Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Jehováknak illik vinni ajándékot?

Jehováknak illik vinni ajándékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hét múlva a barátom bemutat a szüleinek, mert meg szeretnének ismerni. Sütögetés lesz náluk és ide hívtak el engem is. Fontos tudni, hogy a barátom anyukája jehova tanú. Én egyáltalán nem ítélek el senkit a származása miatt csak sajnos nem tudok róluk túl sokat.. Azt tudom, hogy nem tartanak semmilyen ünnepet (karácsony, szülinap stb..) Gondolom ezért nem is ajándékoznak soha. Vagy rosszul gondolom? Mivel vendégségbe megyek hozzájuk illõ lenne vinni valamit a szüleinek, de viszont ha náluk ez nem szokás vagy esetleg megsértem vele az anyukáját akkor meg állok ott hülyén būntudattal és ezt szeretném elkerülni.


22/L


2020. nov. 9. 20:59
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
80%
Ne érezz bűntudatot irántuk. Gonoszul hangzik, de megérdemlik a szektások, hogy megsértsék őket. Épp elég ember életét tették tönkre.
2020. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
85%
Az én közeli családomban sok a Jehova, nem szoktak ajándékozni. És igen, egyetértek az elsővel, megérdemlik hogy legalább ajándékozás szinten megértsék őket.
2020. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
18%
Lehet és illik os vinni
2020. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább vinnék egy tálca sós rudat vagy vagy boci sütit, amit nem nehéz megsütni és ennyi.
2020. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Savlekotő ***** válasza:
93%
Itt borítékolom ha nem vagy jehovás szűz sorolhatnám elég hamar elmarnak mellőle..
2020. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De õ a barátom anyukája. Semmiképp nem akarom megbántani a vallása miatt. Õ is ember.És ha meg is sérteném valamivel gondoljatok bele a barátomnak is hogy esne ez. Köszi utolsó! Ez nagyon jó ötlet! 😊
2020. nov. 9. 21:24
 7/26 A kérdező kommentje:
*utolsó helyett 4.hozzászólót akartam írni
2020. nov. 9. 21:25
 8/26 A kérdező kommentje:
5.: Ettõl én is félek.. Sok rosszat hallottam sajnos. De az öccsének már felesége is van. Csak nem lehet akkor olyan durva a helyzet.
2020. nov. 9. 21:26
 9/26 anonim válasza:
38%
Vegyél neki bibliát
2020. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
96%
Ha sütögettek, vigyél arra valamilyen ételt
2020. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!