Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnátok egy olyan párnak...

Mit adnátok egy olyan párnak esküvőre akinek mindenük megvan?

Figyelt kérdés

Barátom bátyjáék szerencsére jól élnek, van otthonuk folyamatosan járják a világot Svájcban élnek. Most házasodnak és ugyan mindent elutasítanak semmit nem kérnek tőlünk csak hogy legyünk ott az esküvőn. De azért szeretnénk valamit adni az öccsével közösen de ötletünk sincs mi lenne az ami személyes megfizethető és nem kacat.

Milyen kis jelképes ajándékot adhatnánk? Vagy tényleg ne adjunk semmit?



2021. aug. 18. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én valami ehetőt adnék, vagy valami kézzel készítettet. itt nem az értéken van a hangsúly, hiszen ahogy írtad ha akarnák meg tudnák venni maguknak. kedvenc alkohol, csoki, valami olyan amihez közös emlékek fűznek, ilyesmik
2021. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg: Egy kézműves vásáron beszéltem egy hölggyel, aki mindenféle zöldséges cuccot csinál. Ő például tudom, hogy csinál házilag erős pistát, és rendelésre szerintem megoldja, hogy repülőn is lehessen vinni.

A másik javaslatom az valamilyen sajtféle lenne, ugyanis azt a borkedvelők rendszeresen szoktak az ital mellé fogyasztani.

2021. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!