem magam kihasználva. (Ők szerintem most sem tudják, miért nincs közös családozás karácsonykor. Férjem persze mehet hozzájuk, ha hívják.)

2019. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!