Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a leggázabb ajándék...

Mi volt a leggázabb ajándék amit kaptál?

Figyelt kérdés
Én egyszer kaptam egy doboz teát ami kivolt nyitva és lejárt a szavatossága.

2019. jún. 13. 14:55
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
63%

Láttam, többen is írták a kukacos csokit, hát azért ez elég durva o.O

Hogy volt gusztusuk azt megtartani? Én biztosan inkább kidobtam volna (igaz, nem is akartam még ilyen ajándékkal kiszúrni senkivel).

2019. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
82%
Kapják valahonnan, elteszik, hogy majd továbbadják, aztán kicsit megfeledkeznek róla. Mikor tényleg eljön az ideje továbbajándékozni, akkor meg nem ellenőrzik, hogy lejárt-e.
2019. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
86%

Anno én is kaptam kukacos csokit szerintem nem az ajándékozó hibája inkább a gyártóé, vagy a mogyorónak az egyéni tulajdonsága. Amit mi kaptunk az piros mogyorós volt, még hónapokig jónak kellett volna lennie, nem volt se megolvadva, se kifehéredve csak tele volt az állatkákkal.

Kicsi voltam akkor, de a mai napig kísért a látvány.

2019. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
82%
Előző, molykukac lehetett az, szereti a csokit a moly nagyon, nálam is pár hét alatt bemolyosodik, ha a szekrényben hagyom.
2019. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!