Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adnátok a...

Milyen ajándékot adnátok a sógornőtöknek szülinapra?

Figyelt kérdés

Közeledik a születésnapja, és ő engem mindig nagyon könnyen meglep, hiszen apróságok is nagyon nagy meglepetést tudnak nekem okoznak. Ő azonban inkább a nagyobb dolgoknak örül, viszont egy laptopot én nem nagyon tudnék neki venni, sajnos, és nagyjából mindent megvesz magának, amit szeretne, illetve ritkán emleget olyan dolgokat, amik nem a gyermekéhez kapcsolódóak. Esetleg valami olyan konyhai kiegészítőben gondolkodok, ami hasznos egy háztartásban,vagy nem is tudom. Nem tudom, mennyire jó olyan ajándékot adni az ő születésnapjára, amit a gyermek használna, nem igazán szeretnék ilyesmit, mégis csak az ő szülinapja. Szívesen fogadom az ötleteket, tanácsokat bármivel kapcsolatban.

25 éves lesz és eléggé háziasszony jellegű, szeret sütni, főzni, tud is nagyon szépeket alkotni, illetve olvasni, de inkább e-könyveket...



2022. aug. 1. 22:54
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
100%
Könyv, utalvány, közös csajos nap.
2022. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!