Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adnátok a...

Milyen ajándékot adnátok a sógornőtöknek szülinapra?

Figyelt kérdés

Közeledik a születésnapja, és ő engem mindig nagyon könnyen meglep, hiszen apróságok is nagyon nagy meglepetést tudnak nekem okoznak. Ő azonban inkább a nagyobb dolgoknak örül, viszont egy laptopot én nem nagyon tudnék neki venni, sajnos, és nagyjából mindent megvesz magának, amit szeretne, illetve ritkán emleget olyan dolgokat, amik nem a gyermekéhez kapcsolódóak. Esetleg valami olyan konyhai kiegészítőben gondolkodok, ami hasznos egy háztartásban,vagy nem is tudom. Nem tudom, mennyire jó olyan ajándékot adni az ő születésnapjára, amit a gyermek használna, nem igazán szeretnék ilyesmit, mégis csak az ő szülinapja. Szívesen fogadom az ötleteket, tanácsokat bármivel kapcsolatban.

25 éves lesz és eléggé háziasszony jellegű, szeret sütni, főzni, tud is nagyon szépeket alkotni, illetve olvasni, de inkább e-könyveket...



2022. aug. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi a maximális összeghatar?
2022. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Valamilyen ajándékutalványt vennék olyan helyre, amit a gyerekkel, vagy ha belefér, akkor az apával hármasban tudnak élvezni. Strand, kalandpark, ilyesmik.
2022. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ikea utalvány?
2022. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek az utalvanyok csodás ötletek!
2022. aug. 1. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs konkrét ötleted, én is ajándékutaványban gondolkodnék. Vagy a kedvenc üzletébe vagy ha amúgy is szeret alkotni, valamilyen workshopra. Pl. az élményfestések egész népszerűek, én is voltam már ilyenen és tényleg jó program. Ezeket is lehet adni ajándékba úgy, hogy te veszel egy utalványt és ő beválthatja arra az időpontra és képre, ami neki tetszik. De nem csak festés, más program is lehet.
2022. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%

Szia!


Puzzle-t :D

2022. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vigyétek el egyet kirándulni.
2022. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%
Közös mozi? Közös szépségnap?
2022. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Vagy közös program ha vevő rá, vagy utalvány.
2022. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Az utalvány -szerintem- személytelen, mindig az jut eszembe róla, hogy nem ismer az ajándékozó és nulla energiát fektetett az ajandékomba.

Ha szeret sütni, főzni, akkor egy különleges szakácskönyv vagy egy különleges sütőforma lenne az én ajándékom. Ha anyagilag még bele fér, akkor mindkettő kos csomag formájában: a szakácskönyvből kineznek egy receptet és annak a tartós hozzávalóval csinálnék egy csomagot, a süti formanal pedig ugyanígy egy süti recept hozzávalói kerülnének q csomagba.

2022. aug. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!