Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Anyák napja

A kérdés

Már most gondolkodom mit készítsek anyáknapjára! Tudnátok segíteni?

12 éves vagyok.Zsebpénzem egyelőre nincs de jönnek az ünnepek, szóval lesz,de itt 1500ft-nál többért nem tudok venni.Leginkább saját kezemmel szeretnék valamit készíteni.Nagyon megköszönném,ha tudtok példákat írni!

Keress kérdéseket hasonló témában: ajándék

2015. júl. 27. 22:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem 1500 ft-ért a hobbiboltban be tudsz vásárolni, amiből mindenféle kézzel készített szépségeket lehet készíteni. Próbáld ki, tök kreatív ajándékok tudnak születni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2015. júl. 27. 22:59 Privát üzenet
Krepp/origami papírból pl hajthatsz nárciszt, festhetsz arról ami közel áll hozzá, pl szereti a macskákat, akkor fess cicákat, vagy vedd meg a kedvenc csokiját

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2015. júl. 27. 23:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!!😃😄😀

# 3/16Időpont 2015. júl. 27. 23:11 Privát üzenet
jovo majusban lesz legkozelebb...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2015. júl. 28. 01:02 Privát üzenet
Én hajtogattam egy origami kolibrit aminek a csőrébe volt egy kis virág és vettem neki még egy tábla csokit. :3 De csinálhatsz ötletes üdvözlő kártyákat is vagy fonhatsz karkötőt vagy csinálhatsz gyöngyökből nyakláncot. ^^

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2015. júl. 28. 03:43 Privát üzenet

Addigra már 13 éves leszel, és lehet, hogy lesz zsebpénzed is...

Nem gondolod, hogy kicsit korai még most ezen agyalni??

Ha már, akkor előbb lesz karácsony...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2015. júl. 28. 08:27 Privát üzenet

Lehet nem rémlik de addig még lesz egy

- télapó

- karácsony

- újév

-húsvét

- pünkösd

ünnepek is mire jön az anyák napja.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2015. júl. 28. 08:30 Privát üzenet
Igaza van az előttem "szólóknak" de ha te ilyeneket szeretnél megtudakolni akkor segítek. Ha vannak képeitek akkor azt PowePointba vagy Flipagramba megtudod csinálni videóba a képekről. Ha még nincs képetek van időd készíteni. Remélem segíthettem.

# 8/16Időpont 2015. júl. 28. 17:00 Privát üzenet
..én egy anyuka vagyok és aminek eddig a legjobban örültem az a gondolat lekvár volt...keress rá a neten. Egy befőttes üvegbe idézetek...a másik egy saját kézzel írt recept..(szeretek sütni, főzni) vagy asztali ceruzatartó---

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont 2015. júl. 29. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! 😃💞💖💘💬😂😆💝

# 10/16Időpont 2015. júl. 30. 01:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Komolyan rosszul gondolkodom?
Anyáknapjára ötlet így hirtelen most, ami nem túl drága? Felnőtt nő és kb 50 éves anya
Komolyan én gondolkodom rosszul?
Elfelejtett anyáknapjára engesztelés?
Párommal jelenleg a szüleimnél lakunk. Elég negatív dolgokkal illetnek minket. Ma testvérem találtbe hogy milyen . Vagyunk. Micsináljak szerintetek? Azon gondolkodom h vagyegy...
17 éves vagyok, erősen gondolkodom rajta, hogy elköltözzek a szüleimtől. Mi a véleményetek? Kérlek olvasd végig, mielőtt ítélkeznél.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Anyák napja rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!